Kalendarz imprez sportowych

< < Listopad 2018 > >
PnWtrCzPtSoN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Strona główna
Spotkanie finalistów i laureatów Konkursów z Burmistrzem

15 czerwca 2011 r. w sali posiedzeń Urzędu Miasta Malborka odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Malborka z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych szczebla wojewódzkiego i oraz najlepszymi sportowcami ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wyłonionych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, w ramach współzawodnictwa szkół.

Uroczyste spotkanie poprowadził Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu p. Janusz Biskupski. Wiceburmistrz Miasta Malborka p. Jerzy Skonieczny złożył uczniom gratulacje za ich osiągnięcia. Podziękował również nauczycielom, którzy przygotowywali swoich uczniów. W naszej szkole 17 uczniów zdobyło tytuły laureata i finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, niektórzy z nich zostali podwójnymi bądź potrójnymi finalistami.

Uczniowie zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami i książkami, a opiekunowie uhonorowani symbolicznym kwiatkiem.

 

WYRÓŻNIENI:

- Ewa Gołębiewska – laureatka Konkursu Polonistycznego nauczyciel -
p. Alinę Świca i Chemicznego nauczyciel – p. Anna Szynaka, finalistka
Konkursu Fizycznego – nauczyciel p.Janusz Szumała,

- Piotr Ratusznik – laureat konkursu Historycznego przygotowany przez
p. Iwonę Krauze

- Maciej Liśkiewicz  - laureat konkursu Chemicznego przygotowany przez
p. Annę Szynakę

- Joanna Trepczyńska – laureatka Konkursu Geograficznego przygotowana
przez p. Bożenę Sobuń, finalistka Konkursu Chemicznego - nauczyciel
p. Anna Szynaka, finalistka Konkursu Fizycznego – nauczyciel p.Janusz Szumała,

- Płóciennik Aleksandra - laureatka Konkursu Języka Angielskiego przygotowana
przez p. Jadwigę Dyl

- Justyna Skrzypiec - laureatka konkursu Biblijnego przygotowana przez
p. Kamilę Woronowicz

- Milena Wiśniewska - finalistka Konkursu Polonistycznego przygotowana
przez p. Alinę Świca

- Michał Widak - finalista konkursu Historycznego przygotowany przez
p. Iwonę Krauze

- Szymon Sawaniewski - finalista konkursu Historycznego przygotowany
przez p. Dorotę Korenkiewicz

- Daniel Pawlak - finalista Konkursu Matematycznego – nauczyciel
p. Elżbieta Gałka,  Fizycznego – nauczyciel p.Janusz Szumała,
Chemicznego - nauczyciel  p. Anna Szynaka

- Monika Kucińska - finalistka Konkursu Chemicznego przygotowana
przez p. Annę Szynaka

- Oliwia Kulig - finalistka Konkursu Chemicznego - nauczyciel
p. Anna Szynaka, finalistka Konkursu Geograficznego
– nauczyciel p. Bożena Sobuń

- Mateusz Józefiak - finalista Konkursu Geograficznego przygotowany
przez p. Bożenę Sobuń

- Wodzińska Sandra - finalistka Konkursu Geograficznego przygotowana
przez p. Bożenę Sobuń

- Amelia Nowaczek - finalistka Konkursu Języka Niemieckiego przygotowana
przez p. Ewę Różańską

- Patryk Jaszkowski - finalista konkursu Biblijnego przygotowany
przez p. Kamilę Woronowicz

- Klaudia Sekida - finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego 
Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – Od Obertyna do Wiednia” 


Wśród najlepszych sportowców znaleźli się: Marta Jagielska i Wiktoria Gorczyca wyróżnione pamiątkowymi pucharami.

 



Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www