Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY - rok szkolny 2013/2014

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE

PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU.

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Nauczyciele

Chemia

 

25

Michał Fabiański

Mateusz Żołdak

Zofia Chmura

Daria Kopmann

Justyna Okrucińska

Oskar Markiewicz

Adrian  Mechut

Robert Okoński

Justyna Okrucińska

Oskar Markiewicz

Adrian  Mechut

Robert Okoński

 

-

p.A.Szynaka

geografia

20

Robert Okoński

Krzysztof Sypniewski

Dominik Lisowski

Przemysław Szałkowski

Robert Okoński

Dominik Lisowski

 

Robert Okoński

 

p.B.Sobuń

J. polski

36

Adrian Mechut

Justyna Okrucińska

Julia Burdecka

Karolina Hołub

Martyna Klecz

Michał Andrearczyk

Dawid Zakrzewski

Michał Fabiański

-

-

-

J.niemiecki

5

-

-

-

-

J.angielski

41

Przemysław Grabowski 

Zuzanna Cieślik

Łukasz Komoszyński

Kacper Buszkiewicz

Przemysław Grabowski 

 

-

p.J.Dyl

Religia

23

Magdalena Tubiak

Alicja Tołopiło

Agata Wichowska

Tomasz Szulik

-

-

-

Biologia

15

Dominika Sawaniewska Natalia Pawluk

Oliver Fryger

Dominika Sawaniewska

Natalia Pawluk

-

p.J.Rybaczyk

Matematyka

80

Markiewicz Oskar, Jakubowicz Michał

Markiewicz Oskar

Jakubowicz Michał

-

E.Gałka

Informatyka

11

Michał Fabiański

Proc Miłosz

Jakubowicz Michał

-

-

-

Historia

21

Paulina Graban

Błażej Jarmołowski

Piotr Woźniak

Aleksander Kocwaj

Daria Kopmann

Piotr Despot -Mładanowicz

Michał Jakubowicz

Aleksander Kocwaj

 

-

I.Krauze

Fizyka

20

Aleksandra Zakrzewska Karolina Kędzierska

Oskar Markiewicz

Robert Okoński 

Dominika Sawaniewska

Justyna Okrucińska 

Oskar Markiewicz

 

Markiewicz Oskar

J.Szumała

 

 KONKURSY POZASZKOLNE:

 

  • Konkurs dla młodzieży pt. „Nasza ulica i my" w ramach programu edukacyjnego „Kształtowanie przestrzeni" - nagroda główna dla zespołu uczniów kl.1a:, Wiktoria Bączek, Nadia Kołkowska, Marta Kussowska, Katarzyna Rumińska, Filip Stodólski

 

  • Międzyszkolny konkurs pt. „Barwny świat Tuwima" -

II miejsce  - Sandra Bonk z kl. 1 b

       Wiktoria Trzcińska z kl. 1 i

       Mateusz Borowiec z kl. 1 a

 

  • Międzyszkolny konkurs recytatorski twórczości bł. Jana Pawła II

I miejsce  - Hubert Philipp z kl. 1 p

II miejsce  - Hanna Dominiecka z kl.1p

 

  • „Sztuka dialogu" - konkurs międzygimnazjalny - Gimnazjum nr 3

Wyróżnienie: Anna Wróblewska z kl. 2 m ,

Mateusz Borowiec z kl. 1 a,

Oskar Bagiński z kl. 2 m

 

  • „Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes" - wojewódzki konkurs literacki

etap wojewódzki - wyróżnienie - Kacper Nagrodzki  z kl. 2 p

 

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Etap wojewódzki - wyróżnienie: Martyna Jażdżewska - 2p

 

  • Stypendiada Polonistyczna:

- konkurs czytelniczy: wyróżnienie: Urszula Tubiak -3a,

- konkurs ortograficzny  „Ortograf": wyróżnienie: Julia Tomasiak -1p,

          Szymon Michniewicz -1a.

- w kategorii „Grand Prix Drużynowe" nasza szkoła uplasowała się w skali kraju na V miejscu i zdobyła „Puchar Finalisty".

 

  • ogólnopolski konkurs literacki: „Wyspa zagadek":

            finał: Martyna Sip i Katarzyna Lemka - 1p

 

  • Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół w „Rummikub"

- finalistki etapu szkolnego:  Katarzyna Rumińska z kl. 1 a

                                               Anna Wróblewska  z kl. 2 m

Anna Wróblewska  z kl. 2 m - II miejsce w województwie

 

  • Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół w „Superfarmera" -

Marta Kussowska z kl. 1 a

Mateusz Borowiec z kl. 1 a

Ewelina Brzozowska z kl. 2 c

 

  • Boże Narodzenie w sztuce: reportaż z podróży Trzech Króli zatytułowany "Prowadziła ich betlejemska gwiazda".

1 miejsce  -  Kacper Nagrodzki 2p

2 miejsce Justyna Okrucińska - 3p

 

  • IV Edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego „Always Successful"

1 miejsce: Michał Andrearczyk 3L

2 miejsce: Przemysław Grabowski 3L

 

  • Mała Matura w Gdyni (j.angielski)

3 miejsce: Przemysław Grabowski - 3l

 

  • Styl życia - etap rejonowy

Aleksandra Awdziejuk - 2b - II miejsce

Klaudia Różycka - 2b - III miejsce

Anna Sędyka- 2b - IV miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS - etap rejonowy

Klaudia Różycka - 2b - I miejsce

Aleksandra Awdziejuk - 2b - III miejsce

Anna Sędyka- 2b - III miejsce

Natalia Tkaczyk - 2b - IV miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS i narkotyki etap wojewódzki w Kwidzynie

Laureaci i wyróżnienie:

Justyna Latawiec - 3b - IV miejsce

Adrianna Kozdęba - 3b - VI miejsce

 

  • Konkurs matematyczny - Kangur:

Wyróżnienia: Sypniewski Krzysztof, Markiewicz Oskar , Jakubowicz Michał, Justyna Okrucińska -3p

Łukasz Komoszyński, Katarzyna Lemke, Piotr Wożniak, Kamil Suchecki- 1p

Michał Fabiański i Mikołaj Ślusarz - 2p

 

  • Konkurs Rachmistrzów organizowany przez Bank Spółdzielczy w Sztumie

laureaci: Łukasz Komoszyński oraz Robert Jankowski - 1p

 

  • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus"

I miejsce w Polsce - Michał Fabiański - 2p

                            Michał Jakubowicz z kl 3 p - dyplom laureata

 

  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu miejskim

2 Miejsce drużyny w składzie:

- Adrian Mechut

- Robert Okoński

- Paweł Tryba

 

  • Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny pod hasłem „Czy znasz mapę świata?

Klasy pierwsze: 1 miejsce: Piotr Woźniak - 1p

Klasy drugie; 1 miejsce: Małgorzata Frączkowska - 2p

Klasy trzecie: 1 miejsce: Sawaniewska Dominika - 3p

 

KONKURSY SZKOLNE:

 

  • Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrz ortografii  Gimnazjum nr 3 - Anna Cesarska - 2c

 

  • konkurs gramatyczny:

klasy trzecie

1.Karol Fijas -  3p

 

klasy drugie

1.Maura Narloch - 2d    

 

klasy pierwsze

1.Filip Zalewski - 1e

2.Julia Gutowska - 1e

 

  • Walentynkowe życzenia" - konkurs poetycki

I miejsce  -  Katarzyna Rumińska z kl.1a,

II miejsce  - Filip Stodólski z kl.1a,

III miejsce  - Karolina Romanowicz z kl.2 b,

wyróżnienie   - Anna Sędyka z kl.2 b.

 

  • „Mój pierwszy dzień w szkole" - konkurs literacki

I miejsce - Aleksandra Kempczeńska z kl. 1 a,

II miejsce- Agnieszka Wiśniewska z kl. 2 m,

III miejsce - Justyna Okrucińska z kl. 3 p

 

  • „Czy znasz życie i twórczość A. Fredry" - konkurs literacki -

I miejsce - klasa 1a: Szymon Michniewicz,  Katarzyna Rumińska, Marta Kussowska

  • „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" - konkurs poetycki

I miejsce -  Patryk Janus z kl.1 a,

II miejsce - Konrad Kubicki z kl. 1 a,

III miejsce - Julia Wilczyńska z kl. 1 a.

Wyróżnienie otrzymała Maja Czarnecka z kl. 2 c.

 

konkursy z fizyki:

 

  • „W hołdzie Polakowi- Ignacy Mościcki"

Wyróżnienie: Agata Królikowska 3L, Marta Szymkowiak 3A, Anna Jarońska 3A

  • „Obiekty astronomiczne na polskim niebie"- konkurs fotograficzny

Wyróżnienie: Marlena Marczuk 3A, Agata Olszewska 3C, Marlena Bitowt 3C

  • Szkolny konkurs wiedzy z fizyki „Kwant"

Nagrodzeni: Dawid Zakrzewski 2P, Justyna Okrucińska 3P

 

  • Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego „Master of English"

 

kl.1

1.Natasza Łukasik

2.Kamila Stelmach

   Katarzyna Rumińska - 1a

3. Kasia Lemka -1p

    Natalia Front - 1l

 

Kl.2

1.Błażej Jarmołowski- 2p

   P. Despot - Mładanowicz -2p

2. Kacper Nagrodzki -2p

3.Emilia Krawczyńska

 

Kl.3

1.Zosia Chmura - 3p

2.Przemek Grabowski - 3l

3.Michał Andrearczyk - 3l

   Nikola Kiełkowska

   Katarzyna Skwira

   Robert Okoński - 3p

 

  • Spelling Bee - ortografia angielska

Mistrz Spellingu ( ortografii angielskiej) - Michał Andrearczyk

 

  • LIGA MATEMATYCZNA:

            Klasy 1:

                                   I miejsce: Łukasz Komoszyński kl.Ip

                                  II miejsce: Marta Kussowska  kl.Ia

                                 III miejsce: Lemka Katarzyna kl.Ia

             Klasy 2:

                                    I miejsce:  Kamil Klepacki  kl.2p

                                   II miejsce: Michał  Fabiański  kl.2 p

                                   III miejsce: Dawid Zakrzewski kl. 2p

 

            Klasy 3:

                                   I miejsce:  Oskar Markiewicz kl.3p

                                   II miejsce:  Justyna Okrucińska kl.3p

         III miejsce: Oliwia Raczyńska kl.3a

   Robert Okoński kl.3p

 

  • Konkursy historyczne

 „Stefan Batory i jego czasy"

I miejsce -   kl. III a

„Z mitologią za pan brat":

I miejsce -  kl. I p

II miejsce -  kl. I i

III miejsce - kl. I b

„Malbork dawniej i dziś"

I miejsce -  kl. I p

II miejsce - kl.I i

III miejsce - kl. I b

 „Polskie symbole narodowe"

I, II i III miejsce -  kl. II p

 

Konkursy plastyczne

 

  • Miejski Konkurs Plastyczny: „Mój wymarzony deptak na ul. Kościuszki"

 

1.      Miejsce - Katarzyna Lemka - kl.1p

2.      Miejsce - Paulina Wnuk - 1a

3.      Miejsce - Aleksandra Laskowska - 1c

 

  • Szkolny Konkurs: „Najpiękniejszy Kotylion"

 

1.      Miejsce - Natalia Rekowska - 1l

2.      Miejsce - Aleksandra Laskowska - 1c

3.      Miejsce - Julia Pietkiewicz - 1e

( w konkursie udział wzięło kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły)

 

  • Powiatowy Konkurs: „Boże Narodzenie w Sztuce - Portret Postaci"

 

Wyróżnienia:

- Paulina Wnuk

- Wiktoria Bączek

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych"

Prace zakwalifikowane do konkursu wojewódzkiego:

- Martyna Sip

- Zuzanna Błaszkowska

- Julia Tomasik

 

Sukcesy sportowe

 

VIII MIEJSCE W KLASYFIKACJI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

 

Sztafety przełajowe dziewczęta

Mistrzostwa Powiatu - 1 Miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady -15 Miejsce

 

Finaliści wojewódzkiej Gimnazjady w indywidualnych biegach przełajowych: M. Sip, K. Rumińska, W. Nadolny, D. Lisowski (10 miejsce)

 

Tenis stołowy dziewczęta  

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt- I miejsce

Półfinał  Wojewódzki Gimnazjady - 4  miejsce (A. Jarońska, M. Jeż, N. Kwiatkowska)

 

Szachy:

Mistrzostwa powiatu  - II miejsce

 

Unihokej dziewcząt:

Mistrzostwa Powiatu  - II miejsce

 

Piłka Ręczna Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  - III miejsce

 

Koszykówka Chłopców

Mistrzostwa Powiatu  -  I miejsce

Półfinał Wojewódzki - III miejsce

 

Piłka Siatkowa Chłopców

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Półfinał Wojewódzki - I miejsce

 

Piłka Siatkowa Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Półfinał Wojewódzki - II miejsce

Finał Wojewódzki - III miejsce

VII miejsce na Mistrzostwach Świata

 

Piłka Nożna Chłopców

Mistrzostwa Powiatu  - III miejsce

 

Sztafety Pływackie Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Finał Wojewódzki - IX miejsce

 

Sztafety Pływackie Chłopców

Mistrzostwa Powiatu  - I miejsce

Finał Wojewódzki - XIII miejsce

 

Lekkoatletyka - Mistrzostwa Powiatu

I miejsce - skok wzwyż dziewcząt: J.Plackowska

I miejsce - pchnięcie kula dziewcząt: D. Lewińska

II miejsce - 100 metrów dziewcząt: M. Chmura

III miejsce - 100 metrów dziewcząt: N. Rutkowska

I miejsce - 300 metrów dziewcząt: P.Lewandowska

II miejsce - 300 metrów dziewcząt: M. Chmura

III miejsce - 300 metrów dziewcząt; A.Laskowska

II miejsce - 600 metrów dziewcząt: K. Rumińska

III miejsce - 300 metrów dziewcząt: A. Lipińska

I miejsce - 1000 metrów dziewcząt: M.Sip

II miejsce - skok w dal dziewcząt: P. Lewandowska

III miejsce - skok w dal dziewcząt: J. Plackowska

II miejsce - sztafeta 4x100 metrów dziewcząt

I miejsce - 600 metrów chłopców: W. Nadolny

I miejsce - 1000 metrów chłopców: D. Lisowski

II miejsce - skok w dal chłopców; P. Szymczak

III miejsce - sztafeta 4x100 metrów chłopców

 


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www