Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2003/2004

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

PRZEDMIOT Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki Imię i nazwisko ucznia Imię i nazwisko nauczyciela Laureaci
biologia 24 3 2 Marta Marcinkowska,
Agata Leszczyńska
Joanna Rybaczyk -
chemia 10 4 3 Marta Marcinkowska,
Justyna Borda,
Marta Pieszko
Anna Szynaka 2
geografia 28 5 4 Justyna Borda,
Marta Marcinkowska,
Katarzyna Łodko,
Tomasz Płócienniczak
Bożena Sobuń 1
matematyka 13 3 3 Marta Marcinkowska,
Marcin Przedwojewska,
Anna Krajczok
Małgorzata Klepacka -
j. polski 25 5 1 Marta Marcinkowska Agnieszka Kęsik - Byber -
j. angielski 31 - - - - -
Historia 25 4 - - - -
Informatyka 8 3 1 Rafał Janus Leszek Paździor -
fizyka 21 7 - - - -

 

KONKURSY POZASZKOLNE:

 

  1. II miejsce zespołu (Justyna Borda, Marta Marcinkowska, Katarzyna Mazur, p.G.Szamocka) w Konkursie Matematyczno-Ekonomicznym "Eurolider 2004".
  2. I miejsce - Marcin Przedwojewski - w eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"- p.K.Konowrocka.
  3. I miejsce - Bartosz Wasilewski - w etapie centralnym Konkursu "Wiedzy o zamkach gotyckich"- p.I.Krauze.
  4. I miejsce - zespół "Fala" w kategorii zespołów wokalnych na XXIX Artystycznej Wiośnie Młodości - p.E.Włodarczyk.
  5. wyróżnienie festiwalowe dla zespołu "Fala" i "Fala junior" na XIII Festiwalu Boże Narodzenie w sztuce- p.E.Włodarczyk
  6. wyróżnienie festiwalowe dla zespołów "TROPS" i "PLAY" na XIII Festiwalu Boże Narodzenie w sztuce- p.A.Jaroszewska, p.I.Bojarczuk
  7. Podziękowania za udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG -I miejsce w szkole -Aleksandra Gut - p. P.Radziszewski.
  8. laureaci (zespół: Piotr Madej, Dawid Świonder, Jacek Podlewski, Katarzyna Stasiołek) XIII edycji Europejskiego Konkursu Szkolnego pt.: "Rozumienie Europy przez kulturę i sport" na etapie wojewódzkim w kategorii prac fotograficznych -p.P.Radziszewski.
  9. laureat Konkursu rejonowego "Promocja Zdrowia" organizowanego przez PCK i Sanepid - Garbacz Paulina
  10. II (Borda Justyna), IV (Gumprecht Małgorzata), V (Kwiatkowski Kacper), IX (Agata Leszczyńska), XI (Łodko Katarzyna) miejsca - Powiatowy Konkurs "English Champion" - p.J.Dyl, p.K.Wróblewska,
  11. konkurs haftu krzyżykowego "W krainie Haftu" - nagrody (6 uczennic) oraz 3 wyróżnienia - p.K.Konowrocka
  12. II miejsce (Marta Węgłowska), wyróżnienia (Justyna Kupińska , Marta Marcinkowska, Marta Kałuża, Joanna Przybyłek) w konkursie literackim - "W krainie moich marzeń",
  13. udział w konkursie recytatorskim na szczeblu rejonowym (Magda Iwicka, Ola Naruszewicz),
  14. wyróżnienia (Barbara Dziekańska, Martyna Kulińska) - na XIII Festiwalu Boże Narodzenie w sztuce - p.Alina Świca, p.Edyta Hołub

 

SUKCESY SPORTOWE

Uni-hokej

Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo powiatu malborskiego
IV miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego

Piłka ręczna A.Jarosz

Mistrzostwo Malborka dziewcząt i chłopców
Mistrzostwo powiatu malborskiego dziewcząt i chłopców
IV miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego (dziewczęta i chłopcy).

Piłka siatkowa

dziewczęta
V-ce mistrzostwo Malborka
V-ce mistrzostwo powiatu malborskiego

chłopcy
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo powiatu malborskiego
I miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego
IV miejsce w finale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego

Piłka koszykowa

Dziewczęta a.jarosz
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo powiatu malborskiego
IV miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego

chłopcy
V-ce mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo powiatu malborskiego
IV miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego

Piłka nożna a.jarosz

chłopcy
V-ce mistrzostwo Malborka
Udział w finale wojewódzkim turnieju Coca- Cola Cup

dziewczęta
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w Starym Polu

Pływanie

Mistrzostwo Malborka
III miejsce w finale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego (chłopcy)
V miejsce w finale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. pomorskiego (dziewczęta)
II miejsce w klasyfikacji klubów w zawodach pływackich o puchar Burmistrza Miasta Malborka Magdalena Rybczyńska, Paweł Bondaruk, Michał Mróz, Krzysztof Galicki, Wiktor Szczerbiński, Przemek Siemieniuk , Szymon Pietrzak, Michał Ormowski, Ewelina Karasińska - zdobywcy I - III miejsce w zawodach pływackich nz szczeblu miejskim w różnych stylach

Szachy a.jarosz

V-ce mistrzostwo powiatu malborskiego

Tenis stołowy

Chłopcy
V-ce mistrzostwo Malborka
V-ce mistrzostwo powiatu malborskiego
Dziewczęta
Mistrzostwo Malborka
Mistrzostwo powiatu malborskiego
IV miejsce w półfinale wojewódzkim " Gimnazjady" woj. Pomorskiego

L.A a.jarosz

Mistrzostwo Malborka w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Mistrzostwo Malborka w biegach przełajowych dziewcząt
III miejsce w powiatowych biegach przełajowych chłopców jar
II miejsce w powiatowych biegach przełajowych dziewcząt jar
Katarzyna Misarko - VI miejsce w finale wojewódzkim " Gimnazjady" w biegu na 1000 m
Paulina Bielecka - mistrzyni Malborka w biegu na 300 m , mistrzyni powiatu w biegu na 300 m, uczestniczka finału wojewódzkiego " Gimnazjady" w biegu na 300 m

Triatlon

Magdalena Rybczyńska - II miejsce w IV Malbork Triatlonie ( mały triatlon kat. Dziewcząt)
Krzysztof Galicki - II miejsce w kategorii junior młodszy w Mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego w Suszu (awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) Przemysław Siemieniuk III miejsce w Mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego w Suszu (awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) Paweł Bondaruk - V miejsce w kategorii młodzików w Mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego w Suszu (punkty do klasyfikacji ogólnej Pucharu Polski) Krzysztof Staniszewski IV miejsce w kategorii junior starszy w Mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego w Suszu

KONKURSY MIĘDZYGIMNAZJALNE:

  1. Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny -I miejsce -Ania Wierucka, II miejsce Ola Prusik
  2. Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny "Czy znasz Mapę Świata" -Mistrz Geografii- Małgorzta Gumprecht
  3. Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny - kl.I -Ewa Niewczas I miejsce i kl.II - Iza Negowska II miejsce
  4. Międzygimnazjalny konkurs j.niemieckiego - IV (Aleksandra Prusik), VI (Dawid Sekida), VII (Marta Szpręglewska) miejsca,
  5. Konkurs wiedzy o Stefanie Batorym - II miejsce -zespół,

KONKURSY SZKOLNE

  1. Master of English kl.II i III- Marcin Szykulski i Martyna Zalewska; kl.II -Anna Wierucka i Jakub Ułas; kl.I - Monika Morżyk)
  2. Everyone can sing- kl. II d
  3. The biography of Stefan Batory -Klaudia Jagielska-kl.I; Karolina Włodarczyk -kl.II; Ewa Murawska -kl.III
  4. Stefan Batory -niemalowany król -Emilia Czop
  5. konkurs na logo szkoły -Kamila Kacprzak
  6. szkolny konkurs wiedzy o Stefanie Batorym kl. I-Dębicki Przemek; kl II- Anna Starzec; kl.III - Monika Czermak.
  7. konkurs na album o Stefanie Batorym -wyróżnienia: M.Myśliński i K. Misarko; A.Włodarczyk i M.Uniatowska; Paulina Kosiarek; Magdalena Marcinko.
  8. konkurs krasomówczy - Błażej Tez
  9. konkurs wiedzy z fizyki "Kwant" - Anna Wierucka- I; Krystyna Czyżyk -II; Katarzyna Mazur- III
  10. konkursy historyczne: Piastowie i Jagiellonowie; Z mitologią za pan brat; Malbork- historia i teraźniejszość; II wojna światowa,
  11. gramatyczny (1- Radek Kiciński,2 miejsce- Robert Bokisz kl.II, I -Marta Marcinkowska, II-Marta Pieszko, III -Małgorzata Gumprecht, IV -Agata Leszczyńska - kl.III)
  12. konkurs "Fenomen Gimnazjum nr 3 (Tomasz Płócienniczak)
  13. konkurs poezji "Powiedz to sercem" (wyróżnienia)
  14. konkurs ortograficzny ( I miejsce -Martyna Kulińska)
  15. liga matematyczna - I -Katarzyna Mazur -Kl. III, p.A.Sienkowiec; II- Marcin Przedwojewski -kl.III; p. M.Klepacka; III -Małgorzata Gumprecht- kl.III- p.A.Sienkowiec; I Aleksandra Prusik - kl. II -p.M.Klepacka.

Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www