Gadżety do komputera

Corocznie pojawiają się nowe, ciekawe sprzęty możliwe do wykorzystania w pracy z komputerem. Część z nich to rozwiązania naprawdę użyteczne, podnoszące standard obsługi komputera, część to fajne, ale mało przydatne gadżety, nadające się do wąskich zastosowań lub jedynie przez określone grupy ludzi. Zakup takiego dodatku często wiąże się z chęcią sprawdzenia samodzielnie, jak on działa, lub też z zamiarem sprezentowania wyjątkowego sprzętu jakiemuś maniakowi komputerowemu. Niektóre są bardzo proste w obsłudze i jeśli się spodobają, faktycznie ułatwiają życie – po części właśnie taka jest rola gadżetów. Nadają się też do tzw. szpanowania przed innymi posiadaniem czegoś nietypowego, być może drogiego, niedostępnego w zwykłych sklepach. Gadżet może być bezużyteczny, wtedy to zabawka lub ozdoba, więc musi być warta swojej ceny. Czasami do grona gadżetów zalicza się wyjątkowe egzemplarze standardowego sprzętu komputerowego, nie występujące w seryjnej produkcji. Stanowią świetny „wypełniacz” prywatnej kolekcji.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>