Jaką wartość mają social media?

Social media czyli media społecznościowe to określenie używane w odniesieniu do używania mobilnych i internetowych urządzeń, technologii, które mają ułatwiać komunikację międzyludzką. Z takiego rodzaju komunikacji korzystają głównie osoby młode, jednak pośród ludzi dorosłych również są one dosyć popularne biorąc pod uwagę fakt jak bardzo ułatwiają one życie i do ilu rzeczy się przydają. Niektórzy ludzie uważają, że media społecznościowe niedługo będą miały większą wartość niż telewizja i jest to całkiem możliwe, ponieważ telewizja jest bardziej komercyjna. Social media występują pod różnymi postaciami, zaczynając od blogów i mikroblogów, a kończąc na portalach społecznościowych. Głównym celem ów mediów jest tworzenie treści, przekazywanie informacji. Można grać w wirtualne gry z innymi użytkownikami, prowadzić własną stronę internetową, pisać bloga. Najnowsze technologie oferują dzielenie się z innymi użytkownikami sieci zdjęciami, swoimi przemyśleniami, różnymi filmikami, pocztą elektroniczną i ogólnie swoją twórczością.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>