Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2004/2005

Konkursy przedmiotowe

Przedmiot Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki Imię i nazwisko ucznia Nauczyciel przygotowujący ucznia Laureaci
Polonistyczny 24 5 - - - -
Historyczny 23 5 3 Aleksandra Prusik p.J.Lewandowska -
Martyna Kulińska,
Bartosz Wasilewski
p.I.Krauze Bartosz Wasilewski
Matematyczny 30 1 - - - -
Chemiczny 10 7 6 Piotr Grzesik,
Aleksander Lamkowski,
Łukasz Szynaka,
Aleksandra Prusik,
Marek Jaskot,
Anna Wierucka,
p.A.Szynaka -
Fizyczny 28 1 - - - -
Biologiczny 39 3 1 Alicja Świetlikowska p.J.Rybaczyk -
Geograficzny 30 6 5 Anna Wierucka,
Izabela Negowska,
Aleksandra Prusik,
Dawid Sekida,
Bartosz Wasilewski
p.B.Sobuń Bartosz Wasilewski
Informatyczny 18 3 1 Kacper Wereszko p.L.Paździor -
j. angielskiego 80 3 2 Martyna Zalewska,
Marcin Szykulski
p.J.Dyl -
j. niemieckiego 26 9 - - - -

 

Konkursy pozaszkolne:

  1. udział 17 uczniów (na 24) w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "English Champion" I miejsce - Martyna Zalewska 3a, III miejsce - Marcin Szykulski-3a;
  2. wyróżnienie w konkursie "Europrzedsiębiorca 2005" (Magdalena Użarowska, Mateusz Minda, Aleksandra Cichocka - 2f) - Paweł Radziszewski
  3. VII miejsce w etapie międzyszkolnym (dekanalnym) Małgorzaty Zurańskiej w konkursie "Eucharystia Źródłem Życia" - p.K.Woronowicz;
  4. II miejsce- Srebrny Diabełek" w konkursie "Boże Narodzenie w sztuce" (kl. 2e i 3e) - p.K.Woronowicz, p.E.Worożańska, p. A.Kęsik -Byber;
  5. II miejsce - Katarzyna Lasowicz -1e i Michalina Murawska - 1e, 3 miejsce Damian Ciachorowski -1g i Monika Kmiecik - 1e, 4 miejsce Joanna Trębas -1a - w etapie gminnym Konkursu "Wiedzy o zamkach gotyckich"- p.I.Krauze, p.J.Lewandowska;
  6. Udział w wojewódzkim etapie konkursu "Dzieje oręża polskiego - Od Cedyni do Orszy" - finaliści: Tomasz Kopka, Błażej Dąbrowski, Krzysztof Janowski- p.I.Krauze, p.J.Lewandowska;
  7. 13 miejsce w etapie okręgowym Konkursu z okazji 35- lecia Solidarności "Od Jałty do Gdańska" - Izabela Negowska, Małgorzata Kopko, Jędrzej Jackiewicz- p.I.Krauze.
  8. udział w konkursie - "Europa w szkole"
  9. 5 miejsce w konkursie "Spacerkiem po Gdańsku" (Emilia Czop, Artur Stelmach, Klaudia Jasielska, Aleksander Rumuński) -p.G.Szamocka;
  10. wysokie miejsce Damiana Majorkowskiego - 2g w międzynarodowym konkursie "Kangur" _ wycieczka " Po zamkach Saksonii"- p.G.Szamocka; wyróżnienie Bartosz Złoch -p.E.Gałka; I miejsce w szkole-Bartosz Olszewski 3e -p.M.Murawska.
  11. 1 miejsce w rejonowym, a 4 miejsce w wojewódzkim finale konkursu "Matematyka i sport" (Nowacji Michał, Ciachorowski Damian, Mirkowski Michał, Złoch Bartosz) - p.E.Gałka;
  12. Udział w przeglądzie BożoNarodzeniowym i zdobycie Nagrody Honorowej za najlepszą muzykę.
  13. III miejsce w Artystycznej Wiośnie Młodości zajał zespół TROPS - Aldona Jaroszewska.
  14. "My z niego wszyscy"- życie i twórczość A.Mickiewicza -konkurs powiatowy -II miejsce (Natalia Buklewska -1e, Monika Morżyk 2d, Rafał Chojka -2e); 3 miejsce: Martyna Zalewska, Paulina Chodak, Anna Zacharczuk - 3a;
  15. udział w konkursie "Eurolider" -(Michalina Sikora, Anna Wierucka
  16. Podziękowania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG
    I miejsce w szkole Paweł Czerniak - 1e - p. P.Radziszewski.
  17. Udział w konkursie wojewódzkim VI Szkolna Giełda Turystyczna- Region w zmysłach" - 5 osób z I a
  18. IV miejsce w etapie rejonowym konkursu "Zdrowy styl Życia" - Garbacz Paulina - p.E.Wolanin;
  19. Udział w imprezie plenerowej "Bezpieczni w Europie";
  20. 3 miejsce w konkursie rejonowym z j. niemieckiego - Marta Szpręglewska;
  21. konkurs recytatorski - etap rejonowy: Anna Zacharczuk -3a, Agnieszka Grochowska -3c
  22. konkursy plastyczne:
    1. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " SUMIENIE "- 3 miejsce DARIA KOZŁOWSKA kl. II g ( nagroda - wyjazd do Danii )
    2. VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "WODA - BEZPIECZEŃSTWO - JA" - wyróżnienie dla: Martyny Czop i Emilii Czop ( I miejsca nie przyznano )
    3. " ŻYCIE" - I miejsce Ania Butryn kl. I a
    4. " Gwiazda betlejemska", wyróżnienie : Ania Butryn, Ola Gordowy, Ewelina Gradzik
    5. "Kolędnicy - Gwiazda Betlejemska"- XIV festiwal "Boże Narodzenie w sztuce" "- nagroda: Martyna Czop
  23. Udział uczniów w konkursie "The Big Challege": Marcin Szykulski -13 miejsce w województwie, 80 w Polsce i 186 w Europie;

SUKCESY SPORTOWE

I miejsce w województwie pomorskim w sporcie

Piłka siatkowa

Chłopcy:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców
II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Malborka
IV miejsce w finale Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej

Dziewczęta:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt

Piłka koszykowa

Chłopcy:
II miejsce w Mistrzostwach Malborka
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego

Dziewczęta:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

Piłka ręczna

Chłopcy:
III miejsce w Mistrzostwach Malborka

Dziewczęta:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

Piłka nożna

Mistrzostwo Malborka
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego

Tenis stołowy

Chłopcy:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady

Dziewczęta:
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

Pływanie

Chłopcy:
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
V miejsce w finale wjewódzkim Gimnazjady

Dziewczęta:
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
VI miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady

Uni-hoc

Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

Szachy

Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo Powiatu Malborskiego
VI miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady

Tenis ziemny

I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady (Jakub Woźniak)
II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady (Przemek Woźniak)

Lekka atletyka

Katarzyna Misarko
I miejsce w biegach przełajowych-finał Gimnazjady
I miejsce w biegu na1000m finał Gimnazjady

Katarzyna Korzeniowska
Stankiewicz
Udział w finale wojewódzkim Gimnazjady w pchnięciu kulą

KONKURSY MIĘDZYGIMNAZJALNE:

  1. Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny -I miejsce Magda Kupińska, II miejsce Aleksander Rumuński, III miejsce Monika Mikołajczyk
  2. Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny "Czy znasz Mapę Świata" -Mistrz Geografii- Damian Czachorowski
  3. Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny - II miejsce-Ewa Niewczas - kl.II, I miejsce Michalina Murawska, II miejsce Bajgot Sylwia - kl.I;
  4. Międzygimnazjalny konkurs j.niemieckiego - 5 miejsce -Marta Szpręglewska;
  5. "Moje pasje twórcze..." - I miejsce Jagoda Jęczmień - 2e; I miejsce Karolina Jędrzejczak -1b; wyróżnienie: Radek Kiciński;
  6. "Jest miłość za nic..." wyróżnienie Monika Morżyk -2d;
  7. Międzygimnazjalny Konkurs "Sztuka dialogu" wyróżnienia; Agnieszka Paszt, Rafał Chojka;

KONKURSY SZKOLNE

  1. Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii: kl. I Robert Ostrowski -1b -1 miejsce; II kl. Katarzyna Niewczas - 2e-1 miejsce; III kl. Jędrzej Jackieicz - 3b-1 miejsce, Marcin Szykulski -3a-1 miejsce;
  2. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego - I miejsce - Anna Włodarczyk 2a;
  3. konkurs krasomówczy "Piękno Bożego Narodzenia" I miejsce: Natalia Iglińska i Małgorzata Kopko.
  4. konkursy historyczne: Piastowie i Jagiellonowie; Z mitologią za pan brat; Malbork- historia i teraźniejszość;
  5. konkurs recytatorski: 1 miejsce Anna Zacharczuk -3a, 2 miejsce Agnieszka Grochowska -3c, 3 miejsce - Natalia Iglińska - 3b;
  6. Czy znasz twórczość Aleksandra Fredry?- I miejsce - Damian Ciachorowski -1g
  7. gramatyczny (1- Aleksandra Prusik - 3g ,2 miejsce- Jakub Ułas -3h, 3 miejsce Radosław Kiciński 3e)
  8. konkurs ortograficzny ( I miejsce - Mistrz Ortografii - Monika Morżyk -2d)
  9. liga matematyczna Kl. II - 1 miejsce - Aleksander Rumiński, 2 miejsce - Adrian Zakrzewski, 3 miejsce - Artur Stelmach - p.G.Szamocka; kl.III - 1 miejsce Jaskot Marek, 3 miejsce - Anna Wierucka - p.E.Gałka 2 miejsce -Jakub Ułas 3h; 3 miejsce Radosław Kiciński -3e - p..Murawska; kl I -Robert Ostrowski, II miejsce Nowacji Michał, III miejsce Złoch Bartosz - p.E.Gałka;
  10. konkurs Walentynkowy: Damian Ciachorowski
  11. "Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" Damian Ciachorowski;

Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www