Orze�

Strona główna
30.03.2010 - Mecz siatkówki

Pewna wygrana Nauczycieli w meczu z Uczniami

30 marca 2010 r. na hali Gimnazjum nr 3 odbył się mecz siatkówki pomiędzy zespołem Uczniów a zespołem Nauczycieli.  Spotkanie przebiegło pomyślnie dla Nauczycieli, którzy wygrali 3:0

Drużyna uczniów składa się z uczennic Gimnazjum oraz dwóch chłopaków, którzy zechcieli wspomóc dziewczyny. Na trybunach zasiadło sporo uczniów, by oglądać zmagania siatkarzy. Pierwszy mecz tego typu wygrała drużyna Nauczycieli 3:2[drużyna Uczniów składała się z samych chłopców.

Pierwszy set spotkania był emocjonujący. Raz jedna drużyna, a raz druga ekipa wychodziły na prowadzenie.   Końcówka seta należała do ekipy nauczycieli, którzy wygrali partię 25:21.

Kolejne dwa sety spotkania przebiegały w podobny sposób. Początkowo Nauczyciele zdobywali 5 punktów przewagi, by później je stracić i pozwolić by inicjatywę przejęli Uczniowie. „Starsi” siatkarze nie odpuścili jednak swoim przeciwnikom i wygrali partie odpowiednio do 19 oraz 17, wygrywając cały mecz 3:0.

Skład drużyny Nauczycieli:

Monika Walentynowicz, Anna Łazarska, Przemysław Siemieniuk, Tomasz Bojarczuk, Szymon Żołędziewski, Paweł Tercjak