Kalendarz imprez sportowych

< < Sierpie 2016 > >
PnWtrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Godlo polski
bip
Orze�
Orze�
Orze�

Strona główna
Lista klas I - 2016/2017

Klasa 1A "architektoniczna"

1.

Głąb

Michalina

 

h/n

2.

Godlewska

Aleksandra

 

h/n

3.

Wolanin

Oliwia

Elżbieta

h/n

4.

Witek

Natalia

 

h/n

5.

Wyszyńska

Patrycja

 

h/n

6.

Gradzik

Igor

 

h/n

7.

Olszewski

Jakub

 

h/n

8.

Kęsicka

Iga

Magdalena

h/n

9.

Partyka

Julia

 

h/n

10.

Ruszkowski

Jakub

Jerzy

h/n

11.

Kubic

Wiktoria

Mariola

h/n

12.

Kwiatkowski

Jakub

 

h/n

13.

Kortyn

Natalia

Nikola

h/n

14.

Harasimowicz

Kacper

 

h/n

15.

Gałka

Karolina

 

h/n

16.

Jancz

Aleksandra

 

h/n

17.

Kubicka

Weronika

 

h/n

18.

Kosińska

Julia

 

h/n

19.

Chrust

Zuzanna

Ewa

h/n

20.

Kaczyński

Michał

Jan

h/n

21.

Zommer

Oliwia

Weronika

h/n

22.

Raczyńska

Daria

Anna

h/n

23.

Przyboda

Monika

 

h/n

24.

Lampkowski

Filip

 

h/n

25.

Lis

Wiktoria

 

h/n

26.

Ogórek

Paulina

 

h/n

27.

Ołdak

Piotr

Maciej

h/n

28

Sołdaczuk

Julia

 

h/n

 

 Klasa B

1.

Kaczmarek

Daria

 

w/n

ET

2.

Manista

Mikołaj

Piotr

w/n

O

3.

Sławińska

Wiktoria

Katarzyna

w/n

ET

4.

Muchowski

Adrian

 

w/n

O

5.

Zimna

Amelia

 

w/n

O

6.

Szychalewska

Oliwia

Natalia

w/n

OA

7.

Bączek

Dariusz

Michał

w/n

OA

8.

styczeń

Magdalena

Weronika

w/n

O

9.

Mazurczak

Szymon

Rafał

w/n

ET

10.

Brodowska

Julia

 

w/n

ET

11.

Klat

Hanna

Krystyna

w/n

OA

12.

Przybyszewska

Irena

 

w/n

O

13.

Kuśmirek

Kacper

Jakub

w/n

O

14.

Szczygłowska

Natalia

 

w/n

OA

15.

Fiks

Patrycja

Magdalena

w/n

OA

16.

Orzęcka

Zuzanna

Eliza

w/n

OA

17.

Kluczyńska

Oliwia

 

w/n

OA

18.

Stolarów

Paulina

Kinga

w/n

ET

19.

Święcicki

Filip

 

w/n

O

20.

Kwiatkowska

Paulina

Marta

w/n

ET

21.

Wawrzkowicz

Julian

 

w/n

O

22.

Pazio

Mikołaj

Łukasz

w/n

O

23.

Kwiatkowski

Maciej

Izydor

w/n

O

24.

Lesiuk

Matusz

Dawid

w/n

O

25.

Tetkowska

Sandra

 

w/n

OA

26.

Chudzik

Martyna

Elżbieta

w/n

O

27

Weilandt

Mateusz

Sylwester

w/n

O

28

Bończoszek

Damian

 

W/n

O

 

 klasa E   "językowa"

1.

Barnat

Laura

 

h/w

2.

Górska

Joanna

 

h/w

3.

Markowicz

Łukasz

 

h/w

4.

Przybyszewska

Jagoda

Barbara

h/w

5.

Kornacka

Julia

 

h/w

6.

Kita

Adrianna

 

h/w

7.

Wohlert

Aleksandra

Michalin

h/w

8.

Jabłońska

Paulina

Anna

h/w

9.

Walendziak

Milena

Weronika

h/w

10.

Brytan

Oliwia

Monika

h/w

11.

Więckiewicz

Julia

 

h/w

12.

Skrzyński

Mateusz

 

h/w

13.

Błach

Mikołaj

 

h/w

14.

Zawicki

Kacper

 

h/w

15.

Ziemba

Klaudia

 

h/w

16.

Jaszewska

Jagoda

Joanna

h/w

17.

Aleksandrowicz

Weronika

Regina

h/w

18.

Matyjasik

Maksymilian

 

h/w

19.

Barnat

Mateusz

 

h/w

20.

Jachim

Maciej

 

h/w

21.

Grapentyn

Michał

 

h/w

22.

Górska

Zuzanna

 

h/w

23.

Lerch

Ewelina

Natalia

h/w

24.

Pawlikowska

Julia

 

h/w

25.

Kapejewski

Jakub

 

h/w

26.

Nowakowska

Natalia

Laura

h/w

27.

Turzyński

Michał

 

h/w

28.

Kotlarz

Kacper

 

h/w

29.

Wójtowicz

Maciej

Paweł

h/w

30.

Sitkowska

Sandra

Małgorzata

h/w

 

 Klasa P "politechniczna"

1.

Grzegorzewski

Bartosz

 

h/n

2.

Kwiatkowski

Adrian

 

h/n

3.

Szczuchniak

Zuzanna

 

h/n

4.

Cicherski

Szymon

Adam

h/n

5.

Szczuchniak

Agata

 

h/n

6.

Woźnialis

Oskar

 

h/n

7.

Majewska

Anna

Krystyna

h/n

8.

Lalak

Zofia

Julia

h/n

9.

Skok

Weronika

 

h/n

10.

Stawicki

Damian

 

h/n

11.

Jaroszewicz

Ina

 

h/n

12.

Michniewicz

Julia

 

h/n

13.

Markowska

Agata

 

h/n

14.

Sobolewska

Joanna

 

h/n

15.

Kowal

Jakub

 

h/n

16.

Frost

Alicja

Jadwiga

h/n

17.

Bakalarz

Maja

Małgorzata

h/n

18.

Laskowska

Amelia

Wiktoria

h/n

19.

Pskiet

Jakub

Andrzej

h/n

20.

Sidor

Jakub

 

h/n

21.

Sylwanowicz

Wojciech

 

h/n

22.

Kuryłowicz

Dominika

 

h/n

23.

Bochra

Aleksandra

 

h/n

24.

Tomaszewski

Filip

 

h/n

25.

Chmura

Jan

Mikołaj

h/n

26.

Amernik

Damian

Jerzy

h/n

27.

Kula

Maksymilian

 

h/n

 

 Klasa I R _M "ratownicza-matematyczna"

1.

Szkurłat

Karolina

 

w/n

2.

Ozga

Robert

 

w/n

3.

Wąsicka

Julia

Karolina

w/n

4.

Watkowska

Amelia

Agnieszka

w/n

5.

Wiśniewska

Julia

Aneta

w/n

6.

Kalinowski

Dawid

Szymon

w/n

7.

Pyziak

Aleksandra

 

w/n

8.

Jędraszek

Oliwia

 

w/n

9.

Kocwaj

Wiktoria

 

w/n

10.

Smoliński

Daniel

Mikołaj

w/n

11.

Potomska

Małgorzata

 

w/n

12.

Waleryś

Mariusz

Wojciech

w/n

13.

Ćwirko-Godycki

Kacper

Marek

w/n

14.

Kowalewski

Tomasz

 

w/n

15.

Piecuch

Natan

 

w/n

16.

Średzińska

Weronika

Wiktoria

w/n

17.

Miler

Mirella

 

w/n

18.

Dubiel

Jacek

 

w/n

19.

Piechota

Kacper

Lucjan

w/n

20.

Kloskowski

Dawid

 

w/n

21.

Kamieniecki

Damian

Krzysztof

w/n

22.

Żurawski

Michał

Daniel

w/n

23.

Król

Błażej

Stanisław

w/n

24.

Langowska

Angelika

Julia

w/n

25

Balcerzak

Amelia

 

W/n

 

 Klasa I i

1.

Wojciechowski

Mikołaj

Damian

n

2.

Kosater

Maksymilian

Adam

n

3.

Żełobowski

Maciej

Jakub

n

4.

Ziółko

Adam

Jerzy

n

5.

Graban

Justyna

 

n

6.

Grzenkowicz

Arkadiusz

 

n

7.

Piechowiak

Weronika

Julia

n

8.

Frejnik

Oliwia

 

n

 

 


Aktualności

 

Lista przyjętych do klas I na rok szkolny 2016/2017

po postępowaniu odwoławczym

 

1.

Grzegorzewski

Bartosz

 

2.

Kwiatkowski

Adrian

 

3.

Szczuchniak

Zuzanna

 

4.

Cicherski

Szymon

Adam

5.

Szczuchniak

Agata

 

6.

Woźnialis

Oskar

 

7.

Barnat

Laura

 

8.

Majewska

Anna

Krystyna

9.

Głąb

Michalina

 

10.

Szkurłat

Karolina

 

11.

Lalak

Zofia

Julia

12.

Ozga

Robert

 

13.

Skok

Weronika

 

14.

Stawicki

Damian

 

15.

Wąsicka

Julia

Karolina

16.

Godlewska

Aleksandra

 

17.

Górska

Joanna

 

18.

Jaroszewicz

Ina

 

19.

Markowicz

Łukasz

 

20.

Przybyszewska

Jagoda

Barbara

21.

Michniewicz

Julia

 

22.

Markowska

Agata

 

23.

Sobolewska

Joanna

 

24.

Kornacka

Julia

 

25.

Kowal

Jakub

 

26.

Kita

Adrianna

 

27.

Wohlert

Aleksandra

Michalin

28.

Frost

Alicja

Jadwiga

29.

Watkowska

Amelia

Agnieszka

30.

Bakalarz

Maja

Małgorzata

31.

Jabłońska

Paulina

Anna

32.

Laskowska

Amelia

Wiktoria

33.

Walendziak

Milena

Weronika

34.

Wiśniewska

Julia

Aneta

35.

Wolanin

Oliwia

Elżbieta

36.

Witek

Natalia

 

37.

Pskiet

Jakub

Andrzej

38.

Sidor

Jakub

 

39.

Brytan

Oliwia

Monika

40.

Więckiewicz

Julia

 

41.

Wyszyńska

Patrycja

 

42.

Skrzyński

Mateusz

 

43.

Sylwanowicz

Wojciech

 

44.

Błach

Mikołaj

 

45.

Gradzik

Igor

 

46.

Kuryłowicz

Dominika

 

47.

Olszewski

Jakub

 

48.

Zawicki

Kacper

 

49.

Ziemba

Klaudia

 

50.

Kęsicka

Iga

Magdalena

51.

Partyka

Julia

 

52.

Kaczmarek

Daria

 

53.

Manista

Mikołaj

Piotr

54.

Jaszewska

Jagoda

Joanna

55.

Kalinowski

Dawid

Szymon

56.

Ruszkowski

Jakub

Jerzy

57.

Kubic

Wiktoria

Mariola

58.

Aleksandrowicz

Weronika

Regina

59.

Matyjasik

Maksymilian

 

60.

Barnat

Mateusz

 

61.

Sławińska

Wiktoria

Katarzyna

62.

Jachim

Maciej

 

63.

Bochra

Aleksandra

 

64.

Kwiatkowski

Jakub

 

65.

Tomaszewski

Filip

 

66.

Kortyn

Natalia

Nikola

67.

Harasimowicz

Kacper

 

68.

Pyziak

Aleksandra

 

69.

Grapentyn

Michał

 

70.

Jędraszek

Oliwia

 

71.

Muchowski

Adrian

 

72.

Gałka

Karolina

 

73.

Zimna

Amelia

 

74.

Jancz

Aleksandra

 

75.

Górska

Zuzanna

 

76.

Lerch

Ewelina

Natalia

77.

Kubicka

Weronika

 

78.

Chmura

Jan

Mikołaj

79.

Amernik

Damian

Jerzy

80.

Szychalewska

Oliwia

Natalia

81.

Kosińska

Julia

 

82.

Bączek

Dariusz

Michał

83.

Kocwaj

Wiktoria

 

84.

styczeń

Magdalena

Weronika

85.

Wojciechowski

Mikołaj

Damian

86.

Chrust

Zuzanna

Ewa

87.

Kula

Maksymilian

 

88.

Smoliński

Daniel

Mikołaj

89.

Kaczyński

Michał

Jan

90.

Zommer

Oliwia

Weronika

91.

Mazurczak

Szymon

Rafał

92.

Pawlikowska

Julia

 

93.

Raczyńska

Daria

Anna

94.

Potomska

Małgorzata

 

95.

Waleryś

Mariusz

Wojciech

96.

Brodowska

Julia

 

97.

Klat

Hanna

Krystyna

98.

Przyboda

Monika

 

99.

Kapejewski

Jakub

 

100.

Przybyszewska

Irena

 

101.

Kuśmirek

Kacper

Jakub

102.

Ćwirko-Godycki

Kacper

Marek

103.

Kowalewski

Tomasz

 

104.

Szczygłowska

Natalia

 

105.

Lampkowski

Filip

 

106.

Fiks

Patrycja

Magdalena

107.

Nowakowska

Natalia

Laura

108.

Orzęcka

Zuzanna

Eliza

109.

Turzyński

Michał

 

110.

Piecuch

Natan

 

111.

Lis

Wiktoria

 

112.

Kotlarz

Kacper

 

113.

Kosater

Maksymilian

Adam

114.

Średzińska

Weronika

Wiktoria

115.

Kluczyńska

Oliwia

 

116.

Stolarów

Paulina

Kinga

117.

Miler

Mirella

 

118.

Ogórek

Paulina

 

119.

Dubiel

Jacek

 

120.

Ołdak

Piotr

Maciej

121.

Żełobowski

Maciej

Jakub

122.

Piechota

Kacper

Lucjan

123.

Święcicki

Filip

 

124.

Kloskowski

Dawid

 

125.

Kamieniecki

Damian

Krzysztof

126.

Kwiatkowska

Paulina

Marta

127.

Żurawski

Michał

Daniel

128.

Wawrzkowicz

Julian

 

129.

Pazio

Mikołaj

Łukasz

130.

Ziółko

Adam

Jerzy

131.

Król

Błażej

Stanisław

132.

Graban

Justyna

 

133.

Wójtowicz

Maciej

Paweł

134.

Balcerzak

Amelia

Aleksandra

135.

Kwiatkowski

Maciej

Izydor

136.

Langowska

Angelika

Julia

137.

Grzenkowicz

Arkadiusz

 

138.

Lesiuk

Matusz

Dawid

139.

Tetkowska

Sandra

 

140.

Chudzik

Martyna

Elżbieta

141.

Piechowiak

Weronika

Julia

142.

Frejnik

Oliwia

 

143.

Weilandt

Mateusz

Sylwester

144.

Sitkowska

Sandra

Małgorzata

145 Sołdaczuk Julia

Lista poszczególnych klas zostaną opublikowane - 20.07.2016 r.

 


Aktualności

AKTUALNOŚCI

1. Organizacja pracy:

W dniach 18.07 - 05.08.2016 r. wszystkie sprawy szkolne obsługiwane będą

w gabinecie nr 7 (parter),

telefon kontaktowy: 505-184-685

 

2. Mundurki szkolne

Informujemy, że w Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego 

obowiązują mundurki szkolne oraz całoroczne obuwie zmienne.

 

Mundurki można nabyć:

"Gm" Zakład Krawiecki Mirosław Gusnor

tel. 55 272 76 99

ul. Dybowskiego 12

82-200 Malbork

woj. pomorskie

 

https://www.google.pl/maps/place/Benedykta+Dybowskiego+12,+

Malbork/@54.021949,19.0439053,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!

1s0x46fd59b162c94c07:0xb5ebb01cf948657e!8m2!3d54.0219459!4d19.046094

 

3. PODRĘCZNIKI  na rok szkolny 2016/2017

 

Wszystkie podręczniki i zeszyty ćwiczeń do klasy 1 i 2,  za wyjątkiem religii,

uczniowie otrzymują ze szkoły.

Informacje o podręcznikach znajdują się w zakładce „Podręczniki

 

 



Urz�d miastaBIPMWCOSiR"Orze�



Projektowanie stron internetowych Malbork
Projektowanie i tworzenie stron www