Promocja w sieci

Wielu użytkowników internetu aktywnie promuje siebie w sieci, korzystając na przykład z portali takich jak NK lub Facebook, innych mediów społecznościowych, jak również stron gromadzących specjalistów branżowych. Dzięki pokazaniu się z jak najlepszej strony, można liczyć na nawiązanie szeregu nowych znajomości czy nawet zyskaniu pracy poprzez dotarcie do zainteresowanego pracodawcy. Odpowiednia promocja w sieci nie jest zadaniem łatwym: czasem wystarcza założenie gdziekolwiek zwyczajowego profilu, ale jakiekolwiek działania z bardziej konkretnymi zamierzeniami wymagają już fachowego podejścia i najczęściej pomocy kogoś doświadczonego w danej branży. Promocja powinna oprzeć się na rzetelnych, wiarygodnych informacjach. Należy pamiętać o tym, że coś co raz umieści się w sieci, nigdy już jej nie opuści: zdarzają się związane z tym sytuacje problemów przyszłych pracowników, ponieważ mieli w zwyczaju umieszczać na swoich profilach fotografie np. z imprez, które teraz widzi potencjalny pracodawca i może mieć związane z tym bardzo mieszane uczucia.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>