Kalendarz imprez sportowych

< < Stycze 2019 > >
PnWtrCzPtSoN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Strona główna
PROTOKÓŁ z rozpatrywania odwołań od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej w sprawie rekrutacji do Gimnazjum nr 3 w Malbork

 

Dyrektor

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku

Malbork 11.07.2014

 

PROTOKÓŁ

z rozpatrywania odwołań od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej w sprawie rekrutacji do Gimnazjum nr 3 w Malbork na rok szkolny 2014/2015.

Do dnia 11.07.2014 wpłynęło 8 odwołań.

 

Sidorowicz

Radosław

Krzysztof

Bagińska

Dominika


Jarmołowski

Szymon


Jaskólski

Wojciech


Jędrzejewska

Patrycja


Klebach

Katarzyna


Pufal

Jakub


Rodkiewicz

Patrycja


 

Dyrektor szkoły po zapoznaniu się ze zgromadzoną dokumentacją postanowił  przyjąć do Gimnazjum nr 3 w Malborku wszystkie w/w osoby.


Pokazy chemiczne dla uczniów

W Gimnazjum nr 3, tzw. „Trójce”, pokazy chemiczne dla uczniów są już coroczną tradycją. W tym roku również odbyły się, ściągając do gabinetu chemicznego tłumy wielbicieli chemicznych wybuchów i eksplozji. Koło chemiczne ćwiczyło przez cały rok szkolny, aby osiągnąć mistrzowski poziom w dziedzinie alchemii. 11 czerwca, w środę, po lekcjach  zaprezentowali swoje umiejętności przed swoimi kolegami ze szkolnych ławek. Pod nadzorem nauczycielki, pani Anny Szynaki, budzili podziw i imponowali wprawą w przeprowadzaniu doświadczeń.

Wszyscy dobrze się przy tym bawili. Widzowie byli zadowoleni z różnorodności doświadczeń . Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – niektórzy  wolą wybuchy, a inni reakcje zegarowe.  Młodzi chemicy przeprowadzający doświadczenia imponowali innym oraz bawili się  eksperymentami. Bo przecież chemia jest zabawą, gdy podchodzi się do niej z rozumem i rozwagą.

Widzowie byli pod wrażeniem wykonywanych doświadczeń, np. „Ciuchci” z etanolu czy też „Czarnego Prochu”. Wskaźnikiem dobrej zabawy z pewnością są zadymione przez chemików korytarze, którzy z wielką pasją wykonywali swoje ulubione doświadczenia. Po godzinie wspaniałej zabawy pokaz zakończył się. Jednak widzowie nie rozeszli się do domów, a jak najlepsi (i dobrze wychowani) koledzy pomogli uczniom z koła chemicznego uporządkować gabinet. Chemicy są im za to bardzo wdzięczni i tak wspaniałą widownię zapraszają do siebie na pokaz ponownie za rok.

 

Justyna Okrucińska
Kl. IIIp

Galeria zdjęćUrz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www