Samodzielne strony internetowe

Internet jest pełen mniej lub bardziej zaawansowanych witryn, portali, stron amatorskich itd. Obecnie niemalże każdy użytkownik może tam znaleźć też miejsce dla siebie, wystarczy że zna podstawy – nawet nie html-a czy innego języka programowania, ale po prostu podstawy funkcjonowania internetu, FTP i będzie umiał stworzyć w czymkolwiek stronę, a następnie umieścić ją w sieci. Najprostsze witryny mogą generować edytory tekstu takie jak MS Word. Słowo „najprostsze” należy w tym przypadku rozumieć jako najmniej zaawansowane wizualnie, bo akurat kodu tam będzie dużo, i to niekoniecznie potrzebnego. Dodatkowo, nawet jeśli ktoś kompletnie nie znajduje się wśród nowoczesnych technologii, i tak może skorzystać z możliwości założenia bloga lub użycia wielu gotowych schematów stron dostępnych w sieci. Posiadanie własnej witryny pozwala na zareklamowanie siebie, pozyskanie np. zleceń, jeśli ktoś zarabia w ten sposób, nawiązanie kontaktu z różnymi ludźmi itd.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>