Czym można zastąpić komputer?

Komputer odgrywa bardzo ważną rolę w życiu ludzi, jednak nie jest on urządzeniem niezastąpionym. W dzisiejszych czasach wraz z rozwojem technologii powstało wiele innych urządzeń, które mają podobne zastosowanie. Pierwszym z nich jest telefon komórkowy, który co chwilę poddawany jest przeróżnym ulepszeniom. Jeśli mamy połączenie z Internetem mamy dzięki temu wiele możliwości. Możemy wykonywać przelewy, oglądać filmy, programy rozrywkowe, czytać książki, a nawet za jego pomocą płacić za zakupy. Innym urządzeniem podobnym do komputera jest laptop, który również jest komputerem tylko przenośnym. Możemy zabrać go ze sobą wszędzie gdzie chcemy i będziemy mięli z niego taki sam pożytek jak z normalnego, stacjonarnego urządzenia. Podobnym urządzeniem, które może zastąpić zarówno komputer jak i laptopa jest tablet. Jest on poręczniejszy niż te dwa urządzenia, ponieważ jest o wiele mniejszy i możemy go schować do torby. Wiele ludzi uważa, że mniejsze urządzenia są lepsze, dlatego preferują oni korzystanie z telefonów oraz tabletów tym samym komputer zostawiając w tyle.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>