Czy ludzie potrafią obyć się bez Internetu?

Internet jest czymś obecnym w życiu ludzi już od wielu lat. Pomimo tego, że nie jest to stosunkowo dużo ludzie zdążyli się już od niego poważnie uzależnić. Wielu z nich nie wyobraża sobie funkcjonowania bez korzystania z niego. Nie jest to pozytywne zjawisko, ponieważ gdy Internetu kiedyś zabraknie zostaniemy zdani na naszą niesamodzielność. Przez Internet wykonujemy takie proste czynności jak na przykład płacenie rachunków czy robienie zakupów. Bardzo często mamy warunki do tego, aby zrobić to osobiście jednak mimo wszystko wolimy jednym kliknięciem załatwić ważne dla nas sprawy bez konieczności opuszczania naszego mieszkania. Internet jest czymś naprawdę dobrym i odpowiednie korzystanie z niego może się opłacić oraz przydać, lecz bardzo często zapominamy o tym, że gdy kiedyś nie było Internetu ludzie żyli normalnie oraz o tym, że poza Internetem również istnieje życie. Występuje coraz więcej przypadków, gdy uzależnione są nawet dzieci, które zamiast wyjść pobawić się na dworze wolą za pomocą komputera grać w gry internetowe. Często zapominamy o tym jak ważny w naszym życiu jest ruch i sami pozwalamy na to, aby rósł wskaźnik otyłości.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>