Gry Uliczne

12-13 czerwca 2010r siedmioro uczniów z klas trzecich (Łukasz Baranowski, Marcin Fiałek, Monika Maciejewska, Paulina Surma, Weronika Mijas, Dominika Rozenbajgier, Marta Majewska) wzięło udział w projekcie Stowarzyszenia Malborskie  Centrum Kwadrat i Stowarzyszenia Miłośników Malborka FORUM - „Malborskie Gry Uliczne”,. Pod czujnym okiem organizatorów i opiekuna p. Pawła Radziszewskiego grupa odkrywała wiele ciekawych miejsc w Malborku, o których istnienia nie miała pojęcia, jednocześnie rozwiązując nietypowe zagadki historyczne. Drugiego dnia uczniowie przebywali na terenie lasu wielbarskiego, gdzie oprócz podchodów odbywało się strzelanie z wiatrówki czy zjeżdżanie na linie. Nad całością czuwali malborscy harcerze, którzy na koniec uraczyli nas przepysznymi kiełbaskami pieczonymi w ognisku. Grupa w nagrodę za udział w projekcie- „Gry Uliczne”, otrzymała bony do „Jumping Parku”.

Galeria:

Gry Uliczne

Centrum Edukacji Obywatelskiej - „20 lat wspólnie”

Od 15 kwietnia 2010r. osiem uczennic z naszej szkoły (Monika Maciejewska, Katarzyna Kowalczyk, Natalia Jaroszczak, Marta Majewska, Dominika Rozenbajgier, Olga Markiewicz, i Magdalena Wawrzyniak) pracowało przy projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pt. „20 lat wspólnie”. Pod opieką pana Pawła Radziszewskiego uczennice zbierały informacje dotyczące zmian jakie dokonały się w Malborku od czasu powstania samorządów terytorialnych, tj. 27 maja 1990r. Projekt zakończył się rozbudowaną prezentacją wysłaną do Centrum Edukacji Obywatelskiej 21 maja 2010r.