Najprzydatniejsze narzędzia do przeglądania sieci

Podczas przeglądania internetu czujemy się wystarczająco komfortowo, mogąc używać do tego nowoczesnej i szybkiej przeglądarki internetowej. Jednak coraz częściej sama przeglądarka nie wystarcza, niezbędne staje się np. zainstalowanie narzędzi ułatwiających korzystanie z sieci bez narażania się na reklamy, przyspieszających ładowanie stron, ściąganie plików, umożliwiających komunikację ze znajomymi itd. Warto, by każdy zapalony internauta znalazł chwilę na skompletowanie dla siebie pakietu najbardziej potrzebnych narzędzi. Dzięki temu nawet w nowym miejscu, po szybkiej instalacji wszystkiego, czego potrzebuje, będzie się czuł jak u siebie w domu. Do tego dochodzą możliwości samych przeglądarek. Wiele z nich można wyposażyć w przydatne wtyczki, rozszerzenia, jak również personalizować tak, że z jednej przeglądarki może korzystać kilka osób bez konieczności zmieniania zakładek, profili itd.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>