Czy komputer był dobrym wynalazkiem?

Komputer jest urządzeniem elektronicznym używanym początkowo do rozwiązywania trudnych działań matematycznych oraz korzystało z niego głównie wojsko. Wraz z rozwojem elektroniki stworzono Internet, który wraz z komputerem dzisiaj oferuje ludziom wiele możliwości. Dzięki Internetowi możemy załatwić praktycznie wszystko, zaczynając od płacenia rachunków, a kończąc na robieniu zakupów, a co najważniejsze możemy zrobić to bez konieczności wychodzenia z domu. Internet jest również bardzo przydaje się osobom, które są głodne informacji, chcą dowiedzieć się o czymś nowym, a nie wiedzą w jakich książkach mają tego szukać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę to co nas interesuje i wyskoczy nam milion informacji. Przykładowo w sieci możemy odnaleźć różne przepisy kulinarne, poradniki, a nawet mamy możliwość czytania najnowszych książek, oglądania filmów i słuchania muzyki. Internet umożliwia ludziom kontaktowanie się ze znajomymi, rodziną czy przyjaciółmi. Osoby, które chcą poznać kogoś nowego również mają taką możliwość poprzez różnego rodzaju portale społecznościowe lub randkowe. Internet jest bardzo dużym ułatwieniem życia ludzkiego.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>