Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Rok szkolny 2011/2012

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH

PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU.

 

Nazwa konkursu

Etap szkolny

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Nauczyciele

geografia

40

Karolina Przyborowicz

Mateusz Józefiak

Maksymilian Markiewicz

Robert Okoński

Mateusz Józefiak

Maksymilian Markiewicz

Robert Okoński

-

Bożena Sobuń

Matematyka

98

Markiewicz Oskar

Przyborowicz Karolina

Tchórzewska Marta

Klepacka Klaudia

-

-

-

Informatyka

4

Kozdęba Dawid

Patrowicz Paulina

Markiewicz Oskar

-

-

-

J.angielski

45

Rafał Despot - Mładanowicz

Krauze Katarzyna

Ratusznik Piotr

Wróblewski Piotr

Rafał Despot - Mładanowicz

Krauze Katarzyna

Ratusznik Piotr

 

-

Jadwiga Dyl

J.niemiecki

28

Nowaczek Amelia

Bożykowska Karolina

Wichowska Weronika

Rafał Despot -Mładanowicz

-

-

-

Biologia

26

Karolina Przyborowicz

Despot - Mładanowicz Rafał

Mikołaj Dominiecki

Paweł Łabowicz

Paweł

 Łabowicz

Paweł Łabowicz

Joanna Rybaczyk

Historia

24

Ratusznik Piotr

Józefiak Mateusz

Wichowska Weronika

Ratusznik Piotr

Józefiak Mateusz

Wichowska Weronika

Piotr

Ratusznik

 

Iwona Krauze

17

Homa Agnieszka

Homa Agnieszka

-

Dorota Korenkiewicz

J. polski

22

Agnieszka Homa

Rafał Despot-Mładanowicz

Mateusz Guziak

Aleksandra Murawska

-

-

-

Fizyka

28

Mateusz Józefiak

Krauze Katarzyna

Homa Agnieszka

Despot -Mładanowicz Rafał

Mateusz Józefiak

 

-

Janusz Szumała

Chemia



Wichowska Weronika

Despot -Mładanowicz Rafał

Teska Dominika

Murawska Aleksandra

Mikołaj Dominiecki

Wichowska Weronika

Rafał Despot -Mładanowicz

Murawska Aleksandra

Mikołaj Dominiecki

Rafał Despot -Mładanowicz

Mikołaj Dominiecki

Anna Szynaka

Religia


Patryk Jaszkowski 

Bartosz Jaszkowski 

Urszula Tubiak     

Maksymilian Markiewicz

-

-

-

 

 

 KONKURSY POZASZKOLNE:

 

 

  • Konkurs recytatorski „Poezja polska"

- etap rejonowy - 1miejsce i finalista etapu wojewódzkiego - Mateusz Guziak - 2p (p.A.Świca)

- wyróżnienie (etap rejonowy)- Kamila Kudelska- kl.IIe (p.A.Bajur)

-  Olimpus - sesja zimowa - 8 miejsce Michalina  Zalewska (p.A.Świca)

                  - sesja letnia:

- Michalina Zalewska - 10 miejsce  (p.A.Świca)

- Mateusz Guziak  - 14 miejsce (p.A.Świca)

- Sylwia Firańska - 15 miejsce (p.E.Hołub)

  • Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „ Mistrz Ortografii - znam i stosuję zasady ortograficzne": zwycięzca etapu szkolnego, 16 miejsce w województwie - Klaudia Kałbukowska - 3d (p.M.Guzow)
  • Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów- Edycja I 2012 „English Language Olympics" (p.J.Dyl)

- etap II:

3 miejsce - Krauze Katarzyna

4 miejsce -Despot Mładanowicz Rafał

8 miejsce -Ratusznik Piotr

9 miejsce -Kulińska Aleksandra

10 miejsce -Kowalczyk Piotr

            - finał:

2 miejsce: Rafał Despot-Mładanowicz

3.miejsce:  Katarzyna Krauze

 

  • Międzygimnazjalny konkurs CZAR PAR

- I miejsce - Karolina Przyborowicz wraz z Maksymilianem Markiewiczem (p.G.Szamocka)

  • Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny pod hasłem „Czy znasz mapę świata?"

Mistrza Geografii w kategorii klas trzecich - Mateusz Józefiak - 3c, a Mistrza Geografii w kategorii klas pierwszych  - Robert Okoński - 1p

 

  • Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

- 2 miejsce dla drużyny: Piotr Kowalczyk, Robert Okoński, Adrian Mechut

 

  • Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny pt. „Walentynkowy Czar" -finalistka etapu powiatowego Karolina Szaruga z kl. 3 f.

 

  • Wojewódzki konkurs literacki dla szkół gimnazjalnych pt. „Graj, opowiadaj i pisz ze „Story Cubes"

etap szkolny:  Martyna Dębicka kl. 3 e,

                       Agnieszka Homa kl. 3 e,

                                   Natalia Laprus kl. 3 c.

Finalistki etapu wojewódzkiego

 

  • Styl życia - etap rejonowy

Dębicka Martyna 3e zajęła I miejsce

Gnacińska Elżbieta 3e II miejsce

Maksymilian Markiewicz V miejsce

 

Etap wojewódzki : Dębicka Marta 3e zajęła IV miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS - etap rejonowy

Aleksandra Ćwirko Godycka I miejsce

Karolina Bełbot II miejsce

Patrycja Philipp IV miejsce

 

  • Stop HIV i AIDS etap wojewódzki w Kwidzynie

Laureaci:

Dębicka Martyna 3e zajęła VII miejsce

Gnacińska Elżbieta 3e VII miejsce

Maksymilian Markiewicz 3e IX miejsce

 

  • Katolicki Konkurs Krasomówczy miasta Malborka - finał - II miejsce Klaudia Kałbukowska - 3d i III miejsce - Piotr Ratusznik 3c

Konkursy szkolne

 

  • „W hołdzie Polakowi - Jan Heweliusz - 400 rocznica urodzin".

            - I miejsce zdobyła: Paulina Graban kl.I b

                         - II miejsce: Julia Jaskólska z kl.I b

            - III miejsce: Oliwia Raczyńska z kl.I a

 

  • Szkolny Konkurs Wiedzy z Fizyki „Kwant"

I miejsce - Mateusz Józefiak 3c,

II miejsce I - Weronika Wichowska 3c,

II miejsce Agnieszka Homa 3e i Katarzyna Krauze 3c.

 

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" - szkolne Eliminacje wygrali:

            zwycięzcy - Mateusz Guziak i Dawid Drzymalski

 

  • Liga Matematyczna

           - w kategorii klas pierwszych:

                                   I miejsce: Oskar Markiewicz   kl.Ip

                                  II miejsce: Michał Jakubowicz  kl.Ip

                                 III miejsce: Justyna Okrucińska kl.Ip

          - w kategorii klas drugich:

                                    I miejsce: Klaudia Klepacka kl.IIp

                                   II miejsce: Michalina Zalewska kl.II p

                                                    Marta Tchórzewska kl.IIp

                                  III miejsce: Julianna Wichowska kl.IIp

                                                    Kacper Szulik kl.II p

            - w kategorii klas trzecich :

                                   I miejsce: Maksymilian Markiewicz kl. III e

                                  II miejsce: Karolina Przyborowicz kl.IIIc

                                  III miejsce: Rafał Despot-Młodanowicz kl.IIIc

                                                    Magdalena Galara z kl.III e

 

  • Życie i twórczość Czesława Miłosza"- konkurs literacki.

1 miejsce - Agnieszka Homa kl. 3 e,

wyróżnienie -Aleksandra Ilasz kl. 2 a.

 

  • „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe" - konkurs poetycko-plastyczny.

1 miejsce - Krzysztof Sypniewski z kl.1 p,

2 miejsce - Agnieszka Homa z kl. 3 e,

3 miejsce - Natalia Król  z kl. 1 c.

 

  • Wewnątrzszkolny konkurs pt. „Najładniejsza świecąca ozdoba świąteczna".

1 miejsce - 2 e

2 miejsce -2 p

3 miejsce  - 2 i

 

  • Wewnątrzszkolny konkurs pt. „Walentynkowe życzenia"

1 miejsce zajęła Karolina Szaruga z kl. 3 f,

2  miejsce - Karolina Pilarska z kl. 3 f,

3 miejsce- Karina Suchecka z kl. 3 f,

wyróżnienie - Aleksandra Ilasz z kl. 2 a.

 

  • Fenomen Gimnazjum nr 3 - konkurs wiedzowy: I miejsce Karolina Przyborowicz kl.IIIc

 

  • Konkurs gramatyczny

Michalina Zalewska kl. 2p -  Mistrz Gramatyki  Gimnazjum nr 3 w roku szkolnym 2011/2012

 

  • Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego „Master of English":

Klasy pierwsze:

1. Michał Andrearczyk - kl. 1l

2. Przemysław Grabowski - kl. 1l

3 miejsce  Nikola  Kiełkowska - kl. Ia

Klasy drugie:

1.  Mateusz Guziak - kl. IIp  

2. Michalina Zalewska - kl. IIp i Karolina Dzierwa- kl. IIb

            3. miejsce Martyna Kempczeńska -kl. II a

Klasy trzecie

                        1. Despot - Mładowicz  Rafał - kl. III c      

                        2. Krauze Katarzyna - kl. III c       

                        3. Kowalczyk Piotr - kl. III c         

Z klas III wyróżnienia

                  -  Piotr Wróblewski z klasy III b

                   - Michał Kruczkowski z klasy III b

 

  • konkurs plastyczny dotyczący segregacji odpadów,

            I miejsce - Kinga Cegłowska - II i

 

  • Konkursy historyczne

 „Stefan Batory i jego czasy"

I miejsce -   kl. III c

 

„Z mitologią za pan brat":

I miejsce -  kl. I p

II miejsce -  kl. I b

III miejsce - kl. I a

 

„Polskie symbole narodowe"     

I miejsce -  kl. II p

II miejsce -  kl. II e

III miejsce - kl. II b

 

„Malbork dawniej i dziś"

I miejsce -  kl. I p

II miejsce -  kl. I a

III miejsce - kl. I c

 

Konkursy plastyczne

 

1. Konkurs szkolny „ Najpiękniejszy Kotylion"

 

Nagrody:

 

1 miejsce - Nikola Rozlach kl. 1c, Patrycja Philip kl. 2e

2 miejsce - Jakub Robaczek kl. 2h, Damian Jeż kl. 2b

3 miejsce - Tomasz Szulik kl.1p, Aleksandra Cieślak kl. 3h

 

Konkursy pozaszkolne :

 

1. „ Projekt LOGO Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku" - konkurs powiatowy

 

Uczestnicy : Agata Michalewicz, Paulina Jastrzębska, Karolina Jażdżewska, Paulina Rekowska, Aleksandra Żurawska

 

Nagroda Główna: Karolina Jażdżewska kl. 1p 

 ( z tej pracy zostanie wykonane logo SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku )

 

2. „Niezwykła bombka choinkowa" - konkurs powiatowy

 

Uczestnicy: Aleksandra Żurawska, Paulina Jastrzębska, Krzysztof Sypniewski, Natalia Rutkowska, Patrycja Wirkus, Marlena Bitowt, Aleksandra Pieklik, Alan Fabiś, Jessica Kulińska, Paulina Rekowska, Adrianna Kozdęba, Daria Kopmann, Agata Królikowska, Tomasz Szulik, Karolina Hołub, Sara Jakubowska, Weronika Skibicka, Agata Michalewicz, Karolina Jażdźewska, Agata Więckiewicz, Mateusz Giza.

 

Nagrody :

Weronika Skibicka kl. 2p

Mateusz Giza kl. 3b

 

Wyróżnienia:

Marlena Bitowt kl. 1c

 

3. Konkurs Ogólnopolski - „Mazury - Cud Natury"

 

Uczestnicy: Agata Więckiewicz, Weronika Skibicka, Agata Królikowska, Karolina Hołub

 

4.Konkurs Powiatowy - „Równość w zatrudnieniu"

 

Uczestnicy: Agata Michalewicz, Paulina Jastrzębska, Julia Jaskólska, Adrianna Kozdęba, Agata Królikowska, Karolina Hołub, Agnieszka Homa

 

5. „20 Lat Państwowej Straży Pożarnej- Jak nas widzą, tak nas malują"- konkurs ogólnopolski

 

Uczestnicy: Pamela Daszkowska, Patryk Toś, Michał Szroda, Agata Królikowska,, Michalina Zalewska, Karolina Jażdżewska, Adam Agejczyk

 

Wyróżnienia na szczeblu powiatowym (finalistki etapu wojewódzkiego):

 

Michalina Zalewska 2p

Agata Królikowska 1l

Karolina Jażdżewska 1p

 

6. „Obyczaj dworski w średniowiecznej Europie"- Międzynarodowy konkurs plastyczny

 

Uczestnicy: Patrycja Wirkus, Daniel Ksykiewicz, Karolina Jażdżewska, Paulina Graban, Anna Kopecka, Aleksandra Kopecka, Sara Jakubowska, Krzysztof Sypniewski

 

7. „Google  - Pozdrowienia z Polski" - konkurs ogólnopolski

 

Uczestnicy: Krzysztof Szczuraszek, Karolina Kędzierska, Aleksandra Żurawska, Justyna Okrucińska, Justyna Latawiec, Karolina Bożykowska, Weronika Leszczyńsk

 

8. Ogólnopolski Program „Jeżdżę z Głową"- w programie udział wzięło 44 uczniów z klas I i II, których zadaniem było przeprowadzenie 235 ankiet wśród mieszkańców , które miały na celu zbadanie i uświadomienie nowych przepisów ruchu drogowego. Program będzie trwał do końca czerwca, wyniki ankiet przedstawione zostaną na Młodzieżowej Radzie Miasta. Ponadto uczniowie wykonywali plakaty, które mają promować bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

  • Sukcesy sportowe

 

LEKKOATLETYKA / BIEGI PRZEŁAJOWE

 

Dziewczęta

1.      Indywidualne Biegi Przełajowe

Powiatowa Gimnazjada - I, III, II, IV miejsce  M.Jagielska, A. Kopecka, O.Kopecka, W.Gorczyca

Finał Wojewódzki Gimnazjady - Finalistki: A. Kopecka, O.Kopecka, W.Gorczyca

2.      Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - XIV miejsce

3.      Bieg Niepodległości - I miejsce w klasyfikacji szkół.

4.      Powiatowa Gimnazjada LA

100 m - I miejsce /A.Kopecka/

300m - I miejsce /A.Macieja/

600 m - I miejsce /M.Jagielska/

Skok w dal - I miejsce /A.Kopecka/

4x100m - I miejsce

Rzut oszczepem - II miejsce /N.Sosnowska/

Finał Wojewódzki Gimnazjady

600 m  - III miejsce /M.Jagielska/

1000 m  - IV miejsce /M.Karwiński/

 

Chłopcy

1.      Indywidualne Biegi Przełajowe

Powiatowa Gimnazjada - I, III miejsce M. Karwiński, D.Lisowski

Finał Wojewódzki Gimnazjady - Finaliści: M. Karwiński, D.Lisowski

2.      Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - XX miejsce

3.      Bieg Niepodległości - I miejsce w klasyfikacji szkół.

4.      Powiatowa Gimnazjada LA

Rzut oszczepem - II miejsce /P.Krzemiński/

Pchnięcie kulą - I miejsce  /P.Krzemiński/

1000m - I miejsce /M.Karwiński/

 

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta

Drużynowy Tenis Stołowy

Mistrzostwa Malborka - I miejsce

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - III miejsce

 

Chłopcy

Drużynowy Tenis Stołowy

Powiatowa Gimnazjada - II miejsce

 

UNIHOC

Chłopcy

Powiatowa Gimnazjada - II miejsce

 

PIŁKA RĘCZNA

Chłopcy

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - II miejsce

 

KOSZYKÓWKA

Chłopcy

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - II miejsce

 

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - I miejsce

Finał Wojewódzki Gimnazjady - I miejsce

Złoty medal Mistrzostw Polski Gimnazjów

VII miejsce Mistrzostw Świata Gimnazjów

 

PIŁKA NOŻNA

Dziewczęta

Turniej COCA COLA CUP

Mistrzostwa Powiatu - I miejsce

Finał Wojewódzki - II miejsce

 

Chłopcy

Piłka Nożna 11-osobowa

Powiatowa Gimnazjada - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady - I miejsce

Finał Wojewódzki - VI miejsce

 

VI miejsce w klasyfikacji Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego

 


Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www