Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2014/2015

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY – rok szkolny 2014/2015

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE

PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU.

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Nauczyciele

Chemia

 

18

Błażej Jarmołowski

Tymoteusz Żołdak

Martyna Jażdzewska

Piotr Despot – Mładanowicz

Dawid Zakrzewski

Monika Jeż 

Michał Fabiański

Katarzyna Jędrzejewska

Mikołaj Ślusarz

Tymoteusz Żołdak

Piotr Despot – Mładanowicz

Michał Fabiański

Katarzyna Jędrzejewska

Mikołaj Ślusarz

Tymoteusz Żołdak

Piotr Despot – Mładanowicz

Michał Fabiański

Mikołaj Ślusarz

p.A.Szynaka

geografia

30

Katarzyna Rumińska

Mateusz Matuszewski

Łukasz Tchórzewski

Tymoteusz Żołdak

Małgorzata Frączkowska

Filip Lampkowski

Krzysztof Sobuń

Filip Lampkowski

Tymoteusz Żołdak

Małgorzata Frączkowska

 

 

-

p.B.Sobuń

J. polski

17

Katarzyna Jędrzejewska

Filip Markowski

Łukasz Komoszyński

Maciej Rażewski

Dawid Zakrzewski

Piotr Woźniak

Hanna Dominiecka

Katarzyna Rumińska

Agnieszka Wiśniewska

Agnieszka Wiśniewska

-

p.M.Zwierz

J.niemiecki

7

Piotr Despot – Mładanowicz

Ewa Służałek

Ewa Służałek

Ewa Służałek

p.E.Włodarczyk

J.angielski

34

Tomasz Naklicki

-

-

-

Religia

17

Lampkowski Filip

Bartosz Ochman

Tomasz Jeżak

Weronika Sowińska

 

-

-

-

Biologia

22

Oliver Fryger

Błażej Jarmołowski Tymoteusz Żołdak

Małgorzata Frączkowska

Emilia Krawczyńska

Agnieszka Wiśniewska

Katarzyna Tuchułka

Agnieszka Urbanowicz

Oliver Fryger

 

-

p.L.Paździor

Matematyka

80

Dawid Zakrzewski

Klaudia Lechowska

Michał Fabiański

Filip Pufal

Piotr Despot – Mładanowicz

Łukasz Tchórzewski

Tymoteusz Żołdak

Kamil Klepacki

Michał Fabiański

 

-

A.Olchowik

Informatyka

10

Kamil Przybysz

Kamil Nagrodzki

Kamil Suchecki

Łukasz Komoszyński

Krzysztof Pecka

Karol Jenczelewski

Kamil Suchecki

Łukasz Komoszyński

 

-

L.Paździor

Historia

32

Błażej Jarmołowski Aleksander Kocwaj

Piotr Despot – Mładanowicz

Katarzyna Tuchułka

Piotr Woźniak

Szymon Laskowski

Tymoteusz Żołdak

Kacper Ptak

Marcel Słomiński

Dawid Zakrzewski

Błażej Jarmołowski

Piotr Woźniak

 

Błażej Jarmołowski

Piotr Woźniak

 

I.Krauze

 

Fizyka

65

Małgorzata Frączkowska

Michał Fabiański

Martyna Jażdżewska

Dawid Zakrzewski

Michał Fabiański

 

-

J.Szumała

 

 KONKURSY POZASZKOLNE:

 Festiwal sztuki o „Patriotyczną nutę”

I miejsce: Martyna Jażdżewska

Wyróżnienie: Maciej Rażewski

 XXXII Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej:

etap rejonowy: Martyna Jażdżewska 3p - 1 miejsce

etap wojewódzki: Martyna Jażdżewska 3p – wyróżnienie

 I Wojewódzki Konkurs Prozy

Martyna Jażdżewska 3p – wyróżnienie

 Wojewódzki Konkurs teatralny Niebieskie Tarcze

zespół teatralny Lira - 2 miejsce

 III  Mistrzostwa  Szkół w Rummikub (etap szkolny):

1 miejsce – Kacper Gutkowski

2 miejsce – Krzysztof  Świątek z kl. 2 e

III  Mistrzostwa  Polski w Rummikub (województwo):

2 miejsce - Krzysztof  Świątek z kl. 2 e

Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół w „Superfarmera” -

Katarzyna  Rumińska z kl. 2 a

Marta  Kussowska z kl. 2 a

Konrad  Lis z kl. 1 a

 IV Ogólnopolski Finał Turnieju „ Superfarmera”

3 miejsce - Krzysztof Świątek z kl. 2 e

Nagroda za najlepszy strój superfarmera - Alicja Guzow z kl. 1 a

 Mistrzostwa szkoły i województwa w grze „Pomysłówka”

1 miejsce – Katarzyna Rumińska z kl. 2 a,

2 miejsce – Krzysztof Świątek z kl. 2 e,

3 miejsce – Anna Cesarska z kl. 3 c.

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” (sesja zimowa)

J.polski:  

Klasa 1

Jan Zapolski-Downar  - 16 miejsce

Weronika Przyborowicz  - 15 miejsce

Klasa 2

Katarzyna Rumińska  - 17 miejsce

Jakub Klecz- 17 miejsce

Mateusz Borowiec – 19 miejsce

Matematyka:

Klasa 1

 Tomasz Naklicki – 5 miejsce

  Marcin Oliński – 12 miejsce

 Jan Zapolski-Downar  - 13 miejsce

 Karolina Kajer - 18 miejsce

Klasa 2

Łukasz Komoszyński – 17 miejsce

Piotr Woźniak – 18 miejsce

Klasa 3

Michał Fabiański – 5 miejsce

Mikołaj Ślusarz – 16 miejsce

Kamil Klepacki – 18 miejsce

 Geografia

 Katarzyna Rumińska  - 19 miejsce

 konkurs  Rachmistrzów organizowany przez Bank Spółdzielczy w Sztumie

I miejsce :Tomasz Naklicki z kl.1p

             II miejsce: Gabriella Dembowska z kl.1p

 Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur”,

                Wyróżnienia w kategorii klas pierwszych: 

Marcel Słomiński 1p

Tomasz Naklicki 1p

Daniel Niepla 1p

Bartosz Bohatyrewicz 1p

                Wyróżnienia w kategorii klas drugich:

             Kamil Suchecki 2p

             Łukasz Komoszyński 2p

Wyróżnienia w kategorii klas trzecich:

Michał Fabiański 3p

Międzynarodowy konkursie matematycznym PANGEA

finał ogólnopolski Michał Fabiański 3p – 17 miejsce

 

Miejski konkurs z j. francuskiego „Wiedza o Francji”

Aleksander Kocwaj – 2p- 2 miejsce

Wyróżnienia: Julia Tomasiak – 2p

Lidia Jastrzębska – 2e

 Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny „Czy znasz mapę świata?”

Klasy pierwsze: 1 miejsce - Jan Zapolski – Downar – 1e

Klasy drugie: 1 miejsce – Piotr Woźniak – 2p

                  3 miejsce: Mateusz Matuszewski – 2l

 Klasy trzecie: 2 miejsce - Kaper Nagrodzki – 3p

 

Styl życia – etap rejonowy

Korpak Weronika – IV miejsce

Julia Wąsik – V miejsce

Magdalena Konicz – VI miejsce

 Stop HIV i AIDS – etap rejonowy

Wiktoria Paciorkowska – 2b – IV miejsce

Sandra Bonk – 2b – V miejsce

Wyróżnienie: Paulina Lubaczewska – 2c

Stop HIV i AIDS i narkotyki etap wojewódzki w Kwidzynie

Laureaci i wyróżnienie:

Aleksandra Awdziejuk – 3b

Natalia Tkaczyk – 2b

Stop HIV i AIDS i narkotyki - etap wojewódzki w Kwidzynie

Katarzyna Raburska -2i -  III miejsce

Zuzannna Dąbrowska – 2i – V miejsce

 

Konkurs historyczny Wiedzy o zamkach gotyckich (etap gminny)

Aleksander Kocwaj - 4 miejsce

Jan Zapolski Downar - 3 miejsce

Tomasz Jeżak – 5 miejsce

 

BRD (drużynowy konkurs)

2 miejsce w konkursie miejskim: zespół :Grabowski Łukasz, Radek Radomski,  Kamil  Tryba

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" OTWP

Urbanowicz Agnieszka 3a - 2 miejsce w powiecie

Kacper Dańko 3b

 

 

KONKURSY SZKOLNE:

 

·         Konkurs na przemówienie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości wygrała

                  G. Dembowska kl  1p

·         konkurs gramatyczny:

klasa  III

1.A.Wiśniewska 3m      

2.J. Skotarek 3d       

3.E. Krawczyńska 3b      

4.D. Zakrzewski 3p      

5.K. Lechowska 3d        

klasa II

1.Krzysztof Świątek 2e

2.Karolina Sawczuk 2e

3.Julia Gutowska 2e

4.Jakub Klecz z p

5.Magdalena Konicz 2i 

 

 Całoroczny konkurs czytelniczy: Marcin Oliński 1e

 

„Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe” - konkurs poetycki

I miejsce –  Agnieszka Wiśniewska  z kl. 3 m

wyróżnienia – Kamil Tryba z kl. 3 m

                  Natalia Rymar z kl. 3 m

 „Walentynkowe życzenia”

1 miejsce -  Kamil Tryba z kl. 3 m,

2 miejsce - Katarzyna Rumińska z kl.2 a,

3 miejsce - Nadia Kołkowska z kl. 2 a.

wyróżnienie  otrzymała  Daniela Sawczuk z kl.2 b.

Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrzem Ortografii Gimnazjum nr 3 została Emilia Krawczyńska z kl.3 b

Komiks – świat historii obrazkowych  - konkurs literacki 

I miejsce – Paulina Wnuk z kl. 2 a

wyróżnienie – Natalia Cyrny z kl. 3 m

I Turniej Szachowy

  I miejsce - Adam Nierzwicki – 1p

II miejsce - Mikołaj Ślusarz 3p

III miejsce - Karol Jenczelewski 2p.

konkursy z fizyki:

„W hołdzie Polakowi- Marian Smoluchowski”. Wyróżnienia w konkursie otrzymała Marta Kloch 3b i Daniela Sawczuk 2b.

Konkurs wiedzy o zaćmieniu słońca: Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Kus 3m, Natalia Cyrny 3m, Przemysław Paduszek 3m, Jessica Klonowska 1b, Martyna Sip 2p, Błażej Jarmołowski 3p, Bartosz Ochman 3p, Filip Fufal 3p, Katarzyna Tuchułka 3m, Szymon Laskowski 3m.

Szkolny konkurs wiedzy z fizyki „Kwant”

Klasy 2:

1 miejsce: Łukasz Komoszyński-2p

2 miejsce: Alicja Tołopiłło-2p

3 miejsce: Robert Jankowski-2p

              Radosław Rogowski-2p.

Klasy 3:

1 miejsce: Tymoteusz Żołdak-3p      

2 miejsce: Filip Pufal-3p

3 miejsce: Michał Fabiański-3p, Małgorzata Frączkowska-3p

 

 Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego „Master of English”

KLASY 1

Bartosz Bohatyrewicz  1P – 1miejsce

Przemysław Biernacki  1P – 2miejsce

Marcin Oliński            1E – 3 miejsce

KLASY 2

Kornelia Lipowska  2c – 1 miejsce   

Kasia Rumińska      2a – 2 miejsce

Natasza Łukasik      2c – 3 miejsce

KLASY 3

Michał Fabiański     3p  – 1 miejsce        

Oliver Fryger           3p   – 2 miejsce   

Kacper Nagrodzki   3p  – 3 miejsce   

 

Spelling Bee – konkurs j.angielskiego

Zofia Markowicz 3a – 1 miejsce        

Agnieszka Wiśniewska 3m – 2 miejsce         

Filip Zalewski 2e   – 3 miejsce        

Natasza Łukasik 2c – 3 miejsce        

 

Konkurs gramatyczny

Klasy 1:

Tomasz Naklicki 1e – 1 miejsce

Szymon Jarmołowski  1p – 2 miejsce

Michał Bożek 1p – 3 miejsce             

Klasy 2:

Julia Gutowska – 1 miejsce

Krzysztof Świątek 2e – 2 miejsce

Julia Kubacka 2b – 3 miejsce        

Klasy 3:

Agnieszka Wiśniewska 3m – 1 miejsce

Emilia Krawczyńska 3b – 2 miejsce

Klaudia Lechowska 3d – 3 miejsce

 

 LIGA MATEMATYCZNA:

 Klasy 1: 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

1

Słomiński Marcel /Naklicki Tomasz

p

2

Zapolski Jan

e

3

Niepla Robert

p

Klasy 2                                   

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

1

Komoszyński Lukasz

p

2

Łukasik Natasza

c

3

Bober Karolina

c

                                 

Klasy 3: 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

1

Michał Fabiański

P

2

Kamil Klepacki

P

3

Dawid Zakrzewski

P

 

Konkursy historyczne

 „Stefan Batory i jego czasy”

I miejsce –   kl. IIp

„Z mitologią za pan brat”:

I miejsce –  Marcelina Rodziewicz kl. Ie

II miejsce -  Tomasz Naklicki kl. Ip

III miejsce – Przemysław Biernacki kl. Ip

 

Konkursy plastyczne

 

·          Boże Narodzenie w Sztuce - „Malborski Kalendarz Adwentowy” -  Filip Stodólski – 2a

·         Konkurs na najpiękniejszy kotylion - Szymon Tutaj klasa 3M

·         Konkurs na Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową  -  Laura Kordowska 1e

·         Konkurs Walentynkowy - Zofia Markowicz klasa 3a

·         Konkurs na „ Jajko Wielkanocne” - Julia Głąb  3m, Szymon Laskowski  3m

·         Konkurs plastyczny – 4 pory roku w obiektywie - Alicja Orchowska- 1a

·         Eliminacje szkolne do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego - Tomasz Sobuń 1p

                                                                                           Dorota Krauze 1e

·         Konkurs na plakat o przemocy – Aleksandra Scheffler - 3c

·         konkurs "Moje hobby w obiektywie" (SU) - Karolina Leśniak 3b

 

Sukcesy sportowe

 

V miejsce w klasyfikacji generalnej gimnazjów województwa pomorskiego

 

Sztafety przełajowe dziewczęta

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

XX  miejsce w Finale wojewódzkim - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

 

Sztafety przełajowe chłopcy

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

 

Tenis stołowy dziewczęta  

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt- I miejsce

Półfinał  Wojewódzki Gimnazjady - 4  miejsce

 

Szachy:

Mistrzostwa powiatu  - II miejsce

 

Unihokej dziewcząt:

Mistrzostwa Powiatu  - II miejsce

 

I miejsce – w klasyfikacji szkół w Biegu Niepodległości w kat. dziewcząt

I miejsce – w klasyfikacji szkół w Biegu Niepodległości w kat. chłopców

 

Sztafety Pływackie Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Finał Wojewódzki - VIII miejsce

 

Sztafety Pływackie Chłopców

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Finał Wojewódzki - IX miejsce

 

Piłka ręczna dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu - II miejsce

 

Piłka ręczna chłopców

Mistrzostwa Powiatu - II miejsce

 

Piłka koszykowa dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu - II miejsce

 

Piłka siatkowa  dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu - II miejsce

Finał Wojewódzki - IV miejsce

 

Piłka siatkowa chłopców

Mistrzostwa Powiatu - I miejsce

Finał Wojewódzki - II miejsce

 

Piłka nożna dziewcząt

Finał Wojewódzki -V miejsce

 

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych:

 

I miejsce – Alicja Krauze; II miejsce – Karolina Lisowska; III miejsce – Katarzyna Rumińska

Awans do finału wojewódzkiego.

 

I miejsce – w klasyfikacji szkół w Biegu Niepodległości w kategorii dziewcząt

 

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce:

 

I miejsce – Katarzyna Ruminska – 300 m

I miejsce – Alicja Krauze – 600 m

I miejsce – Karolina Lisowska – 1000m

I miejsce – Julka Plackowska – skok wzwyż

I miejsce – Julka Plackowska – skok w dal

I miejsce – Domnika Lewińska – pchnięcie kulą

II miejsce – Marcin Jędrzejczyk – p. kulą

II miejsce – Dominika Lewińska –rz. oszczepem

III miejsce – Ola Piór – pchnięcie kulą

III miejsce - Patryk Falkiewicz – 600 metrów

 

 

 

 


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www