Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2005/2006

Konkursy przedmiotowe

PRZEDMIOT Nauczyciel - opiekun Liczba uczestników konkursu - etap szkolny Finaliści etapu wojewódzkiego Laureaci
BIOLOGIA J.Rybaczyk 25 Tez Błażej -
CHEMIA A.Szynaka 9 Aleksander Rumiński -
GEOGRAFIA B.Sobuń 22 Rakoca Katarzyna
Stawarski Tomasz
-
HISTORIA I.Krauze 8 Katarzyna Niewczas Katarzyna Niewczas



Konkursy pozaszkolne

  • 3 miejsce (Michalina Murawska) w finale Konkursu "Wiedzy o zamkach gotyckich" oraz 1, 2, 3, miejsce (Michalina Murawska, Michał Kierzkowski, Ewelina Pomianowska) w etapie gminnym - (p.J.Lewandowska, p.I.Krauze);
  • 11, 12 i 35 miejsce (Michał Kierzkowski, Katarzyna Niewczas, Katarzyna Żurańska) w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Dzieje Żołnierza i oręża polskiego "Od Obertyna do Wiednia" (p.J.Lewandowska, p.I.Krauze);
  • udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg" - (p.P.Radziszewski),
  • udział w konkursie "Moja szkoła w Unii Europejskiej"- IV edycja - praca pt. "Przedstaw główne wyzwania i problemy, przed którymi stoi młodzież w Unii Europejskiej" (p.P.Radziszewski),
  • udział w obchodach IV Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej, prezentacja w barwach szkoły stragan cechu średniowiecznych piekarzy -(p.P.Radziszewski),
  • główną nagrodę festiwalową -Złoty Puchar- w kategorii (teatr i grupa wokalna) dla grupy teatralnej "Lira" w XV Konkursie Boże Narodzenie - (p.E.Hołub, p.E.Włodarczyk)
  • II miejsce w kategorii gimnazja dla grupy teatralnej "Lira"-Przedstawienie "Mur"- w Konkursie Teatralnym "Niebieskie Tarcze" - (p.E.Hołub, p.E.Włodarczyk)
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Region w Zmysłach - (Trębas Joanna, Murawska Michalina, Mirkowski Michał , Kluk Małgorzata, Piękoś Monika, Sobiś Natalia, Gordowy Aleksandra) -p.B.Sobuń
  • udział w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR.
  • udział w konkursie EUROLIDER (miejsce w pierwszej dziesiątce).
  • I miejsce (Joanna Butryn) w konkursie plastycznym Walentynkowy czar. - p.A.Fijas
  • 2 wyróżnienia (Weronika Łukaszewska i Martyn Czop) za udział w konkursie plastycznym Życie w czasach trubadurów (nagród nie przyznano) p.A.Fijas
  • udział w etapie dekanalnym (Dominik Kulpa) konkursu "Św. Albert Chmielowski oraz bł. Bernardyna Jabłońska" - p.K.Woronowicz
  • udział w Ogólnopolski Konkurs Twórczości Poetyckiej Dzieci i Młodzieży
  • I i II miejsce (Michał Walkowski, Michał Mirkowski) w olimpiadzie Rejonowej "Żyję bez ryzyka AIDS" (p.E.Brodziak).
  • II miejsce (Aleksandra Jarlińska -rezerwowa do Olimpiady Krajowej), III miejsce (Włodarczyk Paulina), VIII miejsce (Wietrzykowska Daria) w Wojewódzkiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża (p.E.Brodziak).

 

Konkursy międzygimnazjalne

  • Międzygimnazjalny konkurs pt. "Sztuka Dialogu" - wyróżnienie: Magda Kępińska, Rafał Chojka, Natalia Buklewska;
  • Międzygimnazjalny konkurs pt. "Życie i twórczość J. Słowackiego" - III miejsce: Alicja Chrzanowska, Alicja Chrzanowska 3d, Rafał Chojka 3e, Paulina Brzustewicz 3h, Klaudia Hermanowicz 3e, Ola Gibas 3e;
  • Mistrz Geografii (Mateusz Minda) w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Geograficznym pod hasłem "Czy znasz mapę świata";
  • 1,3 i 4 miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Chemicznym zajął Mateusz Nowacki, Michał Mirkowski, Marta Rowińska.
  • 2 miejsce (Michał Mirkowski) w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym "FOTON",
  • 1,2,3,4 miejsce (Karolina Jędrzejczak, Anna Włodarczyk, Magdalena Drom, Marta Uniatowska) w Międzygimnazjalnej Olimpiadzie z Języka niemieckiego;
  • 1 miejsce (Karolina Kałbukowska) w konkursie międzygimnazjalnym "Malbork- moja mała Ojczyzna" (A. Świca).

 

Konkursy szkolne

  • "Książka z wakacji"- I miejsce - Martyna Sikora kl.3d, II miejsce Damian Ciachorowski kl.2g, III miejsce Alicja Chrzanowska kl.3
  • "Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" - I miejsce Monika Mikołajczyk kl.3e, II miejsce Karolina Jędrzejczak kl.2b, III miejsce Amanda Dymowska kl.2d
  • "Malbork- moja mała Ojczyzna"- konkurs literacko-plastyczny)- I miejsce Karolina Kałbukowska 1e, Jakub Wietrzykowski 2a, II miejsce Karolina Jędrzejczak 2b, III miejsce Daniel Kowalik 2h; wyróżnienia: Damian Hawryszkiewicz 1d, Joanna Butryn 2a, Bartosz Kowalski 2a,
  • Wewnątrzszkolny Konkurs Walentynkowy I miejsce Monika Mikołajczyk 3e, II miejsce Amanta Dymowska 2d, III miejsce Jagoda Jęczmień 3e.
  • wewnątrzszkolny konkurs Liga Matematyczna:
    • Artur Stelmach (IIIg) - I miejsce w LIDZE klas III
    • Aleksander Rumiński (IIIg)- II miejsce w LIDZE klas III
    • Adrian Zakrzewski (IIIg) - III miejsce w LIDZE klas III
    • Marta Uniatowska (IIIa) - IV miejsce w LIDZE klas III
  • Symetryczny Świat (konkurs plastyczny)-I miejsce Joanna Butryn 2a, II miejsce Ola Gordowy 2a, III miejsce Sandra Gadowska 2f
  • Piękno naszego regionu (konkurs plastyczny): I miejsce Damian Ciacharowski 2g i Maksymilian Wiedemann 2g, II miejsce Magda Matyjak 2e;
  • Konkurs gramatyczny: klasy I: Karolina Murzyńska, Ntalia Tytz; klasy II: Sylwia Bajgot; klasy III: Michał Drom;
  • Konkurs recytatorski: Natalia Zglińska;
  • Konkurs ortograficzny: Monika Morżyk;
  • "Mistrz Mowy Polskiej" - Karolina Kałbukowska

 

Konkursy sportowe organizowane w szkole i przez szkołę

  • mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt
  • szkolna liga piłki nożnej
  • organizacja zawodów pływackich o puchar dyrektora gimnazjum nr 3 w Malborku
  • "VI Malbork Triathlon"

 

Sukcesy sportowe

  1. Mistrzostwo powiatu w piłce nożnej
  2. III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce nożnej
  3. Mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
  4. III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt
  5. II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców
  6. Mistrzostwo powiatu w koszykówce chłopców
  7. III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce chłopców
  8. IV miejsce w półfinale wojewódzkim w koszykówce chłopców
  9. II miejsce w mistrzostwach miasta i powiatu w koszykówce dziewcząt
  10. Mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców
  11. IV miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców
  12. II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt
  13. Mistrzostwo powiatu w unihokeju
  14. IV miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w unihokeju
  15. Udział w finale wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców
  16. Mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
  17. Udział w finale wojewódzkim Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
  18. I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w biegu na 1000 m (Katarzyna Misarko)

Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www