Czy dzięki Internetowi nastąpił rozwój społeczeństwa?

Internet to ogólnoświatowa sieć komputerowa, która bardzo ułatwia życie ludziom z niej korzystających. Gdy mamy z nią połączenie możemy z niej korzystać w każdym miejscu, o każdej porze z wielu urządzeń takich jak na przykład laptop, tablet, telefon, a nawet zegarek. Informacje, które zawiera są tworzone i dodawane głównie przez jej użytkowników. Możemy wyszukać praktycznie wszystko czym jesteśmy zainteresowani. Zaczynając od porad na różny temat, a kończąc na repertuarze kinowym. Jednak wyszukiwanie to nie wszystko, mamy również możliwość rozwijania się. Możemy wziąć udział w kursach internetowych, które nas czegoś nauczą. Możemy ściągać i czytać przeróżne książki, poznawać nowych ludzi wraz z kulturą państw w których mieszkają, obyczajami. Możemy odbywać wirtualną podróż po całym świecie, eksplorować i zwiedzać wszystkie kraje bez wychodzenia z domu. Internet jest również wspaniałą opcją dla osób niepełnosprawnych, które mogą kształcić się i pracować nie opuszczając bezpiecznych dla nich miejsc.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>