Gimnazjum nr 3 silne sukcesami swoich uczniów - czyli nasi najlepsi !!!

13 czerwca 2012 r. w sali posiedzeń Urzędu Miasta Malborka spotkali się laureaci i finaliści konkursów zorganizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowało 11 osób, które zdobyło 16 tytułów. Niestety z powodu wycieczki szkolnej, na uroczystości zabrakło aż 7 naszych finalistów i laureatów.

Rafał Despot Mładanowicz Mikołaj Dominiecki

Laureaci Konkursu Chemicznego. Rafała i Mikołaja przygotowywała p.Anna Szynaka
Rafał Despot Mładanowicz to również finalista Konkursu Języka Angielskiego – nauczyciel opiekun – p.Jadwiga Dyl

Aleksandra Murawska Weronika Wichowska

Finalistki Konkursu Chemicznego. Olę i Weronikę przygotowywała p.Anna Szynaka.
Weronika Wichowska zdobyła również tytuł finalistki Konkursu Historycznego – przygotowana przez p.Iwonę Krauze

Piotr Ratusznik Mateusz Józefiak Agnieszka Homa

Piotr – laureat Konkursu Historycznego, Mateusz i Agnieszka – Finaliści tegoż konkursu. Piotra i Mateusza przygotowała p. Iwona Krauze, Agnieszkę - p.Dorota Korenkiewicz.
Piotr Ratusznik to również finalista Konkursu Języka Angielskiego – nauczyciel opiekun – p.Jadwiga Dyl
Mateusz Józefiak zdobył ponadto tytuły:
- finalisty Konkursu Fizycznego – nauczyciel opiekun – p.Janusz Szumała i
- finalisty Konkursu Geograficznego – nauczyciel opiekun – p.Bożena Sobuń

Paweł Łabowicz – laureat Konkursu Biologicznego przygotowany przez p.Joannę Rybaczyk
Katarzyna Krauze – finalistka Konkursu Języka Angielskiego przygotowana przez p. Jadwigę Dyl

Maksymilian Markiewicz Robert Okoński

Finaliści Konkursu Geograficznego. Maksymiliana i Roberta
przygotowała p. Bożena Sobuń

KOLEJNY MEGA SUKCES NASZEJ VII DRUŻYNY MISTRZOSTW ŚWIATA

Na szczególne oklaski zasłużył nieobecny na spotkaniu zespół siatkarek Gimnazjum nr 3, który 13 czerwca - już drugi rok z rzędu wygrał Ogólnopolską Gimnazjadę w piłce siatkowej dziewcząt zdobywając zloty medal. Złote siatkarki trenuje nasz nauczyciel wychowania fizycznego  p.Szymon Żołędziewski.

Kolejne zwyciężtwa "trójkowych" siatkarek

Uczennice nasze szkoły wygrały trzy mecze grupowe podczas szkolnych mistrzostw świata w siatkówce we francuskim Tulonie. Zawodniczki z "trójki" reprezentujące w mistrzostwach Polskę pokonały w niedzielę Francję B 2:0, a w poniedziałek Chorwację 2:1 i Izrael 2:0.

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie

W związku ze zbliżającymi się Letnimi Igrzyskami Olimpijskim w Londynie, uczniowie Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Gimnazjum nr 3 w Malborku zostali zaproszeni przez Comprehensive Secondary School in Bristol, do uczestnictwa w projekcie edukacyjnym, mającym na celu zbliżenie dwóch kultur, Brytyjskiej i Polskiej, w dniach poprzedzających Igrzyska.

Pełna treść korespondencja

Prezentacja "Life in Malbork"

Prezentacja pytań

Świętujemy Dzień Ziemi - 10 maja 2012 r

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Dniu Ziemi.

Reprezentacja Gimnazjum nr 3 w siatkówce

Reprezentacja Gimnazjum nr 3 wylatuje w sobotę do Francji na szkolne mistrzostwa świata w siatkówce. Uczennice „trójki” będą reprezentować na imprezie Polskę. To nagroda za wygranie w ubiegłym roku finału ogólnopolskiej gimnazjady.

Wyniki możesz sledzic pod adresem : http://www.unss-medias.org/volley/