Obraz kreuje sieć

Dzisiejszy internet jest znacznie bardziej nakierowany na wykorzystywanie grafiki, niż było to praktykowane jeszcze do niedawna. Obecnie zwraca się wiele uwagi na efektowną oprawę graficzną nawet prostych stron, które zawierają mało treści. Pod słowem ”efektowna” nie kryje się jednak multum efektów, a bardziej prostota, trafiająca bezpośrednio do odbiorcy tylko przeglądającego jedną czy drugą stronę. Coraz bardziej popularne są witryny prywatne dokumentujące życie autora tylko i wyłącznie grafiką: niektórzy podążają jeszcze krok dalej i nagrywają filmy, żeby również umieścić je na swojej stronie. Kwestia istotności grafiki dotyczy też wszelkich zastosowań marketingowych i profesjonalnych. Jakakolwiek reklama czy nawet przekaz w postaci banera nie może obejść się bez grafik oraz najczęściej dopasowanego tekstu. Strony firmowe czy prywatne również są wyposażane w odpowiednią grafikę, gwarantuje to większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Także narzędzia typu ulotki czy newslettery bez grafiki mogłyby w ogóle nie przynieść pożądanego rezultatu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>