Czy sieć jest ułatwieniem życia?

Jak powszechnie wiadomo dzięki wynalezieniu sieci nastąpił znaczny rozwój społeczeństwa. Ludzie mogą wyszukiwać wszystko co ich interesuje i znajdować odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Mamy możliwość załatwienia wielu swoich spraw takich jak gospodarowanie swoim kontem bankowym, robienie zakupów czy składanie aplikacji do szkoły. Przez Internet możemy wykonywać rzeczy, do których wykonania dawniej musielibyśmy opuścić nasze miejsce zamieszkania. Sieć jest szczególnym ułatwieniem życia osób niepełnosprawnych, które pomimo swojej choroby chcą zarabiać na swoje życie. Internet oferuje dokształcanie się, branie udziału w różnych kursach, uczęszczanie do internetowej szkoły, a nawet dobrze płatną pracę. Wszystko zależy od tego jak będziemy korzystać z sieci, właściwe korzystanie może naprawdę dużo nam pomóc, ułatwić nasze życie. Jednak pomimo pozytywnych zalet Internetu ma on również swoje słabe strony i mają do niego dostęp osoby, które mogą mieć wobec nas niezbyt dobre zamiary, dlatego powinniśmy używać go z głową.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>