Klasa politechniczna w Malborku

Rozpoczął się nabór do pierwszej w historii Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku klasy politechnicznej. Patronat naukowy nad przedsięwzięciem objęła Politechnika Gdańska. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane w czwartek, 8 kwietnia w gabinecie rektora.

Pełen artykuł: Klasa politechniczna w Malborku

Mistrzostwa Szkoły w Hokeju na lodzie zakończone!

Niedawno zakończone Mistrzostwa Gimnazjum nr 3 w Hokeju na Lodzie zakończyły się wielkim sukcesem! Do rywalizacji przystąpiło 10 klas, podzielonych na 2 grupy. Mecze w grupach były grane systemem ‘każdy z każdym’ .  Grupę „A” bezapelacyjnie wygrała klasa 3E, natomiast grupę „B” wygrała klasa 3G. Obie te ekipy zmierzyły się ze sobą w finale.   Mecz nie był zbyt widowiskowy, a wygrała zasłużenie klasa 3E , tracąc w całym turnieju tylko 1 bramkę, właśnie w finale! Zwycięscy dostali puchar od Dyrektora Szkoły oraz po słodkim upominku, jakim była czekolada.  Wszyscy uczestnicy turnieju byli zadowoleni oraz uśmiechnięci, że w taki sposób mogą spędzać swój wolny czas.  Miejmy nadzieje, że za rok rozgrywki zostaną wznowione, a do rywalizacji przystąpi więcej klas.

Skład drużyny zwycięskiej, klasy 3E:
Karol Janczewski, Patryk Słowiński, Filip Mieczkowski,  Denis Paw, Paweł Kamiński , Marcin Lis,  Mateusz Olender, Krzysztof Przyboda

Zdjęcia: Galeria