Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2007/2008

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.


Konkurs

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

 

LAUREACI

Języka Polskiego

24

Anna Balik
Karolina Kałbukowska
Dominik Kulpa

Karolina Kałbukowska Dominik Kulpa

-

Geograficzny

22

Michał Kierzkowski

Anna Poleszak

Andrzej Joskowski

Michał Kierzkowski

Anna Poleszak



Biologiczny

11

Ania Poleszak

Ola Bychawska Łukasz Negowski

-


Matematyczny

33

Katarzyna Łapińska

Małgorzata Makar

Paweł Kiełkowski

-


Fizyczny


Magda Władymiruk

Mateusz Piórowski

Joanna Woźniak

Mateusz Piórowski



Języka Angielskiego

30

Adam Mikołajewski

Natalia Łukasiewicz

Dominik Kulpa

Natalia Łukasiewicz



Historyczny


Michał Kierzkowski

Celina Bekier

Mateusz Kulwiński

Ewelina Pomianowska

Michał Kierzkowski

Mateusz Kulwiński


Michał Kierzkowski


Chemiczny

10

Anna Jaśkiewicz
Natalia Tytz
 Anna Poleszak  
Piotr Mirkowski 
Oskar Szumała

Natalia Tytz  
Anna Poleszak
Oskar Szumała 

Natalia Tytz                 

Informatyczny

3

Dominik Kulpa

Oskar Szumała

Dominik Kulpa

Oskar Szumała

-


KONKURSY  POZASZKOLNE

­       Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - o Niepodległość i granice Rzeczypospolitej." - etap rejonowy (wojewódzki), Michał Kierzkowski-1, Mateusz Kulwiński - 9 i Mateusz Piórowski -23.; etap regionalny (ponadwojewódzki) -Michał Kierzkowski.

­       Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej "Olimpus":

J.niemiecki:

­       ucz. Aleksandra Gromala klasa 1d -15 miejsce, ucz. Łukasz Naklicki -1d - 30 miejsce w kategorii klas pierwszych.

J.polski

-        Dominik Kulpa kl. 3b - 19 miejsce w kategorii klas trzecich

­       Bartek Bukatko kl. 2a -17 miejsce w kategorii klas drugich.

­       Patrycja Bartela kl.1e- 29 miejsce, Paweł Kamiński kl.1e- 29 miejsce - w kategorii klas pierwszych.


   Geografia

-        Stawarski Mikołaj - 15 miejsce w klasach pierwszych,

-        Pawlikowski Mateusz - 12 miejsce w klasach drugich

­       I Wojewódzki Konkurs Poświęcony Twórczości Poetów Polskich „Wielcy Nieobecni": II miejsce w konkursie recytatorskim: Agata Kujawa, wyróżnienie: Marlena Sudak;

­       I Powiatowy Konkurs poświęcony Twórczości ks. Jana Twardowskiego -III miejsce- Agata Kujawa kl.1e;    

­       Konkurs recytatorski (etap rejonowy) - wyróżnienie  - Marlena Sudak

-        Udział w konkursach plastycznych:

-        Wyróżnienie- Anna Poleszak - w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tęcza",

-        Nagroda - Michalina Poleszak - w powiatowym konkursie plastycznym „Damy i rycerze",

-        Wyróżnienie - Natalia Stankiewicz - w powiatowym konkursie plastycznym „Kartka świąteczna",

-        Udział w konkursie ogólnopolskim:„Trzymaj Formę";

-        Udział w konkursach wojewódzkiich: „Człowiek w obiektywie", Ziemia-raj bioróżnorodności",, „Lasy w obiektywie";

­        „Boże Narodzenie w sztuce" - wyróżnienie w kategorii Kartka Pocztowa- Natalia Stankiewicz  „Bóg się rodzi",

­       III miejsce (Andrzej Jeż) w powiatowego etapie konkursu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy   Pożarniczej

­       III miejsce w Powiatowym konkursie BRD (Tropper Kamil IIIa, Mirkowski Piotr III f, Jęczmień Patryk IIIe),

­       wyróżnienie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg" - album fotograficzny przedstawiający najpiękniejsze zamki i pałace przez stulecia budowane na terenie naszego kraju,

­       „udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg" - (p.P.Radziszewski),

­       udział w obchodach IV Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej, prezentacja w barwach szkoły stragan cechu średniowiecznych piekarzy -(p.P.Radziszewski),

­       Walentynkowy Czar"- MDK „Ratusz". Kategoria gimnazjum - II miejsce -Mateusz Pawlikowski  kl.2g

­       II miejsce dla grupy wokalnej Fala w Artystycznej Wiośnie Młodości; (p.E.Włodarczyk);

­       Paulina Chomicz - III c tytuł „Pracy Roku", Katarzyna Kita z klasy III e - I miejsce wśród klas trzecich w I Wojewódzkim Konkursie Matematyczno - Plastycznym w Chojnicach,

­       Dekanalny konkurs „Drogami św. Franciszka i św. Klary" - V miejsce -Andrzej Joskowski, VI miejsce - Dominik Kulpa,

­       konkurs powiatowy „Ty możesz prowadzić profilaktykę zmniejszającą ryzyko rozprzestrzeniania się HIV i AIDS" -I miejsce Dominika Zawacka, dwa II-gie miejsca Agata Sałek oraz Małgorzata Maciejewska

­       konkurs powiatowy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej „Młodość wolna od papierosa" - wyróżnienie i nagroda w konkursie plastycznym -Adrian Klimkiewicz

­       konkurs powiatowy „Zdrowy styl życia" - Kopczyńska Agnieszka VI miejsce, Ala Grous i Joanna Sosnowska VII miejsce.

­       Kangur - konkurs matematyczny: wyróżnienia: Patrycja Bartela, Lis Marcin, Sobstyl Bartek -1e i Leśniak Alicja - 1a.


KONKURSY MIĘDZYGIMNAZJALNE


­             III Międzygimnazjalny Konkurs o Tolerancji: I miejsce - Bartosz Bukatko kl. 2a , III miejsce - Agata Kujawa kl. 1e, wyróżnienie- Dominik Kulpa kl. 3b,

-              Międzygimnazjalny - Powiatowy Konkurs Fizyczny FOTON (I miejsce -Mateusz Piórowski, VI miejsce Magda Władymiruk);

-              Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny pod hasłem "Czy znasz mapę świata" (2 miejsce w kategorii klas pierwszych- Kamil Korenkiewicz -1e, 1 miejsce w kategorii klas drugich -Joanna Woźniak -2g, 2 miejsce -Negowski Łukasz i Kiełkowski Paweł -2e, 1 miejsce w kategorii klas trzecich -Wierucki Przemek -3e.


KONKURSY SZKOLNE


  • konkursy historyczne:


1. konkurs o patronie szkoły pt. „Stefan Batory i jego czasy". Zwycięzcami zostali:
W klasach pierwszych:

1.                Maciejewska Monika  - I d

2.                Niekurzak Filip - I f

3.                Naklicki Łukasz - I d

W klasach drugich:

1.                Majorkowski Piotr - II e

2.                Sielezin Paulina - II d

3.                Kopko Ksenia - II d

Negowski Łukasz II e

W klasach trzecich:

1.                Joskowski Andrzej - III c

2.                Pomianowska Ewelina  - IIIa

3.                Balik Anna - III a

2. „ Z mitologią za pan brat". W konkursie wzięli udział uczniowie klas I. 

     pierwsze miejsce -  klasa I h

                           drugie miejsce - klasa I e

 trzecie miejsce - klasa I g

3. „I wojna światowa 1914- 1918 ". Konkurs skierowany był do uczniów klas III.           

                      pierwsze miejsce -  klasa III f

                      drugie miejsce - klasa III e

                      trzecie miejsce - klasa III b

4. „Omnibus - historia moją pasją. Polska Piastów i Jagiellonów ". W konkursie wzięli udział uczniowie klas II.

                      pierwsze miejsce  - klasa II g

                      drugie miejsce - klasa II d

                      trzecie miejsce - klasa II e
 5. „Malbork - dawniej i dziś"

                       I miejsce - klasa I a,

                      II miejsce klasa - I e,

                      III miejsce klasa - I f
6. „II wojna światowa 1939- 1945 ". Konkurs skierowany był  do uczniów klas III.

                       pierwsze miejsce  klasa III c

                      drugie miejsce - klasa III a

7.„Rzeczpospolita w czasach Stanisława Augusta Poniatowskiego ". W konkursie wzięli udział uczniowie klas II.

                      pierwsze miejsce klasa II d

                      drugie miejsce - klasa II e

                      trzecie miejsce - klasa II b

  • Konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną

­      Najpiękniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe:

      I miejsce -Katarzyna Fiałek

      II miejsce - Aleksandra Lasowicz

                III miejsce - Monika Kacperska i Maciej Wlazło

­       Szkolny konkurs recytatorski: I miejsce- Agata Kujawa kl.1e

­      „Walentynkowe życzenia"

               I miejsce - Mateusz Pawlikowski  kl. 2g

               II miejsce - Michał Koszelak   kl.3 e           

               III miejsce - Aleksandra Ewertowska kl. 1b

               Wyróżnienie - Katarzyna Latawiec  kl. 3b

  • konkursy plastyczne:
    •  
      • „„Batory w oczach uczniów"
      •  „Piękno naszego regionu"
  • Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii" - Dominik Kulpa -kl.3b
  • Konkurs Gramatyczny -

1 miejsce  - Anna Poleszak 3e - 58 pkt.

2 miejsce - Małgorzata Makar 3f - 55,5pkt.

3 miejsce - Dominik Kulpa 3b - 55pkt.

  • Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego
    •  
      • kl. pierwsze:

I - Patryk Ostrowski 1h

II - Ola Lasowicz 1e

II - Filip Mieczkowski 1e

II - Michał Bogdanowicz 1g

III - Weronika Czupa 1h

§  kl. pierwsze profilowane:

I - Mikołaj Stawarski 1d

II - Adam Mikołajewski 1d

II - Alicja Leśniak 1a

§  Kl. drugie:

I -Konrad Konefał 2g

II -Robert Wasilewski 2g

III -Małgosia Maciejewska 2g

§  kl. drugie profilowane:

I -Bartek Bukatko 2a

I -Paulina Sielezin 2d

II -Lisa Zeltinger 2d

III - Ksenia Kopko 2d

§   kl. trzecie:

I -Natalia Łukasiewicz 3b

II -Dominik Kulpa 3b

III -Karolina Kałbukowska 3e

  • Fizyka na fotografii „Zjawiska optyczne w przyrodzie - KOLORY NIEBA": 1 miejsce: Katarzyna Drabik -2g; Magda Władymiruk -3f; Agnieszka Kopczyńska -2g;
  • Szkolny Konkurs wiedzy z fizyki „Kwant" 1 miejsce Joanna Wodniak -2g; 2 miejsce: Anna Poleszak -3e, Tomasz Skrzypiec -2g.
  • Liga Matematyczna:
  • kl. pierwsze:
    • I miejsce: Patrycja Bartela -1e;II miejsce Łukasz Baranowski -1d; III miejsce Patryk Ostrowski -1h i Piotr Pańko -1d;
  • Kl. drugie:
    • Tomasz Skrzypiec -2f; Katarzyna Łapińska -2e; Oskar Szumała -2e;
  • kl. trzecie;
    • Natalia Tytz -3e; Paulina Sosnowska; Dominik Kulpa i Małgorzata Makar.;


SUKCESY SPORTOWE

 

I miejsce w   międzyszkolnej rywalizacji gimnazjalnej Malborka

 

IX miejsce w gimnazjadzie wojewódzkiej

 

- I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w unihokeju dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu, IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w tenisie stołowym chłopców

- III miejsce w Mistrzostwach Malborka w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

- I miejsce w Mistrzostwach Malborka w piłce halowej chłopców

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka i Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka, I miejsce Mistrzostwach Powiatu i III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców

- III miejsce w Mistrzostwach Malborka w piłce koszykowej dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka, II miejsce Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców

- I miejsce w Mistrzostwach Malborka i IV w Mistrzostwach Powiatu piłce nożnej chłopców

- I miejsce w Mistrzostwach Malborka, I w Mistrzostwach Powiatu, I miejsce w Półfinale Wojewódzkim i II w Finale Wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Malborka. I w Mistrzostwach Powiatu, II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców

- I miejsce w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Malborka w pływaniu

- II miejsce (Jakub Mróz) w Finałach Mistrzostw Wojewódzkich w pływaniu

- Drużynowe zwycięstwo w Mistrzostwach Malborka w lekkiej atletyce

- II i IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w rzucie oszczepem dziewcząt

- II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu kulą dziewcząt

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pchnięciu kulą chłopców


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www