Do czego przydaje się komputer?

W dobie Internetu wielu ludzi uważa, że komputer stracił na swojej wartości i bez Internetu nie jest do niczego przydatny. Warto zastanowić się nad tym do czego to urządzenie elektroniczne przydawało się przed tym, gdy nie mięliśmy możliwość surfowania po Internecie. Początkowo komputer był używany do rozwiązywania skomplikowanych obliczeń matematycznych i w celach wojskowych. Gdy coraz więcej ludzi zaczęło się o nim dowiadywać pojawiły się gry, przy których największą ilość swojego czasu spędzały dzieci oraz młodzież. Oprócz nagrywanych gier komputer posiadał również gry, które od nowości były wgrane w system takie jak pasjans lub szachy. Wgrany był również paint, dzięki któremu można było rysować i przerabiać obrazki. Ludzie słuchali muzyki lub oglądali filmy, które mięli nagrane na płytę lub dyskietkę. W dzisiejszych czasach komputer jest coraz częściej zastępowany bardziej poradniejszymi urządzeniami, na przykład telefonem lub nawet zegarkiem. Jednak pomimo tego wciąż istnieją ludzie, którzy doceniają jego wartość.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>