Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2006/2007

Konkursy przedmiotowe
Wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

Konkurs Etap szkolny (liczba uczniów) Etap rejonowy Etap wojewódzki LAUREACI
Polonistyczny 30 Michał Nowacki
Robert Ostrowski
Michalina Murawska
Magdalena Janczewska
Michalina Murawska -
Historyczny 31 Joanna Trębas
Michalina Murawska
Magdalena Matyjak
Robert Ostrowski
- -
Matematyczny 67 Robert Ostrowski
Kacper Wereszko
Robert Ostrowski -
Chemiczny 11 Michalina Murawska
Ada Dera
Michał Mirkowski
Michał Nowacki
Marta Rowińska
Ada Dera
Michał Mirkowski
Michał Nowacki
Marta Rowińska
Ada Dera
Michał Mirkowski
Michał Nowacki
Fizyczny 22 Robert Ostrowski
Aleksandra Jarlińska
Michał Nowacki
Robert Ostrowski
Michał Nowacki
Michał Nowacki
Biologiczny 11 Aleksandra Bychawska
Anna Poleszak
Ada Dera
- -
Geograficzny 21 Jędrzejczak Karolina
Mirkowski Michał
Murawska Michalina
Butryn Joanna
Ciachorowski Damian
Ostrowski Robert
Lasowicz Katarzyna
Jędrzejczak Karolina
Mirkowski Michał
Murawska Michalina
Butryn Joanna
Ostrowski Robert
Ciachorowski Damian
Informatyczny 8 Kacper Wereszko
Rafał Szymala
Kacper Wereszko
Rafał Szymala
Kacper Wereszko


Konkursy pozaszkolne

  • II miejsce (Monika Piękoś) – w Wojewódzkiej Olimpiadzie „Zdrowy Styl Życia” (p.E.Brodziak),
  • 4 miejsce (Ewelina Pomianowska) w finale Konkursu „Wiedzy o zamkach gotyckich” oraz 1, miejsce (Ewelina Pomianowska) w etapie gminnym - (p.I.Krauze),
  • 12,14 miejsce (, Mateusz Kuliński, Artur Dąbrowski, Katarzyna Lasowicz) w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Dzieje Żołnierza i oręża polskiego „Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego ” (p.J.Lewandowska, p.I.Krauze),
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” – (p.P.Radziszewski),
  • udział w obchodach IV Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej, prezentacja w barwach szkoły stragan cechu średniowiecznych piekarzy -(p.P.Radziszewski),
  • wyróżnienie w konkursie teatralnym Niebieskie Tarcze - „ My dzieci z dworca ZOO” (p.E.Hołub),
  • II miejsce dla grupy wokalnej Fala w Artystycznej Wiośnie Młodości; (p.E.Włodarczyk),
  • Konkurs literacki „Boże Narodzenie w sztuce” – wyróżnienie Karolina Kałbukowska,
  • udział w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR (wyróżnienia: Kulpa Dominik -2b, Łapińska Katarzyna -1d, Nowacki Michał -3g, Mirkowski Michał – 3a, Gapa Magdalena -3a, Złoch Bartek -3g),
  • II i III miejsce (Natalia Sobiś, Monika Piękoś) w olimpiadzie rejonowej „AIDS/HIV - STOP” (p.E.Brodziak),
  • Udział w konkursach plastycznych:
    • „Widzieć a zobaczyć to wcale nie to samo”- konkurs ogólnopolski- Kasia Łapińska – wyróżnienie,
    • „Malbork moich marzeń”- Paulina Salomon, Dominika Zawadka, Agnieszka Engelgardt – wyróżnienie,
    • „Walentynkowy czar”- Dominik Kulpa – I miejsce Joanna Schwenk- wyróżnienie,
    • „Pracuj w Unii Europejskiej”,
    • „Wiosenna Promocja Zdrowia”,
    • „Zielona energia”,
    • „Pomaluj świat”,
    • „Bezpiecznie z prądem”,
    • „Radość z drugim podzielona większą się staje”,
    • „Boże Narodzenie w sztuce”- Sylwia Jażdżewska- wyróżnienie
    • „Życie wokół zamku”,
    • „Kiedy dzwonię po straż pożarną”,
  • I miejsce (Katarzyna Maksimowicz) w rejonowym Konkursie Literackim „Radość podzielona z drugim większą się staje – rozważania o tolerancji i przyjaźni”,
  • V miejsce (Bartłomiej Małkowski) w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej,
  • II miejsce (Mirkowski Michał, Mirkowski Piotr, Kuliński Mateusz) w etapie miejskim Konkursu BRD,
  • Wyróżnienie (Małgorzata Hanuszewska) w rejonowym konkursie recytatorskim poezji polskiej;

Konkursy międzygimnazjalne

  • Międzygimnazjalny konkurs pt. „Życie i twórczość Aleksandra Fredry”- II miejsce Kacper Wereszko kl. 3g, Michał Nowacki kl. 3g, Karolina Kałbukowska kl. 2e Agnieszka Kaliszewska kl. 2e, Krzysztof Tokarski kl. 3g, Natalia Buklewska kl. 3e Mateusz Skwarzec kl.3g, Rafał Kaliszewski kl. 3g,
  • Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny FOTON (I, II, III miejsce -Aleksandra Jarlińska, Robert Ostrowski i Michał Nowacki),
  • Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny pod hasłem "Czy znasz mapę świata" (1 miejsce –Małgorzata Kluk -3a, 3 miejsce –Aleksandra Gordowy -3a, 4 miejsce –Poleszak Anna -2e, 5 miejsce –Joskowski Andrzej - 2c,);

Konkursy szkolne

  • „Szkoła w moich oczach”-(I miejsce – Magda Janczewska kl.3e, II miejsce -Miłosz Kuliński kl.1e, III miejsce -Gniewomir Miller kl.3e),
  • Konkurs na recenzję książki - (I miejsce - Paulina Gulczyńska kl. 3e, II miejsce – Karolina Jędrzejczak kl. 3b, III miejsce – Rafał Pater kl. 3d),
  • Prezentacja własnej twórczości „Poetyckie Świeczkowisko”- (Karolina Kałbukowska kl. 2e, Amanda Dymowska kl. 3d, Aleksandra Kozłowska kl. 3e),
  • „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe”- (I miejsce – Kasia Lasowicz kl. 3e, II miejsce– Magdalena Śliwka kl. 3d, III miejsce –Joanna Kisielewicz kl. 3a,
  • „Walentynkowe życzenia”- (I miejsce- Mateusz Pawlikowski z kl. 1 g, II miejsce- Sandra Gadowska kl. 3 f, III miejsce Joanna Kisielewicz kl. 3a),
  • Konkurs o Stefanie Batorym –patronie szkoły (pierwsze miejsca: Skopiak Dominik – kl.I f,
  • Poleszak Anna – kl.II e, Murawska Michalina – kl.III a),
  • Konkurs historyczny „Z mitologią za pan brat” - I miejsce: uczniowie klasy I d i I e, II miejsce: uczniowie klasy I g, III miejsce: uczniowie klasy I a,
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Fizyce:
    1. Michał Mirkowski,
    2. Robert Ostrowski,
    3. Piotr Mirkowski, Marcin Litka;
  • konkursy plastyczne:
    • „Żuławskie krajobrazy” - Karolina Kutkiewicz – I miejsce,
    • „Zapobiegam HIV”,
    • „Jak wykorzystać odpady” - Ania Serzysko – I miejsce;
  • konkurs fotograficzny: „Żuławskie krajobrazy” – I miejsce Piotr Mirkowski,
  • Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” – Michalina Hagemes –kl.3c i Andrzej Joskowski –kl.IIc,
  • Konkurs Gramatyczny – Miejsca: Katarzyna Łapińska – 1d; Paulina Sosnowska – 2b; Michał Mirkowski -3a,
  • Szkolna Olimpiady Języka Angielskiego:
    • kl. pierwsze:
      Bartosz Bukatko 1a; Tomasz Skrzypiec -1g, Oskar Szumała -1e,
    • Kl. drugie:
      Karolina Kałbukowska -2e; Natalia Łukasiewicz -2b; Michał Kierzkowski -2f,
    • kl. trzecie:
      Michał Nowacki -3g; Robert Ostrowski 3g; Aneta Dembek -3g; Kacper Wereszko -3g; Ola Gordowy, Joanna Trębas ,Michalina Murawska – 3a;
  • Liga Matematyczna:
    • kl. pierwsze:
      I miejsce: Katarzyna Łapińska -1d, Oskar Szumała -1e; Tomasz Skrzypiec, Joanna Woźniak, Paweł Kiełkowski -1g,
    • Kl. drugie:
      Makar Małgorzta -2f; Natalia Tytz -2e; Anna Poleszak -2e,
    • kl. trzecie;
      Złoch Bartek; Ostrowski Robert; Wereszko Kacper -3g;

Sukcesy sportowe

Piłka siatkowa:
III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady (dziewczęta i chłopcy)

Sztafety Pływackie:
VII miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady (dziewczęta)
VIII miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady (chłopcy)

Unihokej:
III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady (chłopcy)
IV miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady (dziewczęta)

Tenis stołowy:
II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady (chłopcy)


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www