Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2008/2009

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.


Konkurs

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

 LAUREACI

Języka Polskiego

102

Joanna Woźniak
Aleksandra Gromala
Agata Kujawa
Tamara Rutkowska

-

-

Geograficzny

30

Joanna Woźniak
Łukasz Negowski
Majorkowski Piotr
Pawlikowski Mateusz
Mieczkowski Filip

Joanna Woźniak

-

Biologiczny

26

Piotr MajorkowskiŁukasz Negowski
Tomasz Skrzypiec

-

-

Matematyczny

45

Tomasz Skrzypiec
Joanna Woźniak 
Katarzyna Łapińska

Joanna Woźniak

-

Fizyczny

15

Tomasz Skrzypiec
Joanna Woźniak
Paweł Kamiński

-

-

Języka Angielskiego

66

Adam Mikołajewski
Robert Wasilewski
Patryk Ostrowski

-

-

Historyczny

19

Paulina Sielezin
Małgorzata Maciejewska
Kulińska Katarzyna

Małgorzata Maciejewska

-

Chemiczny

7

Oskar Szumała   
Łukasz Negowski
Katarzyna Łapińska
Paweł Tokarski

Łukasz Negowski
Katarzyna Łapińska

Oskar Szumała

Języka Niemieckiego

5

Daria Chrust
Dominika Rozenbajger

-

-


KONKURSY POZASZKOLNE:

 

1. OTWP ( Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej) - Andrzej Jeż - 5 miejsce w etapie powiatowym konkursu

2. Udział uczniów w powiatowym konkursie BRD - IV miejsce w etapie powiatowym.

3. Udział drużyny (Konrad Konefał, Filip Gradowski, Tomasz Skrzypiec, Robert Wasilewski) w

półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie

4. Boże Narodzenie w Sztuce:

  -laureaci konkursu literackiego:

Tomasz Bogdanowicz  -1c - I miejsce

Paulina Sielezin -3d - II miejsce

Ewa Gołębiewska - 1c - III miejsce

Kamila Lorek - 3d - IV miejsce

Milena Wiśniewska - 1c - wyróżnienie

4. Sławomir Szweda - 1e - udział w finale Ogólnopolskiego IX Konkursu Twórczego Używania Umysłu „Wyspa zagadek 2008/2009". 

5. Wojewódzki Konkurs poświęcony twórczości poetów polskich „Wielcy Nieobecni":

- Agata Kujawa - 3 miejsce -2e

6.Konkurs „ Kot i pies - nasi przyjaciele" (Malborskie Stowarzyszenie Reks):

            - I miejsce - Milena Wiśniewska - 1c

- II miejsce - Ewa Gołębiewska - 1c

- III miejsce - Adrianna Tkaczyk - 2a

7. Olimpus (sesja jesienna):

Fizyka:

Kl III

- Krystian Malik -16 miejsce

- Damian Budziński -19 miejsce

kl. II

- Kamil Grulkowski -19 miejsce

            Historia:

                        Kl.II

                        - Kamil Korenkiewicz -laureat - 10 miejsce

                        - Paweł Kamiński - 12 miejsce

                        - Bartosz Sobstyl -14 miejsce

                        - Andrzej Jeż -17 miejsce

                        - Maciej Wlazło -17 miejsce

- Filip Mieczkowski - 18 miejsce

            j.polski:

                        kl.I

                        - Ewa Gołębiewska  - 19 miejsce

                        kl.III

                        Katarzyna Łapińska - 14 miejsce

            Matematyka

                        Kl.I

                        - Daniel Pawlak - laureat - 10 miejsce

- Oliwia Kulig -12 miejsce

kl.II

- Daria Chrust -19 miejsce

            (sesja wiosenna):

Matematyka

Kl.I

­ Ewa Gołębiewska Ic        laureat

­ Joanna Trepczyńska Ic    laureat

­ Martyna Szczerbińska Ic laureat

­ Monika Kucińska Ic          laureat

­ Łukasz Negowski Ic         laureat

­ Oskar Szumała Ic             laureat


8. Koło teatralne „Lira":

- wyróżnienie w przeglądzie spektakli profilaktycznych

- wyróżnienie festiwalowe w konkursie teatralnym „Boże Narodzenie w Sztuce"

- III miejsce w konkursie teatralnym Niebieskie Tarcze.

9. II miejsce Alicja Kuszowska - kl.3a i III miejsce Agata Kujawa - kl. 2e w XXVI Konkursie  recytatorskim Poezji Polskiej - etap wojewódzki. Kategoria - poezja śpiewana.

10.Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „ I Ty bądź czytelny":

- najlepsze wyniki: klasy I -Ewa Gołębiewska, Paulina Gołębiewska, Agata Kamińska;

- najlepsze wyniki: klasy II - Aneta Lipecka, Dorota Grafowska, Maja Zielińska

- najlepsze wyniki: klasy III - Marcin Tykarski.

11.Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Ortograf":

- najlepsze wyniki: klasy I - Łukasz Szychalewski, Alicja Prędota, Karolina Wajzner;

- najlepsze wyniki: klasy II - Filip Niekurzak.

12. Konkurs „Euro-Song"-  Alicja Kuszowska - 3a - 1 miejsce, Milena Wiśniewska - 3 miejsce.

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Tęcza - II miejsce w województwie pomorskim Dawid Chmielewski, I miejsce w szkole Natalia Stankiewicz

Konkurs Plastyczny „Światowy Dzień bez Tytoniu" - Nagroda - Amelia Mazerant, wyróżnienie - Marcin Wanisiewicz.

14. Diecezjalny konkurs o św. Pawle i matce Teresie z Kalkuty - etap wojewódzki: 14 miejsce Agata Buczyńska - kl.3d.

15. IX Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny: I miejsce - Filip Mieczkowski, II miejsce - Kamil Korenkiewicz; Paweł kamiński.

16. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny -Kangur: wyróżnienia: Patrycja Bartela, Marcin Lis

 

5. Wychowanie fizyczne:

  • I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w Mistrzostwach Malborka i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego, awans do finału wojewódzkiego
  • II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w Mistrzostwach Malborka i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego
  • II i III w Mistrzostwach Malborka w indywidualnym tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Malborka w drużynowym tenisie stołowym chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Malborka w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
  • I miejsce w unihokeju chłopców w Mistrzostwach Malborka i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, III miejsce w półfinale wojewódzkim chłopców w unihokeju
  • I miejsce w unihokeju dziewcząt w Mistrzostwach Malborka i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, IV miejsce w półfinale wojewódzkim dziewcząt w unihokeju
  • VI miejsce w Mistrzostwach Szkół Malborskich w pływaniu
  • I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców w Malborskim Biegu Niepodległości.
  • II miejsce w Mistrzostwach Malborka i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu i III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Malborka, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Malborka, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców
  • I i II miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu , II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, I miejsce w Półfinale Wojewódzkim i II miejsce w finale Wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w turnieju drużyn mieszanych w piłce siatkowej organizowanych przez Młodzieżową Radę Miasta
  • I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu i udział w Finale Wojewódzkim w sztafetach pływackich
  • I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu i II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce nożnej
  • IV miejsce w łącznej klasyfikacji dziewcząt i chłopców w smoczych łodziach
  • Indywidualne zwycięstwa naszych uczniów w Mistrzostwach Malborka w Lekkiej atletyce:

- II miejsce Weroniki Mijas w biegu na 100m

- III miejsce Magdy Karbowiak w biegu na 600 m

- III miejsce Tomasza Keuera w biegu na 1000m

- I miejsce Karoliny Garbali w skoku w dal

- III miejsce Amelii Mazerant w skoku w dal

- III miejsce Michała Lewandowskiego w skoku w dal

- II miejsce Mateusza Pałyski w skoku wzwyż

- III miejsce Pauliny Sielezin w skoku wzwyż

- I miejsce Emilii Kowalczuk w rzucie oszczepem

- I miejsce Natalii Kortyzy w pchnięciu kulą

- II miejsce Pawła Niewińskiego w pchnięciu kulą

- II miejsce w biegu sztafetowym dziewcząt

- III miejsce w biegu sztafetowym chłopców

Osiągnięcia indywidualne w Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce:

- I miejsce Weroniki Mijas w biegu na 100m

- I miejsce Weroniki Mijas i II miejsce Karoliny Garbali w skoku w dal

- I miejsce Dominika Skopiaka w skoku wzwyż

- II miejsce Pauliny Sielezin i III miejsce Ewy Meksuły w skoku wzwyż

- III miejsce Karoliny Garbali w biegu na 300m

- I miejsce Emilii Kowalczuk w rzucie oszczepem

- I miejsce Natalii Kortyzy w pchnięciu kulą

- II miejsce Tomasza Keuera i III miejsce Matusza Kołka w biegu na 600m

- III miejsce Kamila Grzywińskiego w biegu na 2000m

- II miejsce w biegu sztafetowym dziewcząt

- III miejsce Adama Czersona w badmintonie chłopców

W sportowej rywalizacji końcowej między gimnazjami Malborka Gimnazjum nr3 zajęło I miejsce. VII miejsce w gimnazjadzie wojewódzkiej


KONKURSY SZKOLNE:


1. Liga Matematyczna:

 

Klasy pierwsze:

 I - Marek Lebiedziuk - 1f

 II - Michał Widak - 1f

 II - Ewa Gołębiewska - 1c

 II - Karol Protokowicz - 1e

 III - Joanna Trepczyńska - 1c


Klasy drugie:


I - Paweł Kamiński - 2e

I - Kamil Lubiejewski - 2h

II - Marcin Lis - 2e

III - Alicja Leśniak - 2d

III - Łukasz Baranowski -2d

III - Wojciech Nowicki - 2g

III - Patryk Janke - 2f


Klasy trzecie:


I - Tomasz Skrzypiec -3g

II - Joanna Woźniak -3g

III - Katarzyna Łapińska - 3d


2. Wyróżnienie w konkursie na rymowankę uczniów książce lub bibliotece - Paulina Sip - 2a

3. Najpiękniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe":

- Michalina Poleszak - 1 miejsce - 2e

- Aleksandra Lasowicz - 2 miejsce - 2e

- Małgorzata Maciejewska - 3 miejsce - 3g

- wyróżnienie - Skrzypiec Justyna - 1f


4.Walentynkowe życzenia" - konkurs poetycki

1 miejsce - Pawlikowski Mateusz z kl. 3 g,

2 miejsce - Mikołajczyk Dominik  z kl. 2 a,

3 miejsce - Geisler Robert z kl. 1 d.


5. Walentynkowy Czar"- konkurs poetycki

III miejsce - Michalina Poleszak z kl. 2e

6. Szkolny Konkurs Wiedzy z Fizyki „Kwant":


I - Joanna Woźniak - 3g

I - Joanna Trepczyńska - 1c

II - Filip Mieczkowski - 2e

II - Robert Wasilewski - 3g

III - Ewa Gołębiewska - 1c


4. Historia

„Stefan Batory i jego czasy"- 3-osobowe reprezentacje każdej klasy:

zwycięzcy: Ewa Gołębiewska - kl.Ic

                   Olga Markiewicz -   kl.IIg

                   Paulina Sielezin   -   kl.IIId

„W krainie mitów" - uczniowie klas I

zwycięzcy: I miejsce -  kl.Ic

                   II miejsce -  kl.If i Ig

                   III miejsce -  kl.Ie

„Piastowie i Jagiellonowie" - uczniowie klas II

zwycięzcy: I miejsce - kl.II h

                   II miejsce - kl.IIa

                   III miejsce - kl.IIe 

„Polska i świat  w czasie II wojny światowej" - uczniowie klas III

zwycięzcy: I miejsce - kl.III g

                   II miejsce - kl.III f

                   III miejsce - kl. IIIa


Inne konkursy:

 „Malbork historia i teraźniejszość",

zwycięzcy: I miejsce - kl.I c

                   II miejsce - kl. I f

                   III miejsce - kl.I e 

„Rzeczpospolita w czasach Stanisława Augusta Poniatowskiego"

zwycięzcy: I miejsce - kl.II h

                   II miejsce - kl.II a

                   III miejsce - kl.II f 

„I wojna światowa"

zwycięzcy: I miejsce - kl.III g

                   II miejsce - kl.III f

                   III miejsce - kl.III e 



5. J.polski:

Konkurs gramatyczny

Klasy I

Mistrz gramatyki        Ewa Gołębiewska kl  I c       

II miejsce                 Milena Wiśniewska kl I c    

III miejsce                Łukasz Szychalewski  kl I f  


Klasy II

Mistrz gramatyki      Bartek Teska kl II d   

II miejsce                  Michał Bogdanowicz kl II g, Garbala Paulina kl IIh,      

                                 Poleszak Michalina    kl II e

III miejsce                 Niekurzak Filip kl IIf , Guzow Natalia kl II c


Klasy III

Mistrz gramatyki    Alicja Kuszowska kl IIIa          

II miejsce               Kamila Lorek   kl III d              

III miejsce              Katarzyna Łapińska kl III d      


Mistrz Ortografii - Ewa Gołębiewska - 1c

 

6. Profilaktyka:

- Nie palę", konkurs powiatowy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej pt. „Młodość wolna od papierosa" - wyróżnienie i nagrodę w konkursie plastycznym zdobył Adrian Klimkiewicz z klasy drugiej.

-,„Ty możesz prowadzić profilaktykę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się HIV i AIDS".

konkurs powiatowy organizowany przez Polski Czerwony Krzyż i Państwową Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Malborku:

laureaci: Alicja Michnowska, Błażej Teska, Paulina Galara; etap wojewódzki: II miejsce Paulina Galara, VI miejsce Alicja Michnowska

- Ogólnopolska Olimpiada „Zdrowy styl Życia" - Etap rejonowy-  I miejsce Alicja Michnowska, II miejsce Paulina Galara, IV miejsce Domieniecka Olga

7. Udział uczniów w konkursach plastycznych:

  • Graffiti- Stop przemocy

I miejsce-Amelia Mazerant

II miejsce- Adrian Klimkiewicz

III miejsce - Maciej Kasprzyk

  • Fotografia- Niezwykłe zdjęcie

I miejsce- Denis Paw

II miejsce- Dominika Mucha

III miejsce- Agnieszka Kopczyńska

  • Pozostałe konkursy:

Walentynkowy czar, Klęska- powódź czy huragan- straż pożarna ci pomaga, Czuję sercem, Przedsiębiorczość w moim mieście, Logo miast partnerskich, Energia elektryczna wokół nas, Muzealne spotkanie z fotografią, Boże Narodzenie-Narodziny, Życie wokół zamku

8. Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego „Master of English".

Klasy I

I  miejsce - Joanna Trepczyńska -1c

II miejsce - Ewa Gołębiewska - 1c

III miejsce- Tomasz Bogdanowicz - 1c

Klasy II

I  miejsce - Alicja Tuszakowska - 2d

II miejsce - Adam Mikołajewski - 2d

III miejsce- Mikołaj Stawarski - 2d

Klasy III

I  miejsce - Bartosz Bukatko - 3a

II miejsce - Robert Wasilewski - 3g

III miejsce- Tomasz Skrzypiec - 3g


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www