WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY

W piątek, 8 kwietnia w Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Gdyni 169 laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty odebrało zaświadczenia i nagrody z rąk przedstawiciela kuratorium. Wśród wyróżnionych znalazła się piątka naszych uczniów, a szóstka laureatów.

Plik do pobrania PDF

I INTEGRACYJNY TURNIEJ HOKEJA NA LODZIE

W dniu 16.03.br. w hali lodowiska miejskiego przy ulicy Mickiewicza rozegrano Finał  I Integracyjnego Turnieju Hokeja na Lodzie, którego rozgrywki trwały 2 miesiące. Opiekę nad zawodnikami sprawowali: z ramienia Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego – Pan Dariusz Rowiński a z ramienia współorganizatora tj. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Malborku – Pan Janusz Guziak. Do rywalizacji stanęło łącznie około 50 zawodników.

Zwycięskim zespołem okazała się drużyna klasy 3 F Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku, 2 miejsce zajął zespół klasy 2 E z gimnazjum a trzecie drużyna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Na wyrazy uznania zasługuje postawa sportowca Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Dawida Grodeckiego, którego kondycja i wola walki na wszystkich zrobiły duże wrażenie.

link do galerii