Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY - ROK SZKOLNY 2012/2013

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH

PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU.

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Nauczyciele

Chemia


17


Robert Okoński

Oskar Markiewicz

Michalina Zalewska

Marta Tchórzewska

Agata Więckiewicz

Julianna Wichowska

Dawid Drzymalski 

Matesz Guziak

Kacper Szulik 

Barbara Anisimowicz

Aleksandra Warachewicz

Patrycja Philip


Marta Tchórzewska

Julianna Wichowska

Dawid Drzymalski 

Mateusz Guziak

Kacper Szulik 

Barbara Anisimowicz

Michalina Zalewska


 

Marta Tchórzewska

 

Mgr Anna Szynaka

geografia

25


Skibicka Weronika

Więckiewicz Agata

Pietraszak Katarzyna

Anisimowicz Małgorzata

Rumiński Piotr

Szulik Kacper

Okoński Robert

Uniatowska Dagmara



Skibicka Weronika

Więckiewicz Agata

Pietraszak Katarzyna

Anisimowicz Małgorzata

Rumiński Piotr

Szulik Kacper

Okoński Robert

-

Mgr Bożena Sobuń

J. polski

12


Ćwirko -Godycka Aleksandra

Guziak Mateusz

Firańska Sylwia

Klepacka Kinga

Zalewska Michalina


Guziak Mateusz

Zalewska Michalina

 

-

Mgr Alina Świca

J.niemiecki

13


Amelia Nowaczek


Amelia Nowaczek

 

 

Mgr Edyta Włodarczyk

J.angielski

27

Guziak Mateusz

Zalewska Martyna

Bednarek Jasmine

Grabowski Przemek

Andrearczyk Michał

Dzierwa Karolina

Pietraszek Katarzyna

Paszt Martyna

Gorczyca Wiktoria

Tchórzewska Martyna

Cieślik Zuzanna

Andrearczyk Michał

Zalewska Martyna

 

-

Mgr Jadwiga Dyl

Bednarek Jasmine


 

Mgr Małgorzata Machnio

Religia

48


Urszula Tubiak

Bartosz Jaszkowski

Agnieszka Wiśniewska

Piotr Despot - Mładanowicz


Bartosz Jaszkowski

 

-

Mgr Nela Żak

Biologia

19


Bartosz Nowiński

 

-

 

-

-

Matematyka

48

Guziak Mateusz

Tchórzewska Marta

Klepacka Klaudia

Chodnicka Karolina

-

-

-

Informatyka

5

Oskar Markiewicz

Dawid Kozdęba

Michał Jakubowicz

-

-

-

Historia

10


Dawid Drzymalski

Mateusz Guziak

Sylwia Firańska

Jakub Robaczek

Natalia Frączkowska


-

-

-

Fizyka

26


Szulik Kacper

Anisimowicz Barbara

Guziak Mateusz

Pietraszek Katarzyna


-

--

-

 

 

 KONKURSY POZASZKOLNE:

  • Konkurs ogólnopolski: Młodzi przeciw patologiom społecznym:

Finał ogólnopolski: Martyna Klecz, Julia Burdecka, Przemysław Grabowski

 

  • konkurs wiedzy o Zakonie Krzyżackim w Prusach:

 - etap gminny: 1 miejsce Justyna Okrucińska (2p) - uczestniczka etapu międzywojewódzkiego

 

  • konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

- etap gminny: Błażej Jarmołowski (1p); Łukasz Tchórzewski (1p); Piotr Despot Mładanowicz (1p)

- etap międzywojewódzki - Błażej Jarmołowski (1p)

 

  • Boże Narodzenie w sztuce: „Wigilijna podróż po Europie".

3 miejsce- Justyna Okrucińska - 2p

 

  • II Konkurs Krasomówczy: finał miejski - 3 miejsce: Urszula Tubiak -kl.2a

 

  • VIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek:

Wyróżnienie:  Martyna Jażdżewska - 1p

 

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarowej na Szczeblu Powiatowym:

 

            2    miejsce - Karolina Chodnicka

3        miejsce - Natalia Rutkowska

 

  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu Miejskim: 2 miejsce drużyna : Adrian Mechut, Robert Okoński, Paweł Tryba, Wojciech Włodarczyk

 

  • III Edycja Powiatowego Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego „Always Successful"

 

1 miejsce: Michał Andrearczyk 2L

2 miejsce: Mateusz Guziak 3P

3 miejsce: Przemysław Grabowski 2L

·         Olimpus - konkurs języka polskiego

laureaci - Mateusz Guziak - 3p - 9 miejsce (kraj)

                           - Sylwia Firańska - 3h - 10 miejsce (kraj)

 

  • Olimpus - konkurs matematyczny
    • Karolina Chodnicka -3c - 13 miejsce w kraju
    • Paulina Jaworska - 1a - 18 miejsce w kraju.
    • Michał Fabiański 1p - dyplom laureata
    • Tymoteusz Żołdak 1p - dyplom laureata

 

  • Styl życia - etap rejonowy

Karolina Jażdżewska - 2p - II miejsce

Adrian Mechut - 2p - IV miejsce

Wojciech Włodarczyk- 2p - VI miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS - etap rejonowy

Justyna Latawiec - 2b - II miejsce

Adrianna Kozdęba - 2b - VI miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS i narkotyki etap wojewódzki w Kwidzynie

Laureaci i wyróżnienie:

Aleksandra Ćwirko -Godycka - 3e - VII miejsce

Karolina Bełbot - 3e

 

  • Internetowy konkurs poezji -twórczość własna:

 - wyróżnienie - Maciej Grad -1p

 

  • Roweriada i konkurs o historii miasta:

 - I miejsce - drużyna (J.Okrucińska, Adrian Mechut, Oskar Markiewicz, Wojtek Włodarczyk)

 

  • Konkurs Poezji Polskiej

- Kamila Kudelska - 3e - I miejsce w powiecie i wyróżnienie w finale wojewódzkim

 

  • Ogólnopolski sprawdzian „Czytanie ze zrozumieniem"

Wyróżnienia:

Klasy I:

Ł. Grabarczyk - kl.Im.

P. Despot-Mładanowicz - Ip,

B. Jarmołowski - Ip,

A. Laprus - Im,

K. Nagrodzki - Ip,

B. Ochman - Ip,

R. Radomski - Ip,

M. Ślusarz - Ip,

A. Wiśniewska - Im,

T. Żoldak - Ip.

Klasy II:

K. Kostkowska - II b,

A. Pieklik-II b,

K. Skwira -II b.

Klasy III:

C. Sarnowski-IIIa,

A. Augustynowicz-IIIe,

A. Nowaczek- IIIe.

 

  • XIII Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny „Czy znasz mapę świata"

Mistrz Geografii klas trzecich - Aleksandra Ćwirko -Godycka - 3e

Wicemistrz - Marta Tchórzewska - 3p

Mistrz Geografii klas pierwszych - Błażej Jarmołowski - 1p

 

Konkursy szkolne

 

  • Pomorskie Mistrzostwa  Szkół w Rummikub

                        etap szkolny: 1 miejsce - Roksana Stolarska z kl. 3 a

                       wyróżnienie - Anna Wróblewska z kl. 1 m

 

  • Konkursy z fizyki:
  • Historia Podboju Kosmosu.

Zwycięzcy: Natalia Frączkowska, Patrycja Philipp, Aleksandra Ćwirko- Godycka z kl.3e

wyróżnienie otrzymał Mateusz Guziak  z kl.IIIp

  • Energia konwencjonalna i alternatywna.

Wyróżnienie: Kamil Macieja - 2l.

  • Konkurs wiedzy „Kwant": wyróżnienia: Nagrodzki Kacper - kl.1p; Markiewicz Oskar - kl.2p

 

  • Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny (5 etapów)

Mistrz Ortografii - Marta Tchórzewska - 3p

 

  • konkurs gramatyczny

 

Klasy pierwsze:

Martyna Wieprzycka 1d  - 1 miejsce         

Klaudia Lechowska 1d - 2 miejsce           

Michał Fabiański 1p  - 3 miejsce      

 

Klasy drugie:

Agata Królikowska 2l - 1 miejsce

Karolina Hołub 2l - 2 miejsce

Natalia Rutkowska 2a - 3 miejsce

 

Klasy trzecie:

Kinga Klepacka 3h - 1 miejsce

Monika Głażewska 3h - 2miejsce

Karolina Chodnicka 3c - 3 miejsce

 

  • „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" - konkurs poetycko-plastyczny

1 miejsce - Agnieszka Wiśniewska - kl.1 m

2 miejsce - Julia Głąb - kl. 1 m

3 miejsce - Maja Czarnecka - kl. 1 c

 

  • Wewnątrzszkolny konkurs pt." „Świąteczny stroik bożonarodzeniowy" -

I miejsce - kl. 2 a

  • Walentynkowe życzenia" - konkurs poetycki

1 miejsce zajęła Agnieszka Wiśniewska z kl. 1 m,

2 miejsce - Anna Sędyka z kl. 1b,

3 miejsce - Marta Kloch z kl. 1b,

a wyróżnienie otrzymała Julia Głąb z kl. 1 m.

 

  • Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego „Master of English":

 

Klasy 1

1 miejsce - Jarmołowski Błażej - 1p 

2 miejsce - Piotr Despot - Mładanowicz - 1p                  

                 - Oskar Bagiński -1m    

3 miejsce - Michał Fabiański -1p                                          

                  - Katarzyna Tuchułka -1m

 

Klasy 2

1 miejsce - Przemek Grabowski - 2l 

2 miejsce - Michał Andrearczyk - 2l                  

3 miejsce - Michał Jakubowicz -2p                                          

 

Klasy 3

1 miejsce - Mateusz Guziak - 3p 

2 miejsce - Karolina Dzierwa - 3b                  

3 miejsce - Martyna Kempczeńska - 3a

 

  • Spelling Bee - ortografia angielska

Mistrz Spellingu - Jakub Robaczek - 3 h

 

  • LIGA MATEMATYCZNA:

            Klasy 1:

                                   I miejsce: Michał Fabiański  1p

                                  II miejsce: Kamil Klepacki  1p

                                 III miejsce: Dawid Zakrzewski 1p

 

             Klasy 2:

                                    I miejsce: Oskar Markiewicz 2Ip

                                   II miejsce: Michał Jakubowicz 2 p

                                  III miejsce: Robert Okoński 2p

 

            Klasy 3:

                                   I miejsce: Klaudia Klepacka kl.3p

                                  II miejsce: Marta Tchórzewska kl.3p

                                  III miejsce: Karolina Chodnicka kl.3c

 

  • międzyklasowy konkurs wiedzy ekologicznej Czy znasz te gatunki?"

zwycięstwo-  kl.II a

 

  • Konkursy historyczne

 „Stefan Batory i jego czasy"

I miejsce -   kl. III c

„Z mitologią za pan brat":

I miejsce -  kl. I p

II miejsce -  kl. I d

III miejsce - kl. I m

„Malbork dawniej i dziś"

I miejsce - klasa II P

II miejsce - klasa II L

III miejsce - klasa II A

„Polskie symbole narodowe"

I miejsce - klasa I b

II miejsce - klasa I p

III miejsce - klasa I a

 

  • Fenomen Gimnazjum nr 3- Karolina Urbanowicz - 3c

 

Konkursy plastyczne

 

- Konkurs szkolny - „ Najpiękniejszy Kotylion" - w konkursie uczestniczyło ponad 80 uczniów z naszej szkoły, którzy wykonali kotyliony z okazji Dnia Niepodległości.

I - miejsce - Filip Lampkowski 1p

II - miejsce - Patrycja Philipp 3e

III - miejsce - Katarzyna Jędrzejewska 1p

Wyróżnienia: Karolina Leśniak 1b, Natalia Jachimowska 1b, Zofia Markowicz 1a, Kinga  3h, Monika Czerwińska 1d, Maciej Ziemnicki 2l, Mateusz Guziak 3p.

 

- Konkurs pozaszkolny - „Razem przeciwko przemocy"  organizowanym przez Centrum Profilaktyki Uzależnień w Malborku.  W konkursie uczestniczyło 9 -ro uczniów : Anna Sędyka 1b, Dawid Zakrzewski 1p, Agnieszka Lipińska 1c, Klaudia Tworkowska 1a, Karolina Leśniak 1b, Martyna Jażdżewska 1p, Karolina Jażdżewska 2p, Dominika Nizioł 1a, Weronika Dymidowska 3b

I miejsce - Martyna Jażdżewska 1p

II miejsce - Karolina Jażdżewska 2p

III miejsce - Dominika Nizioł 1a

Wyróżnienie: Agnieszka Lipińska 1c

 

- Konkurs pozaszkolny  - XXII Festiwal Boże Narodzenie w Sztuce „ Przestrzenna ozdoba choinkowa" . W konkursie uczestniczyło 11 - ro uczniów: Maja Czarnecka 1c, Ola Jaskulska 1b, Karolina Jażdżewska 2p, Martyna Jażdżewska 1p, Weronika Skibicka 3p, Agata Więckiewicz 3p, Filip Lampkowski 1p, Ania Sędyka 1b, Karolina Posochowicz 3b,

Karolina Leśniak 1b, Kacper Nagrodzki 1p .

W kategorii 13 - 15 lat ( gimnazjum  ):

    I  - miejsce - Kacper Nagrodzki 1p

    Wyróżnienia: Maja Czarnecka 1c, Agata Więckiewicz 3p

 

- XVII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - „Woda - Życie i Żywioł": Karolina Leśniak 1b, Anna Sędyka 1b, Katarzyna Jędrzejewska 1p, Karolina Jażdżewska 1p, Martyna Bugowska 3a, Agnieszka Urbanowicz 1a, Zofia Markowicz 1a -

 

- „Znane i nieznane miejsca mojego regionu":

Klaudia Tworkowska 2a, Basia Anisimowicz 3p

 

- konkurs ogólnopolski „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu": Karolina Jażdżewska 2p, Martyna Jażdżewska 1p

 

  • Sukcesy sportowe

 

Sztafety przełajowe dziewczęta

Mistrzostwa Powiatu - 1 Miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady -15 Miejsce

 

Tenis stołowy dziewczęta  

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Półfinał  Wojewódzki Gimnazjady -3  Miejsce ( M. Jeż, A. Jarońska)

 

Sztafety przełajowe chłopcy

Mistrzostwa Powiatu -1 Miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - 8 Miejsce

 

Sztafety pływackie - dziewczęta

Mistrzostwa powiatu  - II miejsce

 

Sztafety pływackie - chłopcy

Mistrzostwa powiatu  - I miejsce

VIII miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w sztafetach pływackich chłopców

 

Szachy:

Mistrzostwa powiatu  - II miejsce

 

Unihokej dziewcząt:

Mistrzostwa powiatu  - II miejsce

 

Unihokej chłopców:

Mistrzostwa powiatu  - III miejsce

 

          Piłka ręczna dziewcząt:

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

 

          Piłka ręczna chłopców:

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

 

Piłka koszykowa chłopców:

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          II miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

 

Piłka koszykowa dziewcząt:

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

 

Piłka siatkowa dziewcząt:        

Mistrzostwo Polski Gimnazjów

 

Piłka siatkowa chłopców: 

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          I miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

          II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady

 

Piłka nożna chłopców: 

          Mistrzostwa Powiatu- I miejsce

          III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady

 

Piłka nożna dziewczat

III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady

 

COCA COLA CUP 2013

2 miejsce w Finale Wojewódzkim dziewcząt

 

Mistrzostwa Powiatu w LA:

 

dziewczęta:                                                        chłopcy:

100 m - 1 miejsce - A. Kopecka             300 m - 1 miejsce - P. Leszczyński

300 m - 1 miejsce - P. Lewandowska      600 m - 1 miejsce - W. Nadolny

600 m - 1 miejsce - W. Gorczyca            1000 m - 1 miejsce - K. Jabłoński

1000 m - 1 miejsce - A. Kopecka           Skok wzwyż - 1 miejsce - A. Sobstyl

Skok w dal - 1 miejsce - A. Kopecka       Skok w dal - 1 miejsce - P. Leszczyński

Rzut oszczepem - 1 miejsce - N. Sosnowska

 

4 x 100 m - 1 miejsce                                                   4 x 100 m - 2 miejsce

A. Kopecka,                                                                  D. Kozdęba,

W. Gorczyca,                                                                 P. Leszczyński,

P. Lewandowska,                                                           W. Nadolny,

A. Kopecka.                                                                  J. Jaroszczak.


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www