Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2010/2011

 

OSIĄGNIĘCIA 2010/2011 - I SEMESTR

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Konkurs

 

Etap szkolny

(liczba uczniów)

 

 

Etap rejonowy

 

Etap wojewódzki

 

Laureaci

Nauczyciele

 

Polonistyczny

 

24

Milena Wiśniewska

Alicja Prędota

Aleksandra  Murawska

Ewa Gołębiewska

Ewa Gołębiewska

Milena Wiśniewska


Ewa Gołębiewska


Alina Świca

 

Historyczny

 

16

Piotr Ratusznik

Michał Widak

Paweł Ignaczak

Szymon Sawaniewski

Ewa Gołębiewska

Piotr Ratusznik

Michał Widak (Iwona Krauze)

Szymon Sawaniewski

(Dorota Korenkiewicz)

Piotr Ratusznik


Iwona Krauze

 

Matematyczny

 

58

Joanna Trepczyńska

Daniel Pawlak

Krzysztof Komoszyński

Michał Majewski

Daniel Pawlak

-

Elżbieta Gałka

 

Chemiczny

 

12

Joanna Trepczyńska

Monika Kucińska

Ewa Gołębiewska

Oliwia Kulig

Maciej Liśkiewicz

Daniel Pawlak

Agnieszka Szynaka

Joanna Trepczyńska

Monika Kucińska

Ewa Gołębiewska

Oliwia Kulig

Maciej Liśkiewicz

Daniel Pawlak

Maciej Liśkiewicz

Ewa Gołębiewska


Anna Szynaka

 

Fizyczny

 

15

Daniel Pawlak

Ewa Gołębiewska JoannaTrepczyńska

Monika Kucińska

Oliwia Kulig

Daniel Pawlak

Ewa Gołębiewska Joanna Trepczyńska


-

Janusz Szumała

 

Biologiczny

 

10

Karolina Protokowicz

Karol Protokowicz

Dominika Tulska

-

-


 

Geograficzny

 

40

Joanna Trepczyńska

Mateusz Józefiak

Kulig Oliwia

Szychalewski lukasz

Wodzińska Sandra

Joanna Trepczyńska

Mateusz Józefiak

Kulig Oliwia

Wodzińska Sandra

Joanna Trepczyńska


Bożena Sobuń

 

Informatyczny

 

10

Bogdanowicz Tomasz, Dylewski Patryk, Przeworowski Szymon Komoszyński Krzysztof

-

-


 

J. angielski

 

30

Aleksandra Płóciennik

Ewa Gołębiewska

Milena Wiśniewska

Joanna Trepczynska

Płóciennik Aleksandra

Płóciennik Aleksandra

Jadwiga Dyl

 

J.niemiecki

 

30

Joanna Sowińska

Amelia Nowaczek

Rafał Despot-Mładanowicz

Natalia Laprus

Marta Jagielska

Amelia Nowaczek


-

Ewa Różańska

 

Biblijny

 

17

Justyna Skrzypiec

Michał Widak

Patryk Jaszkowski

Paweł Ignaczak

Justyna Skrzypiec

Patryk Jaszkowski


Justyna Skrzypiec


Kamila Woronowicz

Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - Od Obertyna do Wiednia

9

Michał Widak

Łukasz Szychalewski

 Klaudia Sekida

Klaudia Sekida

-

Jolanta Lewandowska

 

 

KONKURSY  POZASZKOLNE

 

- Powiatowa Olimpiada Języka Angielskiego - Always Successful:

    - Aleksandra Płóciennik II miejsce

 

- konkurs: II wojna światowa na Pomorzu: etap wojewódzki: Ewa Gołębiewska,
Monika Kucińska, Aleksandra Płóciennik - III c.

 

- Konkurs recytatorski: Wojewódzki Konkurs Poświęcony
Twórczości Poetów Polskich
„Wielcy Nieobecni"
- 2 miejsce Mateusz Guziak - 1p; 4 miejsce-  S. Firańska - 1h

- Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej "Olimpus": matematyka (sesja jesienna)

Klasy pierwsze: Karolina Chodnicka (15 miejsce w kraju)

Klasy drugie: Krzysztof Wąsowicz (35 miejsce w kraju)

Klasy trzecie: Joanna Trepczyńska (12 miejsce w kraju)

matematyka (sesja wiosenna)


Laureatkami zostały: Joanna Trepczyńska,  Aleksandra Płóciennik, Ewa Gołębiewska z klasy IIIc


- Olimpiada regionalna „Nie daj szansy AIDS" :

Martyna Dębicka I miejsce (klasa 2e)

Elżbieta Gnacińska II miejsce (klasa 2e)

Krzysztof Zaborny IV miejsce (klasa 2e)


- Olimpiada wojewódzka „Nie daj szansy AIDS"

Karolina Szaruga VI miejsce (klasa 2f)

Maksymilian Markiewicz VII miejsce (klasa 2e)

Natalia Kozak VIII miejsce (klasa 2f).


- Polskie zamki gotyckie: etap powiatowy: 3 miejsce: Weronika Wichowska - 2c;
w etapie powiatowym udział wzięli również Angelika Bugowska -3g i Mateusz Józefiak - 2c


- Międzygimnazjalnym Konkurs o Tolerancji - III miejsce Mateusz Dunaj - 3e

- Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny „Czy znasz mapę świata?"

            Klasy pierwsze: 2 miejsce: Mateusz Guziak i Kacper Szulik

Klasy drugie: 1 miejsce: Mateusz Józefiak

Klasy trzecie: 1 miejsce: Ewa Gołębiewska

           2 miejsce: Łukasz Szychalewski


- Międzygimnazjalny konkurs pt. „W świecie książek Marka Stokowskiego"

- 2 miejsce: Aleksandra Ciok  kl. 3 c

                                   Karolina Przyborowicz  kl. 2 c

                                    Weronika Wichowska kl. 2 c

- Kangur Matematyczny -  najwyższe pozycje w szkole:

Klasy pierwsze: Dawid Kozdęba, Marta Tchórzewska

Klasy drugie: Karolina Przyborowicz, Maksymilian Markiewicz

Klasy trzecie: Krzysztof Komoszyński


Konkurs diecezjalny o św. Królowej Jadwidze - etap międzyszkolny: 9 miejsce:
Adranna Pawłowska i Klaudia Jędrzejewska, 10 miejsce: Marcelina Myślak

 

Konkursy plastyczne:

„Człowiek-ziemia- kosmos" - konkurs ogólnopolski

„Moje Muzeum" - konkurs ogólnopolski

„Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych" - konkurs ogólnopolski

„Przyjaźń niejedno ma imię" - konkurs powiatowy. Nagrody: Mateusz Guziak i Ania Augustynowicz


KONKURSY SZKOLNE

 

Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego: Master of English

 

KATEGORIA KLAS I

KATEGORIA KLAS II

KATEGORIA KLAS III

Mateusz Guziak     1P

Ola Murawska         2C

Aleksandra Płóciennik      3C

Michalina Zalewska   1P

Rafał Młodanowicz        2C

Ewa Gołębiewska 3C

Marta Tchórzewska      1P               

Piotr Wróblewski          2B

Joanna Trepczyńska        3C


Konkursy historyczne:


1.                                  konkurs o patronie szkoły pt. „Stefan Batory i jego czasy". Wygrała  kl.3f

2.   nbsp;                               Kazimierz Jagiellończyk - życie i działalność

1.      Widak Michał - kl. III f

2.      Bekida Klaudia - kl.III g

3.      Bugowska Angelika - kl. III g


3.       „Z mitologią za pan brat" -konkurs dla klas pierwszych

I miejsce  - klasa I c

II miejsce - klasa I e

III miejsce - klasa I h

4.       „I wojna światowa"-  konkurs dla klas trzecich

I miejsce  - klasa III c

II miejsce - klasa III g

III miejsce - klasa III e


5.      .„Polska Piastów i Jagiellonów" - konkurs dla klas drugich

I miejsce  - klasa II d

II miejsce - klasa II b

III miejsce - klasa II e


6.       „ Malbork - dawniej i dziś "- konkurs dla klas pierwszych

I miejsce  - klasa I c

II miejsce - klasa I a

III miejsce - klasa I e


7.      .„Polskie symbole narodowe" - konkurs dla klas drugich

I miejsce  - klasa II e

II miejsce - klasa II c

III miejsce - klasa II f


8.       „Polska i świat w czasie II wojny światowej" - konkurs dla klas trzecich

I miejsce  - klasa III e

II miejsce - klasa III b

III miejsce - klasa III c


Konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną:

 

  • „Czego nie lubi książka?"- konkurs literacki: 1 miejsce - Angelika Sarnowska kl. 3e

wyróżnienie -Patrycja Pietrzak kl. 1 e.


  • Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrz Ortografii - Milena Wiśniewska kl. 3 c

  • „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" konkurs poetycki

1 miejsce zajęła Kasia Kacperska z kl. 3 a,

2 miejsce - Daria Dąbrowska z kl. 2 c,

3 miejsce  - Joanna Trepczyńska z kl. 3 c.


  • Walentynkowe życzenia" - konkurs poetycki

1 miejsce zajął - Maciej Kasprzyk kl. 3 c

2 miejsce - Martyna Szczerbińska kl. 3 c

3 miejsce  - Joanna Trepczyńska  kl. 3 c.


Konkurs Gramatyczny:


Klasy I


Monika Głażewska 1h                      52p

Aleksandra Ćwirko - Godycka 1e      45p

Sylwia Firańska  1h                            45p

Mateusz Guziak 1p                            44p


Klasy II


Natalia Laprus 2c                           57p

Rafał Despot 2c                                55p

Magdalena Galara2e                         38p



klasy III


1.Kulig Oliwia 3f                               85p

2.Gołębiewska Ewa 3c                       80p

3.Sekida Klaudia 3g                           79p


Liga Matematyczna:


KATEGORIA KLAS I

KATEGORIA KLAS II

KATEGORIA KLAS III

I -Kacper Szulik 1P; Klaudia Klepacka

I - Mateusz Józefiak 2C   

I Daniel Pawlak 3F

II- Karolina Chodnicka kl.Ic                           Marta Tchórzewska kl.Ip


II - Maksymilian Markiewicz -2E

II Aleksandra Płóciennik 3C, Ewa Gołębiewska 3C

III - Michalina Zalewska 1P

III Krzysztof Wąsowicz 2b

III Joanna Trepczyńska 3C


Szkolny konkurs wiedzy z fizyki „KWANT"

 

1 miejsce Daniel Pawlak kl. III f

2 miejsce Michał Widak kl. III f

3 miejsce Justyna Pawlak kl. III f

 

Szkolny konkurs z fizyki „W HOŁDZIE POLAKOWI -MARIA SKŁODOWSKA-CURIE PATRONKA ROKU 2011"


1 miejsce Katarzyna Kacperska kl. III a

2 miejsce Angelika Rojewska kl. III b

3 miejsce Martyna Dębicka kl. II e


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2010/2011


   p;                 BIEGI  PRZEŁAJOWE

Dziewczęta

Indywidualne Biegi Przełajowe

Powiatowa Gimnazjada - I,II, miejsce /M.Jagielska, W.Gorczyca,

Wojewódzka Gimnazjada - Finalistki: M.Jagielska, W.Gorczyca, K. Urbanowicz/

Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Wojewódzka Gimnazjada - XIV miejsce

Chłopcy

Indywidualne Biegi Przełajowe

Wojewódzka Gimnazjada - Finalista: A.Przybysz

Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Powiatowa Gimnazjada - III miejsce

                  TENIS STOŁOWY

Drużynowy Tenis Stołowy

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce M.Szczerbińska, K.Czerwińska/

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - IV miejsce M.Szczerbińska, K.Czerwińska/


                     PIŁKA NOŻNA

Dziewczęta


Chłopcy

Piłka Nożna 11-osobowa

Powiatowa Gimnazjada - II miejsce

                    PIŁKA RĘCZNA

Dziewczęta

Powiatowa Gimnazjada - II miejsce

Chłopcy


                     KOSZYKÓWKA

Dziewczęta

Chłopcy

                     PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - I miejsce

Finał Ogólnopolski Gimnazjady - I miejsce

Chłopcy


                       PŁYWANIE

Dziewczęta

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - VIII miejsce

Chłopcy

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - X miejsce

    LEKKOATLETYKA

Dziewczęta

Bieg Niepodległości - I miejsce w klasyfikacji szkół.

Powiatowa Gimnazjada

Rzut oszczepem - II miejsce /N.Sosnowska/

4x100m - III miejsce

Skok w dal - I miejsce /A.Macieja/



Chłopcy

Bieg Niepodległości - I miejsce w klasyfikacji szkół.

Powiatowa Gimnazjada

100m - II miejsce /A.Krokwiński/

600m - II miejsce /K.Goerke/

2000m - II miejsce /A.Przybysz/

Pchnięcie kulą - II, III miejsce /P.Krzemiński, M.Borda/

4x100m - II miejsce


 


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www