Przeglądarka przeglądarce nierówna

Do bezpiecznego i szybkiego przeglądania internetu niezbędny jest dobry program mający właśnie takie funkcje – czyli odpowiednia przeglądarka internetowa. Aplikacja taka pozwala na surfowanie po stronach, pobieranie interesujących nas plików czy też korzystanie z udostępnianych tą drogą komunikatorów. Do pewnego czasu na większości komputerach domyślnie instalowany był Internet Explorer, jednak później został uznany za przestarzały, więc wyparła go konkurencja: Mozilla Firefox oraz Google Chrome. Dzisiejsza wersja IE jest o wiele lepsza niż znana starszym użytkownikom komputerów, można więc powiedzieć, że te trzy programy oraz czwarty, również zyskujący już dużą popularność: Opera, spokojnie obok siebie koegzystują, a wybór jednego z nich zależy od preferencji użytkownika. Niektórzy są zadeklarowanymi wielbicielami jednej przeglądarki, inni spokojnie korzystają z kilku jednocześnie, dobierając otwierany aktualnie program do realizowanych zadań. Ta metoda pozwala też na korzystanie z Internetu kilku użytkowników bez konieczności ciągłego sprawdzania, kto jest zalogowany i uzgadniania preferencji.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>