Smart Card (Windows 2)

Jest wymagana, jeśli masz czytnik kart inteligentnych i chcesz wykorzystać go do uwierzytelniania użytkowników jest zależna od usługi Plug and Play. Spooler. Jest wymagana do drukowania (nawet lokalnego). Jeśli nie zamierzasz drukować, możesz ją usunąć.

Ponadto, będziesz oczywiście potrzebował serwerów usług, które chcesz udostępniać w swoim hoście bastionowym (na przykład prawdziwe lub pośredniczące serwery Telnetu, FTP, SMTP i DNS).

Które usługi Windows NT należy wyłączyć? Jak już powiedzieliśmy, istnieją trzy miejsca, w których możesz wyłączyć usługi. Wyłączanie usług w rejestrze jest konieczne tylko w wyjątkowych przypadkach

prawdopodobnie będziesz mógł zrobić wszystko, co chcesz, posługując się apletami. Ogólnie rzecz biorąc, nic, co znajduje się na karcie Services w aplecie Networking, nie jest niezbędne, więc powinieneś wyłączyć wszystkie usługi, jeśli to możliwe. Poniżej wymieniamy usługi, które wymagają szczególnej uwagi:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>