Badanie poziomu zadowolenia

Ankieta dotycząca badania poziomu zadowolenia Klienta z jakości usług świadczonych
przez Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Szanowni Państwo!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety.
Celem badań ankietowych jest ocena jakości pracy szkoły.
Państwa opinie, uwagi i wnioski będą pomocne w doskonaleniu poziomu usług świadczonych przez szkołę.
Wypełnioną ankietę proszę, przekazać do sekretariatu szkoły.
Ankieta jest anonimowa.

Data wypełnienia ankiety.....................

ANKIETA DLA UCZNIA, NAUCZYCIELA, RODZICA,

Wypełnij punktując od 0- 6 pkt.

1. Moja szkoła dobrze służy uczniom w przekazywaniu wiedzy. Programy są dobrane odpowiednio do wieku i możliwości percepcji uczniów. Metody nauczania są interesujące i nowoczesne, ułatwiają zapamiętywanie i kojarzenie podawanych faktów. Tempo nie pozwala na nudę, ale nie jest przeciążające.

.........pkt

2. Moja szkoła nie tylko przekazuje wiedzę faktograficzną , ale uczy zrozumienia , logicznego i samodzielnego myślenia , wnioskowania . Uczy , jak się uczyć, rozwija zainteresowania i talenty ucznia. W mojej szkole każdy uczeń traktowany jest indywidualnie.

.........pkt

3. Moja szkoła wyrabia w uczniu wiele cennych umiejętności. Uczy korzystania z biblioteki, obsługi komputera, pisania notatek i spostrzeżeń . Wyrabia sprawność manualną . Uczeń potrafi wykonać wiele pożytecznych czynności.

.........pkt

4. Moja szkoła dobrze przygotowuje do dorosłego życia. Jej absolwent będzie twórczy i optymistyczny. Potrafi samodzielnie zaplanować swoją przyszłość . Jest przedsiębiorczy, aktywny, odpowiedzialny, dobrze przygotowany do roli mądrego, rozważnego obywatela. Jest tolerancyjny, potrafi współżyć z innymi.

.........pkt

5. Moja szkoła jest dobrze zorganizowana. Liczba lekcji zaplanowana jest tak, aby nadmiernie nie przeciążać ucznia. W mojej szkole nie tworzy się fikcji.

.........pkt

6. Moja szkoła traktuje ucznia ze zrozumieniem i poszanowaniem jego godności. Wzajemne stosunki uczeń nauczyciel , a także wśród nauczycieli i uczniów oparte są na szacunku i życzliwości. W mojej szkole nie ma strachu i stresu.

.........pkt

7. Nauczyciele mojej szkoły to ludzie mądrz . Mają dużą wiedzę fachową i umiejętność jej przekazywania . Są ludźmi ciekawymi . Są otwarci i sprawiedliwi . Cieszą się dużym autorytetem wśród młodzieży . Mają poczucie humoru . Są partnerami rodziców uczniów.

.........pkt

8. Nauczyciele mojej szkoły mają właściwe warunki prac. Aktywnie uczestniczą w tworzeniu właściwego wizerunku szkoły.

.........pkt

9. Moja szkoła dba o rozwój fizyczny , psychiczny i zdrowie uczniów. Jest bezpieczna, propaguje wzory zdrowego życia.

.........pkt

10. Moja szkoła jest ładna. Otoczona jest zielenią, a wystrój wnętrza jest wygodny i estetyczny jest jasna, kolorowa i czysta.

.........pkt

Inne uwagi na temat pracy szkoły:                     RAZEM .........PKT.

SZKOŁĘ OCENIAŁEM JAKO (zakreśl)     UCZEŃ     NAUCZYCIEL     RODZIC     INNY

ANKIETA W WERSJI *.DOC