Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Osiągnięcia 2015 / 2016

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY – rok szkolny 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE

PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU.

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Nauczyciele

Chemia

 

36

Piotr Woźniak

Julia Tomasiak

Krzysztof Pecka

Kacper Sawczuk

Marta Kussowska

Hubert Philipp

Katarzyna Lemka

Piotr Woźniak

Julia Tomasiak

Krzysztof Pecka

Kacper Sawczuk

Hubert Philipp

 

Piotr Woźniak

Julia Tomasiak

 

Anna Szynaka

geografia

20

Katarzyna Rumińska

Filip Zalewski

Piotr Woźniak

Mateusz Matuszewski

Bartosz Sobolewski

Jan Zapolski – Downar

Adrian Drosik

Oskar Szczepański

Katarzyna Rumińska

Filip Zalewski

Piotr Woźniak

Bartosz Sobolewski

Jan Zapolski – Downar

 

Piotr Woźniak

 

Bożena Sobuń

J. polski

30

Katarzyna Rumińska

Natasza Łukasik

Marcin Oliński

Zuzanna Łopata

Marcelina Rodziewicz

Karolina Grabowska

Julia Klonowska

Wiktoria Trzcińska

Michał Bożek

Jan Zapolski- Downar

Tomasz Naklicki

Julia Gutowska

Julia Tomasiak

Katarzyna Rumińska

 

-

Milena Zwierz

Tomasz Naklicki

Julia Gutowska

 

-

Alina Świca

J.niemiecki

7

-

-

-

-

J.angielski

33

Katarzyna Lemka

Lidia Jastrzębska

Kamil Suchecki

Tomasz Naklicki

Tomasz Naklicki

-

Jadwiga Dyl

Religia

 

Weronika Sowińska

Jan Zapolski- Downar Marcin Oliński

Mateusz Jaszkowski

Mateusz Jaszkowski

 

Nela Żak

Biologia

20

Filip Zalewski

Filip Zalewski

-

Joanna Rybaczyk

Michalina Dębicka

Gimnazjum Awans Magdalena Kubaszewska

Matematyka

58

Łukasz Komoszyński

Katarzyna Rumińska

Piotr Woźniak

Natasza Łukasik

Wojciech Kopij

Łukasz Komoszyński

 

Łukasz Komoszyński

 

Anna Olchowik

Informatyka

7

Łukasz Komoszyński

Suchecki Kamil

Łukasz Komoszyński

Suchecki Kamil

Łukasz Komoszyński

Suchecki Kamil

Katarzyna Konowrocka

Leszek Paździor

Historia

17

Aleksander Kocwaj

Tomasz Jeżak

Jan Zapolski -Downar

Aleksander Kocwaj

Tomasz Jeżak

Aleksander Kocwaj

Tomasz Jeżak

Iwona Krauze

Jan Zapolski -Downar

Jan Zapolski -Downar

Dorota Korenkiewicz

Fizyka

28

Łukasz Komoszyński

Piotr Woźniak

Wojciech Kopij

Krzysztof Pecka

-

 

-

Janusz

Szumała

 

KONKURSY POZASZKOLNE:

 

III edycja konkursu "Kształtowanie przestrzeni"

- Laureaci: zespół w składzie: Katarzyna Rumińska, Nadia Kołkowska, Konrad Kubicki, Sandra Drzymała, Marta Kussowska, Wiktoria Bączek

 

I Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny

- 3 miejsce Piotr Borowski – kl. 3L

 

IV Katolicki Konkurs Krasomówczy:

- 2 miejsce Alicja Gruza - kl. 2B

 

VI WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - MAŁA MATURA 

Tomasz Naklicki - 2P - 4 miejsce i wyróżnienie

 

Kangur matematyczny 2016

- Marcel Słomiński – 2p i Marcin Oliński – 2e zajęli I i II miejsce wśród klas drugich naszej szkoły, ponadto otrzymali wyróżnienia

- Bartosz Sobolewski i Nikola Langowska z Ip zajęli I i II miejsce wśród klas pierwszych naszej szkoły,

 - Komoszyński Łukasz – 3p i Filip Markowski – 3p zajęli I i II miejsce wśród klas trzecich naszej szkoły

 

Konkurs historyczny Wiedzy o zamkach gotyckich

- etap gminny – I miejsce: Michał Bożek – 2p

-  III miejsce - Jan Zapolski- Downar -2e

- etap centralny – III - miejsce: Michał Bożek – 2p

 

Konkursy miejskie organizowane przez Fundację Mater Dei

1.„Malborska Madonna piórkiem i węglem”

Tomasz Sobuń -3 miejsce.

Julia Drzewiecka  - wyróżnienie

2.MALBORSKA MADONNA -  konkurs literacki

Natasza Łukasik – 2 miejsce.

„Moje spotkanie z Janem Kochanowskim”- konkurs organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Malborku

Daniela Sawczuk kl. 3b - 3 miejsce

 

„Mały Książę” –  Ogólnopolski konkurs czytelniczy

2 miejsce – Pola Dzięgiel z kl. 2 a

 

Ogólnopolska  Olimpiada Przedmiotowa  z Języka Polskiego  „ Olimpus” (sesja  jesienna)

Najlepsze wyniki

Klasy pierwsze

1.Karolina Grabowska   35 miejsce

2.Patrycja Trzcińska     41 miejsce

 

Klasy drugie

1. Tomasz Naklicki     30 miejsce

2  Oskar Bendig         35 miejsce

 

Klasy trzecie

1. Katarzyna Rumińska  22 miejsce

2. Julia Gutowska         29 miejsce

 

Ogólnopolska  Olimpiada Przedmiotowa  z matematyki  „ Olimpus” (sesja  wiosenna)

Najlepsze wyniki

Klasy pierwsze

Klaudia Jagodzińska - 35 miejsce

 

Klasy drugie

Cezary Kasprzyk - 30 miejsce

Marcin Oliński – 33 miejsce

 

Klasy trzecie

Łukasz Komoszyński -12 miejsce – tytuł laureata

Kamil Suchecki – 29 miejsce

Katarzyna Rumińska – 32 miejsce

 

Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny:  „Czy znasz mapę świata?”

 

Mistrz Geografii – klasy pierwsze: Bartosz Sobolewski – 1p

Mistrz Geografii – klasy drugieL Marcel Słomiński – 2p

Wicemistrz Geografii: Katarzyna Rumińska – 3a

 

Konkurs HIV i AIDS

Kubalska Julia – 3b  - V miejsce w rejonie

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym – etap miejski:

Markowski Filip, Sawczuk Kacper, Phillip Hubert, Amelia Kobusińska – II miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny:„Niebo w kolorze – spotkanie z zorzą polarną

–  wystawa pokonkursowa: Kusowska Marta 3A, Sobuń Tomasz 2P, Wnuk Paulina 3A

 

II Konkurs Fotograficzno-Plastyczny : Las w Obiektywie Młodzieży

I miejsce i nagroda główna – Natasza Łukasik – 3c

wyróżnienie - Weronika Korpak

 

KONKURSY SZKOLNE:

 

Konkurs " Niedokończona historia" – konkurs literacki - I miejsce Weronika Biernat kl.3i

Konkurs " Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" -  konkurs poetycki - I miejsce Daniela Sawczuk, wyróżnienie Klaudia Zbień kl.1i

 

Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny – cały rok szkolny

Mistrz Ortografii Gimnazjum nr 3 - Karolina Grabowska 1e

 

IV Mistrzostwa  Polski w Rummikub:

III miejsce - Krzysztof  Świątek z kl. 3 e

 

„Mistrzostwa Szkół w Superfarmera” (etap szkolny):

1 miejsce – Katarzyna Rumińska

 2 miejsce – Marta Kussowska

 3 miejsce - Krzysztof  Świątek

„Mistrzostwa Szkół w Superfarmera” (etap wojewódzki):

  1 miejsce – Marta Kussowska

 

„Walentynkowe życzenia”

1 miejsce -  Agata Stodólska z kl. 1 e

 

„Recepta na szczęście”

1 miejsce – Agata Stodólska z kl. 1 e

 

Konkurs gramatyczny – MISTRZ GRAMATYKI

Klasy pierwsze:

Bartosz Sobolewski I p

Klasy drugie:

Michał Bożek II p

Klasy trzecie:

Katarzyna Rumińska III a

 

Konkursy historyczne

1. „Stefan Batory i jego czasy”

I miejsce –   kl. III P

 

2.„Polskie symbole narodowe”

I miejsce – klasa II E

II miejsce – klasa II P

III miejsce – klasa II a

 

Liga Matematyczna klas I

 

IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚĆ PUNKTÓW

MIEJSCE

Zuzanna Łopata 1e

34

I

Oliwia Zalewska 1e

 33

II

Klaudia Zawodzińska 3a

27

III

 

 

Liga Matematyczna klas II

 

lp

IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚĆ PUNKTÓW

MIEJSCE

1

Naklicki Tomasz 2p

28

I

2

Słomiński Marcel 2p

25

II

3

Niepla Robert 2p

25

III

 

Liga Matematyczna klas III

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

ILOŚC PUNKTÓW

MIEJSCE

1.

Łukasz Komoszyński 3p

45

I

2.

Piotr Woźniak 3p

29

II

3.

Kamil Suchecki 3p

27

III

 

„Dzień bez grawitacji” konkurs fizyczny dla uczniów klas drugich.

Wyróżnienie: Julia Wierzbicka 2c, Julia Kaczyńska 2b, Małgorzata Hoderny 2b.

Szkolny konkurs wiedzy z fizyki „Kwant”

Klasy drugie:

Wyróżnienia: Marcin Oliński, Jan Zapolski-Downar, Cezary Kasprzyk, Karolina Kajer, Tomasz Naklicki, Kuba Browarski

Klasy trzecie:

Wyróżnienia: Filip Markowski, Robert Jankowski, Łukasz Komoszyński, Wojciech Kopij, Krzysztof Pecka, Hubert Philipp, Kamil Suchecki, Alicja Tołopiło, Filip Zalewski.

 

„Master of English” - konkurs j. angielskiego

Mateusz Kopka 1a -1 miejsce

Zuzanna Łopata 1e -2 miejsce

Miłosz Sulikowski 1e – 3 miejsce

 

Tomasz Naklicki 2p -1 miejsce

Bartosz Bohatyrewicz 2p -2 miejsce

Przemysław Biernacki 2p -3 miejsce

 

Natasza Łukasik 3c - 1 miejsce

Lidia Jastrzebska 3e - 2 miejsce

Dominik Jendruszewski 3e – 3 miejsce

Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Naklicki Tomasz 2p - 1 miejsce

Klaudia Laskowska 1 a – 2 miejsce

Bożek Michał kl. 2p  - 2 miejsce

Ortografia Po Angielsku

Mistrz Ortografii Tomasz Naklicki 2p

 

 

 

 

Konkursy plastyczne:

 

Konkurs na kotylion narodowy:

1 miejsce - Pietkiewicz Julia 3 E

 

Ozdoba choinkowa:

1 miejsce - Tubiak Magdalena 3A

 

Kartka Walentynowa:

1 miejsce - Bajkowska Oliwia 3 E

 

Pisanka wielkanocna:

1 miejsce - Trzcińska Wiktoria 3P

 

Konkurs o zdrowym odżywianiu plakat:

1 miejsce - Klaudia Laskowska 1A

 

Konkurs „Eko zabawka”:

1 miejsce - Sałek fabian 3C

 

Konkurs fotograficzny „Moje hobby”:

1 miejsce -  Kołkowska Nadia 3A

 

Sukcesy sportowe

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu – szachy drużynowe

II miejsce w Półfinale wojewódzkim – szachy drużynowe

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu – drużynowy tenis stołowy dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu – unihoc dziewcząt

III miejsce - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców

II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt

II miejsce - Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce – Finał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce:

I miejsce  - F. Sałek 100m

I miejsce – M. Sip – 300 m

I miejsce – K. Lisowska – 600 m

I miejsce – K. Rumińska – 1000m

II miejsce –  sztafeta 4 x 100 m

III miejsce – K. Grzywińska – pchnięcie kulą

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich dziewcząt

VIII miejsce – Finał wojewódzki w sztafetach pływackich dziewcząt

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich chłopców

 

V miejsce – Finał wojewódzki w sztafetach pływackich chłopców


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www