Jaka jest różnica między Internetem a telewizją?

Zarówno do korzystania z Internetu jak i oglądania telewizji dostęp mają ludzie z całego świata, jednak nie oznacza to tego, że nie ma między innymi różnic, ponieważ są i to znaczne. Do Internetu każdy użytkownik może wrzucać różne materiały, dzielić się z innymi zdjęciami, informacjami i tym podobne. Przez Internet można oglądać filmy, słuchać muzyki, załatwiać swoje sprawy, komunikować się ze znajomymi oraz poznawać nowych, śledzić wydarzenia z całego kraju, wyszukiwać interesujące nas informacje, sprawdzać pogodę i wiele innych. Telewizja natomiast jest bardziej komercyjna, dużą uwagę skupia na reklamie. Materiały, które są w niej udostępniane tworzą poważni ludzie, którzy na tym zarabiają. Również dzięki niej możemy oglądać filmy, słuchać muzyki i śledzić wydarzenia z kraju, ale nie jest to to samo, ponieważ nie mamy prawa wyboru. Dlatego wielu ludzi woli korzystać z Internetu, ponieważ tam nic nie jest nam narzucane. Możemy sami wybierać co chcemy obejrzeć, czego posłuchać i na dodatek mamy jeszcze wiele innych rzeczy, które możemy robić za pomocą Internetu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>